
On Cloudsurfer 2 recenze
Tréninková bota On na každý den se vrací s pevnější pěnou CloudTec Phase, víc tlumením v přední části a tlustší podešví a nyní působí spíš stabilně než plyšově.
- Drop
- 9 mm
- Stack u paty
- 37 mm
- Přední část
- 28 mm
- Váha
- 255 g
- Podpora
- Neutrální
- Deska
- Žádná
Náš verdikt
Plynulá, pevná a stavěná na volné dny.
Cloudsurfer 2 je pevná neutrální tréninková bota s rockerem, která tě plynule odvaluje od paty ke špičce na pěně Helion tvarované do sbalitelných výstupků CloudTec Phase. Sedne neutrálním běžcům s došlapem na patu, kteří běhají volně nebo hodně chodí, a zveřejněné testy se pohybují od nadšených po jasně zklamané.
Silné stránky
- Plynulý přechod s rockerem, který chválí každý test, který jsme četli
- Stabilnější a méně rozplizlá než první Cloudsurfer
- Odolná podešev: 0,6 mm opotřebení v testu RunRepeat, proti průměru 1,1 mm
- Sedí na velikost pro většinu testerů, s širokou verzí od On
- Pohodlná na chůzi a dlouhé hodiny na nohou
Slabé stránky
- Pevná pěna: 43,8 AC v laboratoři RunRepeat, proti průměru 35,5
- Malý návrat energie, plochá, jakmile tempo stoupne
- Tlustý, široký jazyk, který někteří testeři shledali neohrabaný
- Předpětí špičky na ohebné přední části vadilo jednomu testerovi Doctors of Running
Komu sedí
- Běháš volně a máš rád odvalovací pocit
- Dopadáš na patu
- Tvá bota musí také chodit a stát
- Originál ti připadal příliš měkký
Kdo by ji měl přeskočit
- Chceš odraz nebo jakékoli tempo
- Tvé chodidlo potřebuje vedení
- Tvůj palec nerad ohýbá
- Máš široká chodidla ve standardní šířce
Profil boty
Kde se Cloudsurfer 2 řadí mezi 395 bot v našem katalogu.
| Osa | Cloudsurfer 2 |
|---|---|
| Tlumení | 33 |
| Lehkost | 60 |
| Stabilita | 30 |
| Drop | 82 |
| Odezva | 20 |
Obr. 1 · Jak ho číst. Každá osa vede od 0 ve středu po 100 na okraji. Tlumení, lehkost a drop jsou pořadí boty v katalogu podle uvedených údajů; stabilita a odezva se hodnotí podle typu podpory, desky, rockeru a zamýšleného použití. Tečkovaná šedá čára je medián katalogu. Zdroj: katalog Strideprint (cat).
Kde se řadí v katalogu
Váha255 g, lehčí než 59 % bot
Drop9 mm, vyšší než u 82 % bot
Stack u paty37 mm, nižší než u 58 % bot
Stack v přední části28 mm, nižší než u 72 % bot
Jaký je to pocit
Napsáno ze 6 zveřejněných testů. Citujeme měření, ne dojmy, které jsme nezažili.
Ochranná, ale pevná. Střední stack pěny Helion ve výstupcích CloudTec Phase; RunRepeat ji naměřil pevnou na 43,8 AC a RTINGS zjistili, že pod zátěží tvrdne.
Stabilnější než originál, pořád neutrální. Stabilnější než první Cloudsurfer a RTINGS ji hodnotí jako stabilní, ale pata a střední část jsou úzké a vedení tu není.
Plynulé odvalování, žádná pružnost. Návrat energie pod průměrem v obou laboratořích, 52,6 procenta na patě podle RunRepeat; plynulý rocker je skutečná silná stránka boty.
Ochranná, ale pevná. On staví mezipodešev z pěny Helion tvarované do výstupků CloudTec Phase, které se sbalují postupně od paty ke špičce. Running Warehouse uvádí 37 mm na patě a 28 mm v přední části a RunRepeat naměřil 37,5 a 27,1 mm. Vyšší patu uvádí v našem katalogu 125 z 207 neutrálních silničních bot, takže je to podle dnešních měřítek střední tlumení.
Pěna je pevná. RunRepeat naměřil 43,8 na stupnici AC proti průměru 35,5 a RTINGS hodnotí patu i přední část jako pevnou, s mezipodešví, která tvrdne, jakmile se výstupky stlačí. RunRepeat přesto našel dobrou ochranu na patě, 137 SA proti průměru 131. Doctors of Running ji shledali středně tlumenou a Runninglab velmi pohodlnou, i když za asi 20 km se vkradl pocit bušení.
Stabilnější než originál, pořád neutrální. Pevnější pěna udělala tuto verzi stabilnější než první Cloudsurfer, podle Believe in the Run, The Run Testers a Runninglab. RTINGS hodnotí její boční stabilitu dobře a Runninglab hodnotí stabilitu 9,5 z 10.
Doctors of Running přidávají výhradu: pata a střední část jsou úzké, bočnice minimální a měkká svrchní vrstva může působit nejistě. Měření RunRepeat se v tvaru shodují, s mezipodešví širokou 88,8 mm na patě a 113,6 mm v přední části, obojí užší než průměr. Je to neutrální bota bez prvků vedení.
Plynulé odvalování, žádná pružnost. RunRepeat naměřil návrat energie 52,6 procenta na patě a 54,1 procenta v přední části, pod průměrem, a RTINGS hodnotí návrat energie 1,4 z 10. The Run Testers cítili, že se rocker zplošťuje a pružnost mizí, jakmile přidali tempo.
Rocker je to, co testeři oceňují. Doctors of Running popisují rocker zaměřený na přední část se silným předpětím špičky, zatímco RunRepeat naměřil ohebnou přední část, 11,5 N proti průměru 15,5 N. Ta ohebnost dělá odvalování některým testerům přirozeným a pro jednoho testera Doctors of Running přidala extra zátěž na prsty.
Číst dál
Ochranná, ale pevná. On staví mezipodešev z pěny Helion tvarované do výstupků CloudTec Phase, které se sbalují postupně od paty ke špičce. Running Warehouse uvádí 37 mm na patě a 28 mm v přední části a RunRepeat naměřil 37,5 a 27,1 mm. Vyšší patu uvádí v našem katalogu 125 z 207 neutrálních silničních bot, takže je to podle dnešních měřítek střední tlumení.
Pěna je pevná. RunRepeat naměřil 43,8 na stupnici AC proti průměru 35,5 a RTINGS hodnotí patu i přední část jako pevnou, s mezipodešví, která tvrdne, jakmile se výstupky stlačí. RunRepeat přesto našel dobrou ochranu na patě, 137 SA proti průměru 131. Doctors of Running ji shledali středně tlumenou a Runninglab velmi pohodlnou, i když za asi 20 km se vkradl pocit bušení.
Stabilnější než originál, pořád neutrální. Pevnější pěna udělala tuto verzi stabilnější než první Cloudsurfer, podle Believe in the Run, The Run Testers a Runninglab. RTINGS hodnotí její boční stabilitu dobře a Runninglab hodnotí stabilitu 9,5 z 10.
Doctors of Running přidávají výhradu: pata a střední část jsou úzké, bočnice minimální a měkká svrchní vrstva může působit nejistě. Měření RunRepeat se v tvaru shodují, s mezipodešví širokou 88,8 mm na patě a 113,6 mm v přední části, obojí užší než průměr. Je to neutrální bota bez prvků vedení.
Plynulé odvalování, žádná pružnost. RunRepeat naměřil návrat energie 52,6 procenta na patě a 54,1 procenta v přední části, pod průměrem, a RTINGS hodnotí návrat energie 1,4 z 10. The Run Testers cítili, že se rocker zplošťuje a pružnost mizí, jakmile přidali tempo.
Rocker je to, co testeři oceňují. Doctors of Running popisují rocker zaměřený na přední část se silným předpětím špičky, zatímco RunRepeat naměřil ohebnou přední část, 11,5 N proti průměru 15,5 N. Ta ohebnost dělá odvalování některým testerům přirozeným a pro jednoho testera Doctors of Running přidala extra zátěž na prsty.
Pro které běhy je
| Běh | Sedí | Proč | Zdroj |
|---|---|---|---|
| Volné běhy | Určená pro ně | Její přirozené tempo. Každý test, který jsme četli, ji drží na uvolněné denní kilometry. | Doctors of Running, RunRepeat, RTINGS, The Run Testers, Runninglab |
| Regenerační běhy | Určená pro ně | On ji prodává na regeneraci a stálé běhy a plynulé odvalování si od unavených nohou žádá málo. | The Run Testers, On |
| Chůze | Určená pro ně | Believe in the Run ji nosili na dlouhé procházky a směny; Doctors of Running ji hodnotí dobře na chůzi, pokud ti předpětí špičky sedí. | Doctors of Running, Believe in the Run |
| Dlouhé běhy | Zvládne je | RunRepeat ji shledává lepší než první verzi na dlouhých bězích, ale Runninglab cítili efekt bušení za asi 20 km. | RunRepeat, Runninglab |
| Běžecký pás | Zvládne je | Jeden tester Believe in the Run ji spokojeně používal na běhy na pásu a v posilovně. | Believe in the Run |
| Tempový trénink | Není pro ně | Slabý návrat energie v obou laboratořích a Runninglab posílají rychlejší běhání ke Cloudsurfer Next. | RunRepeat, RTINGS, Runninglab |
| Závod na maraton | Není pro ně | RunRepeat jí dává 31 ze 100 za závodění a RTINGS ji shledávají drsnou při větších nárazech a rychlejším úsilí. | RunRepeat, RTINGS |
Zdroj: Doctors of Running, RunRepeat, RTINGS, The Run Testers, Runninglab, On, Believe in the Run
Co říkají testy
Zveřejněné testy se shodují, že Cloudsurfer 2 je pevnější, plynulejší a stabilnější než první Cloudsurfer a že patří na volné dny. Ostře se dělí v tom, jestli z ní to dělá dobrou botu: Runninglab jsou nadšení, Believe in the Run ne.
| Test | Typ | Naše čtení | Jednou větou | Zdroj |
|---|---|---|---|---|
| Doctors of Running | Recenze | Smíšené | Jeden tester Doctors of Running ji celkově hodnotí B+ a užíval si rocker; druhý ji hodnotí níž po nepohodlí v přední části spojeném s předpětím špičky. | Číst |
| RunRepeat | Laboratoř | Smíšené | RunRepeat ji hodnotí 80 ze 100: pohodlná, odolná a plynulá na denní kilometry, ale pevná a s málem energie. | Číst |
| RTINGS | Laboratoř | Smíšené | RTINGS dává 7,3 z 10 za běžný trénink, ale 1,4 za návrat energie: stabilní na krátké denní běhy, drsná, když přitlačíš. | Číst |
| Believe in the Run | Recenze | Negativní | Tři testeři Believe in the Run ji hodnotí jako nanejvýš průměrnou tréninkovou botu, s plochým chodem a svrškem, který se jim nelíbil. | Číst |
| The Run Testers | Recenze | Smíšené | The Run Testers se líbí na volné běhy, ale řadí před ni několik univerzálnějších soupeřů. | Číst |
| Runninglab | Recenze | Pozitivní | Runninglab ji hodnotí 9,2 z 10: velmi pohodlná a stabilní na každodenní trénink, omezená jen na nejdelších bězích. | Číst |
Shodují se
- Pevnější než originálBelieve in the Run, The Run Testers i Runninglab všichni popisují pevnější, stabilnější mezipodešev než u první Cloudsurfer a RunRepeat naměřil pěnu hluboko nad průměrnou tvrdostí.
- Plynulé odvalováníDoctors of Running, Believe in the Run, The Run Testers i Runninglab všichni chválí rocker za plynulý přechod od paty ke špičce.
- Ne pro rychlostRunRepeat naměřil návrat energie 54,1 procenta v přední části proti průměru 61,4, RTINGS hodnotí návrat energie 1,4 z 10 a The Run Testers cítili chybějící pružnost ve vyšších tempech.
- Sedí na velikostDoctors of Running, Believe in the Run, RTINGS, The Run Testers i Runninglab všichni shledali obvyklou velikost správnou.
Rozcházejí se
- Je to dobrá bota?Runninglab ji hodnotí 9,2 z 10 a nazývá ji velmi pohodlnou a velmi stabilní. Believe in the Run ji řadí do nejnižší úrovně, shledává chod po pár mílích plochý a svršek tuhý.
- Jak daleko dojdeTesteři Believe in the Run ji omezili na 3 až 6 mil (asi 5 až 10 km). RunRepeat ji shledává lepší než předchůdkyni na dlouhých bězích a Runninglab ji vzali asi na 20 km, než se pevnost ukázala.
- Místo vpředuDoctors of Running a Runninglab shledali poměrně velkorysou přední část. RunRepeat naměřil mírně zúžený svršek užší než průměr a The Run Testers shledali prostor pro prsty ne zvlášť prostorný.
Jak je postavená
Svršek z recyklované technické síťoviny s tlustým jazykem, mezipodešev z pěny Helion tvarovaná do výstupků CloudTec Phase bez desky Speedboard a tlustší podešev z gumy po celé délce.
Svršek z recyklované síťoviny s velmi tlustým jazykem, pevná pěna Helion ve výstupcích CloudTec Phase bez desky a tvrdá gumová podešev 3,0 mm, která se opotřebovává pomalu.
| # | Součást | Míra |
|---|---|---|
| 1 | SvršekTechnická síťovina | Prodyšnost 3 / 5 |
| 2 | Jazyk | 10,6 mm |
| 3 | Pata | Tuhost 3 / 5 |
| 4 | MezipodeševPěna Helion, CloudTec Phase | Tvrdost 43,8 AC |
| 5 | Vložka | 4,5 mm |
| 6 | Podešev | 3,0 mm |
Obr. 3 · Boční profil. Výšky stacku v měřítku (uvedeno: pata 37 mm, přední část 28 mm; změřeno: podešev 3 mm); rozdělení mezi dvě pěny není změřeno a je nakresleno v polovině výšky. Čárkovaně: vložka, skrytá. Zdroje: Running Warehouse, Doctors of Running, RunRepeat, Believe in the Run, The Run Testers, Runninglab.
Svršek. Nová síťovina z 88 procent recyklovaného polyesteru, podle Running Warehouse. Doctors of Running ji shledali prodyšnější než první verzi, i když jeden tester cítil, že může hřát, a RunRepeat ohodnotil prodyšnost 3 z 5, mírně pod průměrem. Believe in the Run shledali svršek tuhý.
Jazyk. Velmi tlustý, 10,6 mm podle měření RunRepeat, proti průměru 5,8 mm, a bez přišití. Doctors of Running poznamenávají smyčku, která ho drží na místě, zatímco testeři Believe in the Run ho shledali příliš širokým a že neleží naplocho.
Pata. Malá, tuhá a dobře vycpaná opěrka, která Doctors of Running dala dobré držení nohy. RunRepeat ohodnotil její tuhost 3 z 5, zhruba průměr.
Mezipodešev. Pěna Helion tvarovaná do výstupků CloudTec Phase navržených pomocí analýzy konečných prvků, aby se postupně sbalovaly od paty ke špičce, bez desky Speedboard, podle Running Warehouse. RunRepeat naměřil 43,8 AC, pevnější než průměr, a ohebnou platformu: 11,5 N na ohnutí, proti 15,5 N v průměru.
Vložka. Vyjímatelná vložka průměrné tloušťky, 4,5 mm podle měření RunRepeat.
Podešev. Running Warehouse popisuje tlustší, počítačově optimalizovanou gumu než dříve. RunRepeat naměřil 3,0 mm tvrdé gumy na 85,0 HC a nízké skóre přilnavosti 0,39 proti průměru 0,53, přesto Doctors of Running, Believe in the Run, The Run Testers i Runninglab všichni hlásili dobrou přilnavost na mokrých silnicích.
Číst dál
Svršek z recyklované technické síťoviny s tlustým jazykem, mezipodešev z pěny Helion tvarovaná do výstupků CloudTec Phase bez desky Speedboard a tlustší podešev z gumy po celé délce.
1. Svršek. Nová síťovina z 88 procent recyklovaného polyesteru, podle Running Warehouse. Doctors of Running ji shledali prodyšnější než první verzi, i když jeden tester cítil, že může hřát, a RunRepeat ohodnotil prodyšnost 3 z 5, mírně pod průměrem. Believe in the Run shledali svršek tuhý.
2. Jazyk. Velmi tlustý, 10,6 mm podle měření RunRepeat, proti průměru 5,8 mm, a bez přišití. Doctors of Running poznamenávají smyčku, která ho drží na místě, zatímco testeři Believe in the Run ho shledali příliš širokým a že neleží naplocho.
3. Pata. Malá, tuhá a dobře vycpaná opěrka, která Doctors of Running dala dobré držení nohy. RunRepeat ohodnotil její tuhost 3 z 5, zhruba průměr.
4. Mezipodešev. Pěna Helion tvarovaná do výstupků CloudTec Phase navržených pomocí analýzy konečných prvků, aby se postupně sbalovaly od paty ke špičce, bez desky Speedboard, podle Running Warehouse. RunRepeat naměřil 43,8 AC, pevnější než průměr, a ohebnou platformu: 11,5 N na ohnutí, proti 15,5 N v průměru.
5. Vložka. Vyjímatelná vložka průměrné tloušťky, 4,5 mm podle měření RunRepeat.
6. Podešev. Running Warehouse popisuje tlustší, počítačově optimalizovanou gumu než dříve. RunRepeat naměřil 3,0 mm tvrdé gumy na 85,0 HC a nízké skóre přilnavosti 0,39 proti průměru 0,53, přesto Doctors of Running, Believe in the Run, The Run Testers i Runninglab všichni hlásili dobrou přilnavost na mokrých silnicích.
Odolnost. Postavená, aby vydržela. Podešev ztratila v testu opotřebení RunRepeat jen 0,6 mm proti průměru 1,1 mm, vycpávka paty dostala 4 z 5 a prostor pro prsty 3 z 5. Doctors of Running neviděli po 30 mílích (asi 48 km) žádné viditelné opotřebení podešve a čekají nadprůměrnou odolnost.
Odolnost. Postavená, aby vydržela. Podešev ztratila v testu opotřebení RunRepeat jen 0,6 mm proti průměru 1,1 mm, vycpávka paty dostala 4 z 5 a prostor pro prsty 3 z 5. Doctors of Running neviděli po 30 mílích (asi 48 km) žádné viditelné opotřebení podešve a čekají nadprůměrnou odolnost.
Parametry, uvedené a změřené
Každý údaj nese svůj zdroj.
Drop, mm
Stack paty, mm
Stack přední části, mm
Hmotnost (pánská), g
| Parametr | Uvedeno | Změřeno |
|---|---|---|
| Drop |
|
|
| Stack u paty |
|
|
| Stack v přední části |
|
|
| Váha, US M9 |
|
|
| Podpora |
| – |
| Deska |
| – |
| Povrch |
| – |
| Rok vydání |
| – |
Obr. 4 · Uvedeno vs změřeno. Sloupce začínají od nuly. Zdroje: Running Warehouse, RunRepeat, RTINGS.
Laboratorní měření
| Parametr | Změřeno |
|---|---|
| Tvrdost mezipodešve |
|
| Návrat energie (pata) |
|
| Torzní tuhost |
|
| Tuhost opěrky paty |
|
| Koeficient adheze |
|
| Prodyšnost |
|
| Parametr | Změřeno |
|---|---|
| Šířka prostoru pro prsty |
|
| Výška prostoru pro prsty |
|
| Tloušťka podešve |
|
| Tloušťka vložky |
|
| Tloušťka jazyka |
|
| Síla ohybu |
|
Velikost a střih
Vezmi si svou obvyklou velikost; otázkou je tvar přední části, ne délka.
Délka
Sedí na velikost
Šířky
standardní a široká
Místo pro prsty
Místo pro prsty je průměrné. RunRepeat naměřil prostor pro prsty 73,5 mm s výškou 28,0 mm, obojí blízko průměru, a Runninglab ho shledali poměrně širokým. Tester Doctors of Running cítil, jak jí smyčky z látkových oček tlačí na vnější prsty.
Doctors of Running, RunRepeat, Runninglab
Celé poznámky testerů k velikosti
Doctors of Running, Believe in the Run, RTINGS, The Run Testers i Runninglab všichni shledali délku v obvyklé velikosti správnou a On uvádí běžné sedání na velikost. Anketa čtenářů RunRepeat se kloní k mírně malé, takže pokud jsi mezi velikostmi, jdi výš.
Šířka testery dělí. Doctors of Running našli mírně širší, velkorysou přední část, zatímco RunRepeat naměřil poněkud zúžený svršek, široký 93,6 mm proti průměru 95,2 mm. The Run Testers navrhují o půl čísla víc pro širší chodidla. Držení paty je dobré, s malou, tuhou, dobře vycpanou opěrkou, podle Doctors of Running.
Čistším řešením než větší velikost je široká verze, kterou On prodává pro muže vedle standardní šířky. RTINGS při dřívějším testování žádnou širokou možnost nenašli, takže dostupnost se liší podle země.
Doctors of Running, RunRepeat, RTINGS, Believe in the Run, The Run Testers, Runninglab, On
Vs Cloudsurfer (2023)
On začalo číslování znovu, ale jde o přímou aktualizaci Cloudsurfer z roku 2023: pevnější, tlustší pod přední částí, o trochu těžší a odolnější.
Nech si původní Cloudsurfer, pokud ses zamiloval do jejího měkkého, propadavého pocitu: Believe in the Run i Runninglab popisují verzi 2 jako jasný posun k pevnosti. Přejdi na verzi 2, pokud ti originál připadal nestabilní nebo se pod přední částí prošlápl.
Historie verzí: Cloudsurfer (2023) až Cloudsurfer 2
Pevnější, stabilnější pěna. Believe in the Run, The Run Testers i Runninglab všichni shledávají mezipodešev pevnější a stabilnější než originál, který měl tendenci se pod přední částí prošlápnout. (Believe in the Run, The Run Testers, Runninglab)
Víc pěny pod přední částí. RunRepeat naměřil 27,1 mm v přední části proti 21,6 mm u originálu. (RunRepeat)
O trochu těžší. RunRepeat zvážil 254 g proti 237 g u originálu a tester Believe in the Run také shledal nový pár těžší než dříve. (RunRepeat, Believe in the Run)
Nový svršek a podešev. Prodyšnější recyklovaná síťovina, upravené šněrování a tlustší guma podešve, podle Running Warehouse a Doctors of Running. Runninglab poznamenávají, že drop klesl z 10 na 9 mm. (Doctors of Running, Runninglab, Running Warehouse)
Porovnání alternativ
Každá z nich řeší jednu věc, kterou Cloudsurfer 2 nedělá.
On Cloudsurfer 2 | ASICS Novablast 5 | Adidas Adizero Evo SL | On Cloudsurfer Next | Hoka Clifton 10 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Vyber ji kvůli | Tato stránka | Měkčí | Rychlejší | Prostornější střih | Víc tlumení |
| Drop | 9 mm | 8 mm | 7 mm | 6 mm | 8 mm |
| Stack u paty | 37 mm | 41,5 mm | 37 mm | 37 mm | 43 mm |
| Váha | 255 g | 252 g | 230 g | 273 g | 258 g |
| Podpora | Neutrální | Neutrální | Neutrální | Neutrální | Neutrální |
Otázky, které běžci kladou
Sedí On Cloudsurfer 2 na velikost?
V délce ano. Doctors of Running, Believe in the Run, RTINGS, The Run Testers i Runninglab všichni shledali obvyklou velikost správnou a On uvádí sedání na velikost. Anketa čtenářů RunRepeat se kloní k mírně malé a naměřil poněkud zúžený svršek, takže běžci mezi velikostmi nebo se širšími chodidly mohou jít o půl čísla výš nebo zvolit širokou verzi.
Cloudsurfer 2, nebo původní Cloudsurfer: co se změnilo?
Cloudsurfer 2 je pevnější, stabilnější a tlustší pod přední částí, 27,1 mm proti 21,6 mm v měřeních RunRepeat. Je také o trochu těžší, 254 g proti 237 g, s tlustší podešví a novým síťovinovým svrškem. Fanouškům měkkého originálu může chybět jeho plyšový pocit; běžci, kterým připadal nestabilní, dají přednost verzi 2.
Je On Cloudsurfer 2 měkká?
Ne tak úplně. RunRepeat naměřil její pěnu na 43,8 AC, pevnější než průměr 35,5 AC, a RTINGS zjistili, že mezipodešev tvrdne, jakmile se výstupky CloudTec Phase stlačí. Doctors of Running a Runninglab ji přesto shledali pohodlnou, ale běžci, kteří chtějí plyšový, propadavý pocit, by se měli podívat na měkčí tréninkové boty, jako je Novablast 5.
Existuje On Cloudsurfer 2 v široké verzi?
Ano. On prodává pánskou Cloudsurfer 2 Wide vedle standardní šířky, popsanou jako širokou a sedící na velikost. RTINGS při testování boty žádnou širokou možnost nenašli, takže dostupnost se liší podle země a prodejce.
Je On Cloudsurfer 2 dobrá na chůzi?
Ano. Testeři Believe in the Run shledali Cloudsurfer 2 pohodlnou na dlouhé procházky a každodenní nošení a Doctors of Running ji hodnotí dobře na chůzi a stání, pokud ti sedí předpětí špičky. Pomáhá také její odolná podešev, která ztratila v testu opotřebení RunRepeat jen 0,6 mm.
Dá se v On Cloudsurfer 2 běžet maraton?
Není to závodní bota. RunRepeat jí dává 31 ze 100 za závodění a RTINGS ji shledávají drsnou při větších nárazech a rychlejším úsilí. Na dlouhé tréninkové běhy je použitelná ve volném tempu: RunRepeat ji tam shledává lepší než předchůdkyni, zatímco Runninglab cítili pevnost za asi 20 km.
Cloudsurfer 2, nebo Cloudsurfer Next?
Vyber Cloudsurfer 2 na volné kilometry s plynulým rockerem. Podívej se na Cloudsurfer Next, pokud chceš víc místa vpředu nebo rychlejší běhání: tester Doctors of Running preferoval Next pro prostornější prostor pro prsty a Runninglab ji doporučují na tempovou práci.
Zdroje
- Doctors of Running, On Cloudsurfer 2 Review (David Salas, Andrea Myers, March 2025). Zobrazeno 13. 10. 2026.
- RunRepeat, On Cloudsurfer 2 lab review. Zobrazeno 13. 10. 2026.
- RTINGS, On Cloudsurfer 2 running shoe review. Zobrazeno 13. 10. 2026.
- Believe in the Run, On Cloudsurfer 2 Review (February 2025). Zobrazeno 13. 10. 2026.
- The Run Testers, On Cloudsurfer 2 review. Zobrazeno 13. 10. 2026.
- Runninglab, On Cloudsurfer 2 : test et avis (Julien Guyod, February 2025). Zobrazeno 13. 10. 2026.
- Running Warehouse, On Cloudsurfer 2 Men’s Shoes. Zobrazeno 13. 10. 2026.
- On, Cloudsurfer 2 Men’s Road Running Shoe. Zobrazeno 13. 10. 2026.
- On, Cloudsurfer 2 Wide (men’s). Zobrazeno 13. 10. 2026.
- Strideprint, Strideprint running shoe catalogue (ranks computed on 2026-10-13). Zobrazeno 13. 10. 2026.
- cat: katalog Strideprint, 395 bot
Jak recenzujeme. Čteme zveřejněné testy, stránky značek a prodejců a laboratorní měření, údaje porovnáváme a upozorňujeme, kde si odporují. Tuto botu jsme sami netestovali. Naposledy aktualizováno 13. října 2026.



