- Boty
- New Balance
- Fresh Foam X More v6

New Balance Fresh Foam X More v6 recenze
Nejvyšší každodenní tréninková bota New Balance: tlustá, velmi měkká platforma Fresh Foam X na nízkém dropu, u šesté verze zdokonalená, ne přestavěná.
- Drop
- 4 mm
- Stack u paty
- 44 mm
- Přední část
- 40 mm
- Váha
- 306 g
- Podpora
- Neutrální
- Deska
- Žádná
Náš verdikt
Maximum pěny, minimum spěchu.
Fresh Foam X More v6 staví velmi měkkou patu 44 mm a přední část 40 mm na širokou, stabilní základnu, s dropem 4 mm a asi 306 g hmotnosti v pánské US 9. Sedne běžcům, kteří dopadají na střed nebo přední část chodidla a chtějí ochranu na volné běhy, regenerační dny a dlouhé dny na nohou, a brzdí každého, kdo chce tempo.
Silné stránky
- Rekordní tlumení nárazů v přední části v laboratoři RunRepeat, 144 SA
- Široká platforma, která na tak vysokou botu působí stabilně
- Plyšový, dobře vycpaný svršek a lem
- Sedí na velikost, s širokou a extra širokou verzí
- Pohodlná na chůzi a celodenní stání
Slabé stránky
- Těžká: asi 306 g v pánské US 9
- Málo švihu, jakmile tempo stoupne
- Je teplá: prodyšnost hluboko pod průměrem
- RunRepeat naměřil úzký, nízký prostor pro prsty
Komu sedí
- Chceš nejvíc ochrany na volné dny
- Jsi těžší běžec
- Trávíš dlouhé dny na nohou
- Dopadáš na střed nebo přední část chodidla
Kdo by ji měl přeskočit
- Chceš jakoukoli rychlost
- Chceš lehkou botu
- Jsi zvyklý na vysoký drop
- Tvá chodidla se přehřívají
Profil boty
Kde se Fresh Foam X More v6 řadí mezi 395 bot v našem katalogu.
| Osa | Fresh Foam X More v6 |
|---|---|
| Tlumení | 87 |
| Lehkost | 10 |
| Stabilita | 30 |
| Drop | 6 |
| Odezva | 6 |
Obr. 1 · Jak ho číst. Každá osa vede od 0 ve středu po 100 na okraji. Tlumení, lehkost a drop jsou pořadí boty v katalogu podle uvedených údajů; stabilita a odezva se hodnotí podle typu podpory, desky, rockeru a zamýšleného použití. Tečkovaná šedá čára je medián katalogu. Zdroj: katalog Strideprint (cat).
Kde se řadí v katalogu
Váha306 g, těžší než 90 % bot
Drop4 mm, nižší než u 91 % bot
Stack u paty44 mm, vyšší než u 87 % bot
Stack v přední části40 mm, vyšší než u 96 % bot
Jaký je to pocit
Napsáno ze 9 zveřejněných testů. Citujeme měření, ne dojmy, které jsme nezažili.
Tak měkká, jak maximální tlumení umí být. Fresh Foam X naměřená RunRepeat na 27,5 AC, s rekordním tlumením nárazů v přední části: plyšová, ale ne bota, kterou se probořuješ.
Dost široká, aby zůstala klidná. Neutrální bota stabilizovaná platformou naměřenou daleko širší než průměr; recenzenti ji shledávají ukotvenou, s nutnou opatrností v těsných zatáčkách.
Plynulá, ne pružná. Návrat energie 60,1 procenta na patě podle RunRepeat, 4,1 z 10 podle RTINGS: plynulý válec na stálá tempa, ne pružná bota.
Tak měkká, jak maximální tlumení umí být. Mezipodešev je Fresh Foam X od New Balance, stejná směs jako u v5 a 1080 v14 podle Believe in the Run. Uváděný stack je 44 mm na patě a 40 mm v přední části; RunRepeat naměřil 41,8 a 38,5 mm. Silnější přední část uvádí v našem katalogu jen 7 z 205 neutrálních silničních bot.
RunRepeat naměřil pěnu na 27,5 na stupnici AC, daleko měkčí než průměr 35,5, s tlumením nárazů 152 SA na patě a rekordem laboratoře 144 SA v přední části. Believe in the Run ji cítili plyšově, aniž by se bořila, a Fleet Feet popisují mírně stlačitelnou pěnu, do které se sedá, ne na ní.
Dost široká, aby zůstala klidná. Podpůrný systém tu není: je to neutrální bota. Stabilita pochází z platformy, kterou RunRepeat naměřil na 122,5 mm přes přední část a 102,0 mm na patě, proti průměrům 115,1 a 91,1 mm. Laboratoř ji považuje za v pořádku pro mírné až střední zkroucení dovnitř.
WearTesters, The Size 15 Runner i 21RUN všichni popisují ukotvený chod, s pomocí bočnic, které drží chodidlo uvnitř pěny. RTINGS hodnotí boční stabilitu 7,4 z 10 a Running Shoes Guru varuje, že výška stále vyžaduje opatrnost v ostrých zatáčkách.
Plynulá, ne pružná. RunRepeat naměřil návrat energie 60,1 procenta na patě a 58,8 procenta v přední části, lépe než dřívější More, ale stále nevýrazně. RTINGS je přísnější, se skóre návratu energie 4,1 z 10, 3,2 na patě.
Odvíjení dopředu pochází z rockeru a nízkého dropu: RunRepeat naměřil 3,3 mm, RTINGS 4,7 mm, a nižší drop uvádí v našem katalogu jen 14 z 249 neutrálních silničních bot. Running Warehouse ji shledali dost živou v cestovním tempu a The Size 15 Runner ji občas shledal dřinou.
Číst dál
Tak měkká, jak maximální tlumení umí být. Mezipodešev je Fresh Foam X od New Balance, stejná směs jako u v5 a 1080 v14 podle Believe in the Run. Uváděný stack je 44 mm na patě a 40 mm v přední části; RunRepeat naměřil 41,8 a 38,5 mm. Silnější přední část uvádí v našem katalogu jen 7 z 205 neutrálních silničních bot.
RunRepeat naměřil pěnu na 27,5 na stupnici AC, daleko měkčí než průměr 35,5, s tlumením nárazů 152 SA na patě a rekordem laboratoře 144 SA v přední části. Believe in the Run ji cítili plyšově, aniž by se bořila, a Fleet Feet popisují mírně stlačitelnou pěnu, do které se sedá, ne na ní.
Dost široká, aby zůstala klidná. Podpůrný systém tu není: je to neutrální bota. Stabilita pochází z platformy, kterou RunRepeat naměřil na 122,5 mm přes přední část a 102,0 mm na patě, proti průměrům 115,1 a 91,1 mm. Laboratoř ji považuje za v pořádku pro mírné až střední zkroucení dovnitř.
WearTesters, The Size 15 Runner i 21RUN všichni popisují ukotvený chod, s pomocí bočnic, které drží chodidlo uvnitř pěny. RTINGS hodnotí boční stabilitu 7,4 z 10 a Running Shoes Guru varuje, že výška stále vyžaduje opatrnost v ostrých zatáčkách.
Plynulá, ne pružná. RunRepeat naměřil návrat energie 60,1 procenta na patě a 58,8 procenta v přední části, lépe než dřívější More, ale stále nevýrazně. RTINGS je přísnější, se skóre návratu energie 4,1 z 10, 3,2 na patě.
Odvíjení dopředu pochází z rockeru a nízkého dropu: RunRepeat naměřil 3,3 mm, RTINGS 4,7 mm, a nižší drop uvádí v našem katalogu jen 14 z 249 neutrálních silničních bot. Running Warehouse ji shledali dost živou v cestovním tempu a The Size 15 Runner ji občas shledal dřinou.
Pro které běhy je
| Běh | Sedí | Proč | Zdroj |
|---|---|---|---|
| Volné běhy | Určená pro ně | Její domov. Každá recenze, kterou jsme četli, ji řadí na volné denní kilometry. | RunRepeat, Believe in the Run, Running Warehouse |
| Regenerační běhy | Určená pro ně | Měkká, stabilní a nenáročná na unavené nohy. | RunRepeat, Believe in the Run, 21RUN |
| Chůze | Určená pro ně | Testeři Fleet Feet ji nosili celý den ve stoje a na chodícím pásu. | Fleet Feet, WearTesters |
| Dlouhé běhy | Zvládne je | RunRepeat a Running Warehouse v ní vidí uvolněné dlouhé běhy; The Size 15 Runner by ji na dlouhé nebral. | RunRepeat, Running Warehouse, The Size 15 Runner |
| Tempový trénink | Není pro ně | RunRepeat hodnotí použití na tempo 49 ze 100. Na rychlejší práci si nech lehčí pár. | RunRepeat, Running Shoes Guru |
| Závod na maraton | Není pro ně | RunRepeat hodnotí závodění 34 ze 100 a RTINGS 6,1 z 10 za maraton. | RunRepeat, RTINGS |
Zdroj: RunRepeat, Believe in the Run, Running Warehouse, 21RUN, Fleet Feet, WearTesters, The Size 15 Runner, Running Shoes Guru, RTINGS
Co říkají testy
Zveřejněné recenze se shodují, že More v6 je velmi měkká, těžká, na svou výšku překvapivě stabilní a stavěná na pomalé kilometry. Dělí se v tom, jak je prostorná uvnitř, jak živá je pěna a jak dobře přilne.
| Test | Typ | Naše čtení | Jednou větou | Zdroj |
|---|---|---|---|---|
| RunRepeat | Laboratoř | Pozitivní | RunRepeat ji hodnotí 86 ze 100: měkká jako mrak a nejlepší na volných a regeneračních bězích, ale těžká a ve standardní šířce těsná. | Číst |
| Believe in the Run | Recenze | Pozitivní | Believe in the Run ji řadí do úrovně A: nejplyšovější z tréninkových bot s maximálním tlumením, s hmotností jako jedinou skutečnou vadou. | Číst |
| RTINGS | Laboratoř | Smíšené | RTINGS hodnotí tlumení 8,6 z 10, ale návrat energie jen 4,1, a pro odraz preferuje Bondi 9. | Číst |
| WearTesters | Recenze | Pozitivní | WearTesters dávají 10 z 10 jako stabilní tréninkové botě s maximálním tlumením na volné, regenerační a dlouhé běhy. | Číst |
| The Size 15 Runner | Recenze | Smíšené | The Size 15 Runner se líbí stabilita a svršek, ale chod shledává fádní a nechává ji jen na volné dny. | Číst |
Shodují se
- Velmi měkká a ochrannáRunRepeat naměřil rekordní tlumení nárazů v přední části a měkkou pěnu 27,5 AC, RTINGS hodnotí tlumení 8,6 z 10 a Believe in the Run a Running Warehouse popisují plyšový chod, který se zastaví před rozplizlostí.
- TěžkáRunRepeat zvážil 302 g a RTINGS 302,3 g, blízko 306 g uváděným pro pánskou US 9. Believe in the Run i The Size 15 Runner uvádějí hmotnost jako hlavní nevýhodu.
- Stabilní na svou výškuRunRepeat naměřil platformu mnohem širší než průměr, WearTesters ji shledali stabilní, aniž by byla stabilní botou, a The Size 15 Runner ji dokonce shledal o trochu příliš stabilní.
- Sedí na velikostAnketa čtenářů RunRepeat, Running Warehouse, Fleet Feet, WearTesters i Running Shoes Guru uvádějí normální délku.
Rozcházejí se
- Prostorná, nebo úzká uvnitř?RunRepeat naměřil úzký, nízký prostor pro prsty a nazývá vnitřek objemově nízkým. Running Warehouse našli místo pro roztažení prstů a WearTesters říká, že standardní šířka přijme širší chodidla.
- Jak živá je pěna?RunRepeat naměřil lepší návrat energie než dřívější More, 60,1 procenta na patě. RTINGS hodnotí návrat energie 4,1 z 10 a The Size 15 Runner shledal chod jednorozměrný.
- PřilnavostRunRepeat naměřil koeficient adheze 0,44, pod svým průměrem 0,53. Running Shoes Guru hodnotí přilnavost 9 z 10 a shledal ji spolehlivou v dešti.
Jak je postavená
Jeden tlustý blok Fresh Foam X na velmi široké základně, vycpaný svršek z technické síťoviny s částečně přišitým jazykem a tenká gumová podešev s širokým pokrytím.
Jeden blok měkké Fresh Foam X na velmi široké základně, vycpaný síťovinový svršek, který je teplý, a tenká, ale pomalu se opotřebovávající gumová podešev.
| # | Součást | Míra |
|---|---|---|
| 1 | SvršekTechnická síťovina | Prodyšnost 58 BR |
| 2 | Jazyk | 7,4 mm |
| 3 | Pata | Tuhost 3 / 5 |
| 4 | MezipodeševFresh Foam X | Tvrdost 27,5 AC |
| 5 | Vložka | 3,5 mm |
| 6 | Podešev | 1,9 mm |
Obr. 3 · Boční profil. Výšky stacku v měřítku (uvedeno: pata 44 mm, přední část 40 mm; změřeno: podešev 1,9 mm); rozdělení mezi dvě pěny není změřeno a je nakresleno v polovině výšky. Čárkovaně: vložka, skrytá. Zdroje: Believe in the Run, RunRepeat, 21RUN, The Size 15 Runner, Fleet Feet. BR: škála prodyšnosti RunRepeat (není to skóre ze 100).
Svršek. Vycpaná, dvouvrstvá technická síťovina, kterou Believe in the Run a 21RUN shledali pohodlnou od prvního kroku. Zadržuje teplo: RunRepeat ohodnotil prodyšnost 58 proti průměru 75.
Jazyk. Částečně přišitý z obou stran a dobře vycpaný, tlustý 7,4 mm proti průměru 5,8 mm v laboratoři RunRepeat. Testeři uvádějí, že zůstává na místě.
Pata. Středně tuhá opěrka, 3 z 5 v testu RunRepeat, s husto vycpaným lemem a bez poutka na prst. Testeři Fleet Feet shledali lem měkký.
Mezipodešev. Jedna vrstva Fresh Foam X po celé délce, naměřená na 27,5 AC. Navzdory velikosti se kroutí jako průměrná bota, 14,7 Nm v torzním testu RunRepeat, a ohýbá se silou 17,7 N, o trochu tužší než průměr.
Vložka. Vyjímatelná vložka 3,5 mm, tenčí než průměr 4,4 mm, což nechává tlumení na pěně.
Podešev. Guma se širokým pokrytím, ale jen 1,9 mm tlustá v řezu RunRepeat, proti průměru 3,1 mm. Believe in the Run ji shledali přilnavější než u v5; RunRepeat naměřil o něco menší adhezi než dřív.
Číst dál
Jeden tlustý blok Fresh Foam X na velmi široké základně, vycpaný svršek z technické síťoviny s částečně přišitým jazykem a tenká gumová podešev s širokým pokrytím.
1. Svršek. Vycpaná, dvouvrstvá technická síťovina, kterou Believe in the Run a 21RUN shledali pohodlnou od prvního kroku. Zadržuje teplo: RunRepeat ohodnotil prodyšnost 58 proti průměru 75.
2. Jazyk. Částečně přišitý z obou stran a dobře vycpaný, tlustý 7,4 mm proti průměru 5,8 mm v laboratoři RunRepeat. Testeři uvádějí, že zůstává na místě.
3. Pata. Středně tuhá opěrka, 3 z 5 v testu RunRepeat, s husto vycpaným lemem a bez poutka na prst. Testeři Fleet Feet shledali lem měkký.
4. Mezipodešev. Jedna vrstva Fresh Foam X po celé délce, naměřená na 27,5 AC. Navzdory velikosti se kroutí jako průměrná bota, 14,7 Nm v torzním testu RunRepeat, a ohýbá se silou 17,7 N, o trochu tužší než průměr.
5. Vložka. Vyjímatelná vložka 3,5 mm, tenčí než průměr 4,4 mm, což nechává tlumení na pěně.
6. Podešev. Guma se širokým pokrytím, ale jen 1,9 mm tlustá v řezu RunRepeat, proti průměru 3,1 mm. Believe in the Run ji shledali přilnavější než u v5; RunRepeat naměřil o něco menší adhezi než dřív.
Odolnost. Lepší, než naznačuje tenká guma. Podešev ztratila v opotřebovacím testu RunRepeat 0,8 mm, míň než průměr 1,1 mm, a prostor pro prsty a podšívka paty dostaly 3 a 4 z 5. Believe in the Run viděli po asi 48 km malé opotřebení.
Odolnost. Lepší, než naznačuje tenká guma. Podešev ztratila v opotřebovacím testu RunRepeat 0,8 mm, míň než průměr 1,1 mm, a prostor pro prsty a podšívka paty dostaly 3 a 4 z 5. Believe in the Run viděli po asi 48 km malé opotřebení.
Parametry, uvedené a změřené
Každý údaj nese svůj zdroj.
Drop, mm
Stack paty, mm
Stack přední části, mm
Hmotnost (pánská), g
| Parametr | Uvedeno | Změřeno |
|---|---|---|
| Drop |
|
|
| Stack u paty |
|
|
| Stack v přední části |
|
|
| Váha, US M9 |
|
|
| Podpora |
| – |
| Deska |
| – |
| Povrch |
| – |
| Rok vydání |
| – |
Obr. 4 · Uvedeno vs změřeno. Sloupce začínají od nuly. Zdroje: Believe in the Run, RunRepeat, RTINGS, Running Warehouse.
Laboratorní měření
| Parametr | Změřeno |
|---|---|
| Tvrdost mezipodešve |
|
| Návrat energie (pata) |
|
| Torzní tuhost |
|
| Tuhost opěrky paty |
|
| Koeficient adheze |
|
| Prodyšnost |
|
| Parametr | Změřeno |
|---|---|
| Šířka prostoru pro prsty |
|
| Výška prostoru pro prsty |
|
| Tloušťka podešve |
|
| Tloušťka vložky |
|
| Tloušťka jazyka |
|
| Síla ohybu |
|
BR: škála prodyšnosti RunRepeat (není to skóre ze 100).
Velikost a střih
Vezmi si svou obvyklou velikost; otázkou je objem a šířky na ni odpovídají.
Délka
Sedí na velikost
Šířky
standardní, široká a extra široká
Místo pro prsty
RunRepeat naměřil prostor pro prsty 71,3 mm, pod průměrem 73,2 mm, a nízkou výšku 24,4 mm proti 27,0. Running Warehouse a The Size 15 Runner přesto našli spoustu místa pro roztažení prstů, takže rozhoduje tvar chodidla.
RunRepeat, Running Warehouse, The Size 15 Runner
Celé poznámky testerů k velikosti
Anketa čtenářů RunRepeat, Running Warehouse, Fleet Feet, WearTesters, Running Shoes Guru i 21RUN uvádějí délku sedící na velikost.
Objem je místo, kde se názory dělí. RunRepeat shledává standardní šířku těsnou, s úzkým a nízkým vnitřkem. Running Warehouse a The Size 15 Runner našli spoustu místa pro prsty a tester Fleet Feet s úzkým chodidlem ji shledal mírně širokou, ale dobře držící. Testeři Fleet Feet také zjistili, že šněrování se zámkem paty snížilo sjíždění paty.
Šířky řeší většinu případů. RunRepeat uvádí úzkou, standardní, širokou a extra širokou verzi a Fleet Feet uvádí pro muže 2E a 4E, pro ženy D a 2E. Dostupnost jednotlivých šířek se liší podle země a prodejce.
RunRepeat, Running Warehouse, Fleet Feet, WearTesters, The Size 15 Runner, Running Shoes Guru, 21RUN
Vs Fresh Foam X More v5
Vylepšení, ne přestavba: stejná pěna a stejný uváděný stack, o trochu širší základna, o pár gramů míň a víc vycpaný svršek.
Změny jsou tak malé, že tester Believe in the Run vidí v5 jako rozumnou volbu, pokud ji ještě najdeš. Nech si ji, pokud preferuješ její vzdušnější síťovinu; přejdi na v6, pokud chceš stabilnější základnu a víc vycpané sedání.
Historie verzí: Fresh Foam X More v5 až Fresh Foam X More v6
Stejná pěna, jiné naladění pocitu. Směs Fresh Foam X se přenáší. Fleet Feet shledávají v6 pod nohou měkčí, zatímco WearTesters a Carreras de Montaña ji shledávají méně rozplizlou a kontrolovanější než v5. (Believe in the Run, Fleet Feet, WearTesters, Carreras de Montaña)
Širší, stabilnější základna. Running Warehouse a Carreras de Montaña oba popisují o trochu širší platformu a recenzenti shledávají v6 stabilnější než v5. (Running Warehouse, WearTesters, Carreras de Montaña)
O chlup lehčí. RunRepeat naměřil asi o 3 procenta nižší hmotnost než u v5 a 21RUN uvádí úsporu asi 5 g. (RunRepeat, 21RUN)
Víc vycpávky nahoře. Svršek přidává vycpávku na jazyku a lemu. Tester Believe in the Run ji shledal teplejší než vzdušnější síťovina u v5. (Believe in the Run, The Size 15 Runner, Carreras de Montaña)
Rocker, který recenzenti čtou různě. Running Warehouse a Fleet Feet popisují silnější rocker s větším předpětím špičky, zatímco RunRepeat ho shledává méně výrazný než u v5. (RunRepeat, Running Warehouse, Fleet Feet)
Porovnání alternativ
Každá z nich řeší jednu věc, kterou Fresh Foam X More v6 nedělá.
New Balance Fresh Foam X More v6 | Hoka Bondi 9 | Brooks Ghost Max 3 | ASICS Novablast 5 | New Balance 1080 v15 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Vyber ji kvůli | Tato stránka | Stabilnější | Pevnější | Lehčí | Méně tlumení |
| Drop | 4 mm | 5 mm | 6 mm | 8 mm | 6 mm |
| Stack u paty | 44 mm | 43 mm | 39 mm | 41,5 mm | 40 mm |
| Váha | 306 g | 297 g | 318 g | 252 g | 261 g |
| Podpora | Neutrální | Neutrální | Neutrální | Neutrální | Neutrální |
Otázky, které běžci kladou
Sedí New Balance More v6 na velikost?
Ano. Anketa čtenářů RunRepeat, Running Warehouse, Fleet Feet, WearTesters i Running Shoes Guru uvádějí délku sedící na velikost. Debata je o objemu: RunRepeat naměřil úzký, nízký prostor pro prsty, zatímco většina testerů našla dost místa, takže širší chodidla by se měla podívat na široké verze.
More v5, nebo More v6: co vybrat?
Obě jsou si blízké. V6 drží stejnou Fresh Foam X a uváděný stack, přidává o trochu širší základnu, víc vycpaný svršek a o pár gramů míň. Vyber v6 pro stabilnější, plyšovější sedání; tester Believe in the Run považuje v5 stále za stojící za to, pokud ji najdeš.
Existuje New Balance More v6 v široké verzi?
Ano. RunRepeat uvádí úzkou, standardní, širokou a extra širokou verzi a Fleet Feet uvádí 2E a 4E pro muže a D a 2E pro ženy. Dostupnost se liší podle země. Vzhledem k úzkému prostoru pro prsty, který RunRepeat naměřil, stojí za vyzkoušení široká verze, pokud máš široká chodidla.
Je More v6 dobrá na chůzi nebo celodenní stání?
Recenzenti si to myslí. Testeři Fleet Feet v ní strávili celý den ve stoje na betonu a na chodícím pásu, Believe in the Run ji navrhují na dlouhé dny na nohou a WearTesters ji doporučují chodcům, kteří chtějí stabilní botu. Čekej teplá chodidla: prodyšnost je pod průměrem.
Je More v6 dobrá pro těžší běžce?
Recenzenti říkají ano. RunRepeat uvádí těžší běžce mezi nejlepšími shodami a recenzent WearTesters s 95 kg ji shledal stabilní a ochrannou na svých volných bězích. Pomáhá široká platforma; cenou je bota o asi 306 g v pánské US 9.
New Balance More v6, nebo Hoka Bondi 9?
Obě jsou neutrální tréninkové boty s maximálním tlumením a nízkým dropem. RTINGS našel v Bondi 9 víc odrazu a pevnější, stabilnější přední část a vidí More v6 jako volbu pro víc místa a plyšovější pocit. Fleet Feet hodnotí More v6 jako měkčí z obou.
Je More v6 dobrá na ploché nohy nebo nadměrnou pronaci?
More v6 je neutrální bota bez podpůrného systému. RunRepeat považuje její širokou základnu za v pořádku na mírné až střední zkroucení dovnitř. Ploché nohy ne vždy znamenají nadměrnou pronaci, takže se nejdřív podívej, jak se tvé chodidlo skutečně pohybuje. Je to tlumená bota, ne léčba.
Zdroje
- RunRepeat, New Balance Fresh Foam X More v6 lab review (Carlos Sánchez, updated June 2026). Zobrazeno 13. 10. 2026.
- Believe in the Run, New Balance Fresh Foam More v6 Review (August 2025). Zobrazeno 13. 10. 2026.
- Running Warehouse, New Balance Fresh Foam X More v6 review. Zobrazeno 13. 10. 2026.
- Fleet Feet, New Balance Fresh Foam X More v6 Review: The More, The Merrier. Zobrazeno 13. 10. 2026.
- RTINGS, New Balance Fresh Foam X More v6 running shoe review. Zobrazeno 13. 10. 2026.
- WearTesters, New Balance Fresh Foam X More v6 Performance Review. Zobrazeno 13. 10. 2026.
- The Size 15 Runner, New Balance Fresh Foam X More v6 Review: Less Is More?. Zobrazeno 13. 10. 2026.
- Running Shoes Guru, New Balance Fresh Foam X More v6 review. Zobrazeno 13. 10. 2026.
- 21RUN, New Balance Fresh Foam X More v6 Testbericht. Zobrazeno 13. 10. 2026.
- Carreras de Montaña, New Balance Fresh Foam X More v6 (Sergio Mayayo). Zobrazeno 13. 10. 2026.
- Strideprint, Strideprint running shoe catalogue (ranks computed on 2026-10-13). Zobrazeno 13. 10. 2026.
- goat.com · Rok vydání, uvedeno
- cat: katalog Strideprint, 395 bot
Jak recenzujeme. Čteme zveřejněné testy, stránky značek a prodejců a laboratorní měření, údaje porovnáváme a upozorňujeme, kde si odporují. Tuto botu jsme sami netestovali. Naposledy aktualizováno 13. října 2026.



