
On Cloudboom Strike 2 review
De marathonschoen met carbonplaat van On, herbouwd rond een lichter Helion HF-schuim en nieuwe CloudTec Sphere-kanalen in plaats van de klassieke open blokken.
- Drop
- 5 mm
- Stack hiel
- 40 mm
- Voorvoet
- 35 mm
- Gewicht
- 191 g
- Ondersteuning
- Neutraal
- Plaat
- Carbon
Ons oordeel
Rustige, stabiele snelheid voor de lange afstand.
De Cloudboom Strike 2 combineert een veerkrachtig schuim op PEBA-basis en een stijf carbon Speedboard met een brede voorvoet die testers ongewoon stabiel vinden voor een supershoe. Hij past bij lopers van de halve en hele marathon die op het middenvoet of de voorvoet landen en meer controle willen dan een felle afzet, terwijl lopers die op de hiel landen en wie 5 km racet betere matches hebben.
Sterke punten
- Ongewoon stabiel voor een carbonschoen dankzij een breed platform bij de voorvoet
- Sterke energieterugave en demping voor lange afstanden in het lab van RTINGS
- Licht: 191 g in een herenmaat US 9 volgens het cijfer van het merk
- Valt normaal voor bijna elke tester
- Rubber bijna over de hele lengte dat goed standhield over 72 km hard lopen
Zwakke punten
- Smalle, zachte hiel die RTINGS slecht beoordeelt voor lopers die op de hiel landen
- Minder pittig dan de snelste supershoes op 5 km en 10 km tempo
- Stijve hielkap zonder vulling die bij één tester op de achillespees drukte
- Geen brede versie genoemd
Voor wie hij past
- Je landt op het middenvoet of de voorvoet
- Je loopt de halve of hele marathon
- Supershoes voelen voor jou meestal wiebelig
- Je wilt één carbonschoen voor trainingen en wedstrijddag
Wie hem moet overslaan
- Je landt hard op je hiel
- Je wilt de felste wedstrijdschoen voor 5 km en 10 km
- Je achillespees is gevoelig bij het hielleipje
Schoenprofiel
Waar de Cloudboom Strike 2 zit tussen de 395 schoenen in onze catalogus, en wat er veranderde ten opzichte van de Cloudboom Strike.
| As | Cloudboom Strike 2 | Cloudboom Strike | Verandering |
|---|---|---|---|
| Demping | 64 | 83 | −19 |
| Lichtheid | 94 | 88 | +6 |
| Stabiliteit | 30 | 30 | = |
| Drop | 9 | 6 | +3 |
| Reactiviteit | 60 | 100 | −40 |
Fig. 1 · Zo lees je het. Elke as loopt van 0 in het midden tot 100 aan de rand. Demping, lichtheid en drop zijn de plek van de schoen in de catalogus op basis van vermelde waarden; stabiliteit en reactiviteit zijn gescoord op basis van het type ondersteuning, de plaat, de rocker en het beoogde gebruik. De stippellijn in grijs is de mediaan van de catalogus. Bron: Strideprint-catalogus (cat).
Waar hij zit in de catalogus
Gewicht191 g, lichter dan 93% van de schoenen
Drop5 mm, lager dan 80% van de schoenen
Stack hiel40 mm, hoger dan 64% van de schoenen
Stack voorvoet35 mm, hoger dan 79% van de schoenen
Hoe hij aanvoelt
Geschreven op basis van 7 gepubliceerde tests. We citeren metingen, geen indrukken die we niet hadden.
Veerkrachtig PEBA, stevigheid is de vraag. Helion HF PEBA-schuim verdeeld door CloudTec Sphere-kanalen op een hiel van 40 mm: zacht en veerkrachtig voor sommige testers, steviger dan de meeste wedstrijdschoenen voor andere.
Stabiel voorin, smal achterin. Brede, stabiele voorvoet die testers ongewoon stabiel beoordelen, maar RTINGS mat een smalle, zachte hiel die slecht past bij lopers die op de hiel landen.
Efficiënt in plaats van explosief. Hoge energieterugave in het lab van RTINGS, maar een late rocker en stijve plaat maken hem efficiënt bij marathoninspanning in plaats van pittig op 5 km tempo.
Veerkrachtig PEBA, stevigheid is de vraag. De tussenzool is Helion HF, een schuim op PEBA-basis dat volgens Black Toe Running ongeveer 15% lichter is dan voorheen, door de nieuwe CloudTec Sphere-kanalen verdeeld in drie delen. Doctors of Running en Believe in the Run noemen 40 mm bij de hiel en 35 mm bij de voorvoet, een hiel die 57 van de 207 neutrale wegschoenen in onze catalogus overtreffen.
RTINGS beoordeelt de demping met 8,8 op 10, onder de sterke punten van de schoen, en Believe in the Run beschrijven hem als zacht en veerkrachtig. Marathon Sports en The Run Testers vonden hem steviger dan veel wedstrijdschoenen. Running Warehouse publiceert schokdemping van 80 tot 82% bij de hiel uit labtests van Heeluxe.
Stabiel voorin, smal achterin. Dit is de eigenschap die testers het meest opvalt. Believe in the Run vonden het brede platform bij de voorvoet stabieler dan dat van alle concurrenten, en The Run Testers beoordelen hem als beheerster dan de meeste carbonschoenen. Doctors of Running beschrijven een neutrale schoen met milde geleiding van uitlopende randen bij de voorvoet en een centrale lijn.
De hiel is de uitzondering. RTINGS mat een zeer smalle, zachte hiel, geeft de stabiliteit 4,7 op 10 en noemt hem veel minder geschikt voor lopers die op de hiel landen. Land je op het middenvoet of de voorvoet, dan doet de brede voorkant het werk; land je ver naar achteren op de hiel, dan niet.
Efficiënt in plaats van explosief. RTINGS geeft de energieterugave 8,7 op 10 bij zowel hiel als voorvoet, en Running Warehouse publiceert 73 tot 76% energieterugave uit tests van Heeluxe. Het gebogen carbon Speedboard is van voor naar achter stijf, met een rocker bij de voorvoet die volgens Doctors of Running laat komt.
Dat maakt hem efficiënt bij marathoninspanning in plaats van pittig. Doctors of Running vonden hem traag bij inspanningen sneller dan 10 km tempo, Believe in the Run wilden meer bite bij de afzet, en Marathon Sports merkte een vlakkere rocker op dan bij meer gebogen wedstrijdschoenen.
Lees meer
Veerkrachtig PEBA, stevigheid is de vraag. De tussenzool is Helion HF, een schuim op PEBA-basis dat volgens Black Toe Running ongeveer 15% lichter is dan voorheen, door de nieuwe CloudTec Sphere-kanalen verdeeld in drie delen. Doctors of Running en Believe in the Run noemen 40 mm bij de hiel en 35 mm bij de voorvoet, een hiel die 57 van de 207 neutrale wegschoenen in onze catalogus overtreffen.
RTINGS beoordeelt de demping met 8,8 op 10, onder de sterke punten van de schoen, en Believe in the Run beschrijven hem als zacht en veerkrachtig. Marathon Sports en The Run Testers vonden hem steviger dan veel wedstrijdschoenen. Running Warehouse publiceert schokdemping van 80 tot 82% bij de hiel uit labtests van Heeluxe.
Stabiel voorin, smal achterin. Dit is de eigenschap die testers het meest opvalt. Believe in the Run vonden het brede platform bij de voorvoet stabieler dan dat van alle concurrenten, en The Run Testers beoordelen hem als beheerster dan de meeste carbonschoenen. Doctors of Running beschrijven een neutrale schoen met milde geleiding van uitlopende randen bij de voorvoet en een centrale lijn.
De hiel is de uitzondering. RTINGS mat een zeer smalle, zachte hiel, geeft de stabiliteit 4,7 op 10 en noemt hem veel minder geschikt voor lopers die op de hiel landen. Land je op het middenvoet of de voorvoet, dan doet de brede voorkant het werk; land je ver naar achteren op de hiel, dan niet.
Efficiënt in plaats van explosief. RTINGS geeft de energieterugave 8,7 op 10 bij zowel hiel als voorvoet, en Running Warehouse publiceert 73 tot 76% energieterugave uit tests van Heeluxe. Het gebogen carbon Speedboard is van voor naar achter stijf, met een rocker bij de voorvoet die volgens Doctors of Running laat komt.
Dat maakt hem efficiënt bij marathoninspanning in plaats van pittig. Doctors of Running vonden hem traag bij inspanningen sneller dan 10 km tempo, Believe in the Run wilden meer bite bij de afzet, en Marathon Sports merkte een vlakkere rocker op dan bij meer gebogen wedstrijdschoenen.
Voor welke runs hij is
| Run | Geschiktheid | Waarom | Bron |
|---|---|---|---|
| Marathon (wedstrijd) | Ervoor gemaakt | Zijn hoofdtaak: RTINGS beoordeelt racen op de marathon als zijn sterkste toepassing, en The Run Testers bewaren hem voor langere wedstrijden. | RTINGS, The Run Testers |
| Halve marathon (wedstrijd) | Ervoor gemaakt | Doctors of Running vonden hem het best rond een inspanning van 10 km tot de halve marathon. | Doctors of Running, RTINGS |
| Tempotraining | Ervoor gemaakt | Tempo- en drempelwerk passen bij de stijve plaat en het stabiele platform. | Doctors of Running, Black Toe Running |
| Intervaltraining | Kan ook | Marathon Sports vond hem fijn voor snelheidstrainingen; Doctors of Running vonden korte, snelle herhalingen traag. | Doctors of Running, Marathon Sports |
| Duurlopen | Kan ook | Prima voor duurlopen met snellere stukken. RTINGS beoordeelt duurlopen een stap onder racen. | RTINGS, Marathon Sports |
| Rustige runs | Niet ervoor | RTINGS vindt de plaat en de stijve opbouw slecht geschikt voor rustig tempo. | RTINGS |
| Wandelen | Niet ervoor | Doctors of Running raden hem niet aan om in te wandelen of te staan. | Doctors of Running |
Bron: RTINGS, The Run Testers, Doctors of Running, Black Toe Running, Marathon Sports
Wat de tests zeggen
De gepubliceerde reviews zijn het erover eens dat de Cloudboom Strike 2 een stabiele, comfortabele marathonschoen is die valt normaal en een grote verandering is ten opzichte van de eerste Strike. Ze verschillen van mening over de ruimte voor de tenen, over hoe zacht hij voelt en over hoe snel hij is op korte afstanden.
| Test | Type | Onze lezing | In één zin | Bron |
|---|---|---|---|---|
| Doctors of Running | Review | Wisselend | Doctors of Running geven B over het geheel: een prima wedstrijdschoen voor de halve en hele marathon met een brede voorvoet, geremd door een stijve hielkap en een traag gevoel op tempo van korte wedstrijden. | Lees |
| RTINGS | Lab | Positief | RTINGS geeft 8,2 op 10 voor racen op de halve en hele marathon, met lof voor energieterugave en demping en een waarschuwing voor de smalle hiel. | Lees |
| Believe in the Run | Review | Positief | Believe in the Run geven overal B-cijfers en noemen hem een solide, stabiele keuze voor wedstrijddag, al wensen ze meer bite bij de afzet. | Lees |
| The Run Testers | Review | Positief | The Run Testers zien een evenwichtige, duurzame, toegankelijke carbonschoen, beter voor langere wedstrijden dan voor pure snelheid. | Lees |
Ze zijn het eens
- Stabiel voor een supershoeBelieve in the Run, The Run Testers en Marathon Sports schrijven het brede platform allemaal een beheerste loop toe die de meeste carbonschoenen missen.
- Gebouwd voor lange wedstrijdenRTINGS, Doctors of Running en The Run Testers richten hem allemaal op de halve en hele marathon in plaats van korte wedstrijden.
- Valt normaalDoctors of Running, RTINGS, Believe in the Run en Black Toe Running vonden de lengte allemaal goed in hun gebruikelijke maat.
- Een duidelijke stap vooruit ten opzichte van versie 1Doctors of Running noemen hem een andere schoen dan het origineel, en Believe in the Run een grote verbetering ten opzichte van zijn voorganger.
Ze verschillen
- Ruim of strak voorinDoctors of Running en Black Toe Running vonden een brede, ruime teenbox voor een wedstrijdschoen. The Run Testers vonden hem strakker dan andere On-schoenen en stellen een halve maat groter voor voor meer ruimte, en RTINGS waarschuwt dat de voorkant kort kan voelen zodra de voeten laat in een marathon opzwellen.
- Zacht of stevigBelieve in the Run beschrijven een zachte, veerkrachtige loop en RTINGS beoordeelt de demping hoog. Marathon Sports vond hem stevig onder de voet, en The Run Testers minder zacht dan veel wedstrijdschoenen.
- Ook stabiel bij de hiel?Drie reviews noemen zijn stabiliteit een pluspunt, maar RTINGS geeft de stabiliteit een lage score vanwege de smalle, zachte hiel. De twee standpunten passen bij elkaar: de voorvoet is breed, de hiel niet.
Hoe hij is gebouwd
Een Helion HF-tussenzool met twee dichtheden, verdeeld door CloudTec Sphere-kanalen, een gebogen carbon Speedboard, een bovenwerk met open weefsel en rubber bijna over de hele lengte.
Twee dichtheden Helion HF PEBA-schuim verdeeld door CloudTec Sphere-kanalen, een gebogen carbon Speedboard, een bovenwerk met open weefsel en rubber bijna over de hele lengte dat goed slijt.
| # | Onderdeel | Maat |
|---|---|---|
| 1 | BovenwerkMesh met open weefsel | – |
| 2 | Tong | – |
| 3 | Hiel | – |
| 4 | TussenzoolHelion HF en CloudTec Sphere | 40 / 35 mm |
| 5 | PlaatSpeedboard | – |
| 6 | Binnenzool | – |
| 7 | Buitenzool | – |
Fig. 3 · Zijprofiel. Stackhoogtes op schaal (vermeld: 40 mm hiel, 35 mm voorvoet); de verdeling tussen de twee schuimlagen is niet gemeten en op halve hoogte getekend. Gestippeld: binnenzool, verborgen. Bronnen: Doctors of Running, Believe in the Run, Running Warehouse, RTINGS, Black Toe Running, Marathon Sports, i-run, The Run Testers.
Bovenwerk. Een dun, doorzichtig open weefsel dat Doctors of Running en Believe in the Run ademend en vast vonden. Doctors of Running vonden het krassend op blote huid en raden sokken aan.
Tong. Dun en minimaal. Doctors of Running beschrijven hem als met zijflappen en vonden het houvast vast, terwijl RTINGS hem noemt zonder zijflappen en moeilijker vast te zetten.
Hiel. Meer structuur en vulling bij de rand dan bij de eerste Strike, volgens Black Toe Running. Doctors of Running vonden de kap stijf en zonder vulling, met een gewatteerd leipje dat op de achillespees drukt.
Tussenzool. Twee dichtheden Helion HF, een schuim op PEBA-basis, door twee kanalen in drie delen gesneden die indrukken en terugveren waar je landt. De kanalen vervangen de grote open blokken van On.
Plaat. Een gebogen carbonplaat, lichter en stijver dan bij versie 1 volgens Believe in the Run en Black Toe Running. Doctors of Running vonden hem zeer stijf door middenvoet en voorvoet.
Binnenzool. Uitneembaar en gemaakt van hetzelfde Helion HF-schuim, wat extra demping onder de voet geeft, volgens RTINGS en Marathon Sports.
Buitenzool. Nanotube-rubber over bijna de hele lengte, meer dekking dan de meeste wedstrijdschoenen volgens The Run Testers. i-run noemt hem voor droge en natte wegen.
Lees meer
Een Helion HF-tussenzool met twee dichtheden, verdeeld door CloudTec Sphere-kanalen, een gebogen carbon Speedboard, een bovenwerk met open weefsel en rubber bijna over de hele lengte.
1. Bovenwerk. Een dun, doorzichtig open weefsel dat Doctors of Running en Believe in the Run ademend en vast vonden. Doctors of Running vonden het krassend op blote huid en raden sokken aan.
2. Tong. Dun en minimaal. Doctors of Running beschrijven hem als met zijflappen en vonden het houvast vast, terwijl RTINGS hem noemt zonder zijflappen en moeilijker vast te zetten.
3. Hiel. Meer structuur en vulling bij de rand dan bij de eerste Strike, volgens Black Toe Running. Doctors of Running vonden de kap stijf en zonder vulling, met een gewatteerd leipje dat op de achillespees drukt.
4. Tussenzool. Twee dichtheden Helion HF, een schuim op PEBA-basis, door twee kanalen in drie delen gesneden die indrukken en terugveren waar je landt. De kanalen vervangen de grote open blokken van On.
5. Plaat. Een gebogen carbonplaat, lichter en stijver dan bij versie 1 volgens Believe in the Run en Black Toe Running. Doctors of Running vonden hem zeer stijf door middenvoet en voorvoet.
6. Binnenzool. Uitneembaar en gemaakt van hetzelfde Helion HF-schuim, wat extra demping onder de voet geeft, volgens RTINGS en Marathon Sports.
7. Buitenzool. Nanotube-rubber over bijna de hele lengte, meer dekking dan de meeste wedstrijdschoenen volgens The Run Testers. i-run noemt hem voor droge en natte wegen.
Duurzaamheid. Beter dan de meeste wedstrijdschoenen. Doctors of Running zagen geen zichtbare slijtage van de buitenzool na 72 km hard lopen, en The Run Testers schrijven het dikke rubber toe dat ze hem ook in training gebruikten. Een klant van i-run meldt een gebroken plaat na twee runs, een enkele melding die geen tester herhaalt.
Duurzaamheid. Beter dan de meeste wedstrijdschoenen. Doctors of Running zagen geen zichtbare slijtage van de buitenzool na 72 km hard lopen, en The Run Testers schrijven het dikke rubber toe dat ze hem ook in training gebruikten. Een klant van i-run meldt een gebroken plaat na twee runs, een enkele melding die geen tester herhaalt.
Specificaties, vermeld en gemeten
Elk cijfer heeft zijn bron.
Gewicht (heren), g
Hielstack, mm
Voorvoetstack, mm
Drop, mm
| Specificatie | Vermeld | Gemeten |
|---|---|---|
| Drop |
|
|
| Stack hiel |
|
|
| Stack voorvoet |
| – |
| Gewicht, US M9 |
|
|
| Ondersteuning |
| – |
| Plaat |
| – |
| Ondergrond |
| – |
| Jaar van uitgave |
| – |
Fig. 4 · Vermeld versus gemeten. Balken beginnen bij nul. Bronnen: Black Toe Running, Running Warehouse, Doctors of Running, RTINGS, i-run.
Maat en pasvorm
Neem je gebruikelijke maat; controleer de ruimte voor de tenen als je voeten opzwellen of spreiden bij duurlopen.
Lengte
Valt normaal
Breedtes
standaard
Ruimte voor de tenen
Breed voor een wedstrijdschoen volgens Doctors of Running en Front Runner, die ruimte voor het spreiden van de tenen opmerken met een strak middenvoet. The Run Testers vonden minder ruimte dan bij andere On-modellen.
Doctors of Running, The Run Testers, Front Runner
Volledige maatnotities van testers
Doctors of Running, RTINGS, Believe in the Run, Black Toe Running en Front Runner vonden de lengte allemaal goed in hun gebruikelijke maat. RTINGS beoordeelt de pasvorm met 9,7 op 10 voor nauwkeurigheid.
De ruimte voor de tenen verdeelt testers. Doctors of Running en Black Toe Running beschrijven een brede, anatomische teenbox voor een wedstrijdschoen, terwijl The Run Testers hem strakker vonden dan andere On-schoenen en een halve maat groter voorstellen voor meer ruimte. RTINGS voegt toe dat de voorkant kort kan voelen als de voeten laat in een marathon opzwellen.
De schoen wordt verkocht in unisex maten. Marathon Sports adviseert vrouwen ongeveer 1,5 maat groter te nemen dan hun damesmaat. RTINGS noemt geen brede versie.
Doctors of Running, RTINGS, Believe in the Run, The Run Testers, Marathon Sports, Black Toe Running, Front Runner
Vs Cloudboom Strike
Een volledig nieuw ontwerp in plaats van een opfrisbeurt: nieuwe geometrie van de tussenzool, lichter schuim, een nieuwe plaat en een ruimere, vergevingsgezindere pasvorm.
| Cloudboom Strike 2 | Cloudboom Strike | |
|---|---|---|
| Ondersteuning | Neutraal | Neutraal |
| Drop | 5 mm | 4 mm |
| Stack hiel | 40 mm | 43 mm |
| Voorvoet | 35 mm | 39 mm |
| Gewicht | 191 g | 210 g |
Testers beoordelen versie 2 vrijwel overal beter. Hou het origineel alleen als je specifiek hield van de pasvorm of de lagere drop van 4 mm; voor comfort en stabiliteit over een hele marathon is versie 2 degene die ze aanbevelen.
Vermelde waarden. Bron: Strideprint-catalogus (cat).
Versiegeschiedenis: Cloudboom Strike tot Cloudboom Strike 2
CloudTec Sphere vervangt de open blokken. Twee kanalen verdelen de tussenzool in drie delen in plaats van de klassieke open blokken van On. (Marathon Sports, Black Toe Running, Front Runner)
Lichter schuim en lichtere plaat. Helion HF is ongeveer 15% lichter, en het gebogen Speedboard is lichter en stijver. Marathon Sports melden 6,7 oz tegenover 7,4 oz, ongeveer 190 g tegenover 210 g. (Believe in the Run, Marathon Sports, Black Toe Running)
Ruimere, comfortabelere pasvorm. Doctors of Running vonden een bredere teenbox, en Black Toe Running meer vulling bij de hiel en beter houvast bij de voorvoet. (Doctors of Running, Black Toe Running)
Een millimeter meer drop. Black Toe Running melden een drop van 5 mm tegenover 4 mm bij het origineel. (Black Toe Running)
Stevigere buitenzool. Doctors of Running vonden de buitenzool duurzamer dan bij versie 1. (Doctors of Running)
Alternatieven vergeleken
Elk lost één ding op dat de Cloudboom Strike 2 niet doet.
On Cloudboom Strike 2 | ASICS Metaspeed Sky Tokyo | Saucony Endorphin Elite 3 | Puma Deviate Nitro Elite 4 | Hoka Cielo X1 3.0 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Kies hem voor | Deze pagina | Sneller | Zachter | Lichter | Meer demping |
| Drop | 5 mm | 5 mm | 8 mm | 8 mm | 7 mm |
| Stack hiel | 40 mm | 39,5 mm | 39,5 mm | 38 mm | 48 mm |
| Gewicht | 191 g | 170 g | 207 g | 170 g | 198 g |
| Ondersteuning | Neutraal | Neutraal | Neutraal | Neutraal | Neutraal |
Vragen die hardlopers stellen
Valt de On Cloudboom Strike 2 normaal qua maat?
Ja in de lengte. Doctors of Running, RTINGS, Believe in the Run en Black Toe Running liepen allemaal in hun gebruikelijke maat. De ruimte voor de tenen is de open vraag: The Run Testers vonden hem strakker dan andere On-schoenen en stellen een halve maat groter voor voor meer ruimte, terwijl Doctors of Running de teenbox breed vonden voor een wedstrijdschoen.
Cloudboom Strike of Cloudboom Strike 2: wat veranderde er?
Bijna alles. De Cloudboom Strike 2 ruilt de open blokken in voor CloudTec Sphere-kanalen, gebruikt een Helion HF-schuim dat ongeveer 15% lichter is, krijgt een lichtere en stijvere plaat, een bredere teenbox en meer vulling bij de hiel. Marathon Sports melden ongeveer 190 g tegenover 210 g, en de drop gaat van 4 naar 5 mm.
Is de Cloudboom Strike 2 goed voor lopers die op de hiel landen?
Niet echt. RTINGS mat een zeer smalle, zachte hiel die bij het eerste contact weinig steun geeft en noemt de Cloudboom Strike 2 veel minder geschikt voor lopers die op de hiel landen. Zijn stabiliteit komt van de brede voorvoet, die het best werkt als je op het middenvoet of de voorvoet landt.
Is de Cloudboom Strike 2 goed voor een marathon?
Daarvoor is hij gebouwd. RTINGS beoordeelt racen op de halve en hele marathon als zijn sterkste toepassing, en The Run Testers bewaren hem voor langere wedstrijden. Testers waarderen zijn stabiliteit en duurzame rubber over 42 km; lopers die de felste afzet zoeken geven misschien de voorkeur aan een snellere wedstrijdschoen.
Hoeveel weegt de Cloudboom Strike 2?
Het cijfer van het merk is 191 g voor een herenmaat US 9, volgens Black Toe Running. Onafhankelijke weegschalen geven in dezelfde maat iets meer: 198 g bij Running Warehouse en 199,6 g bij RTINGS. Op 191 g staat hij 14e lichtste van de 170 neutrale wegschoenen die in die maat zijn gewogen in onze catalogus.
Kan ik trainen in de Cloudboom Strike 2?
Voor trainingen wel. Marathon Sports gebruikte hem voor tempoduurlopen en duurlopen, en The Run Testers schrijven het dikke rubber toe dat hij in training bruikbaar is. Voor rustige dagen vindt RTINGS de carbonplaat en stijve opbouw slecht geschikt, dus hou een trainer voor elke dag aan voor herstelruns.
Bronnen
- Doctors of Running, On Cloudboom Strike 2 Review (Matt Klein, July 2026). Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- RTINGS, On Cloudboom Strike 2 review. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Believe in the Run, On Cloudboom Strike 2 Review. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- The Run Testers, On Cloudboom Strike 2 Review. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Marathon Sports, On Cloudboom Strike 2 Review. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Black Toe Running, On Cloudboom Strike 2 Review. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Running Warehouse, On Cloudboom Strike 2, Unisex. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- i-run, On-Running Cloudboom Strike 2. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Front Runner, On Cloudboom Strike 2. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Strideprint, Strideprint running shoe catalogue (ranks computed on 2026-10-13). Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- on.com · Drop, Gewicht, US M9, Ondersteuning, Plaat en Jaar van uitgave, vermeld
- cat: Strideprint-catalogus, 395 schoenen
Zo beoordelen we. We lezen gepubliceerde tests, pagina’s van merken en winkels en labmetingen, vergelijken de cijfers en melden waar ze niet overeenkomen. We hebben deze schoen zelf niet getest. Laatst bijgewerkt op 13 oktober 2026.



