- Schoenen
- New Balance
- Fresh Foam X More v6

New Balance Fresh Foam X More v6 review
De hoogste trainer voor elke dag van New Balance: een dik, heel zacht Fresh Foam X-platform op een lage drop, voor zijn zesde versie verfijnd in plaats van herbouwd.
- Drop
- 4 mm
- Stack hiel
- 44 mm
- Voorvoet
- 40 mm
- Gewicht
- 306 g
- Ondersteuning
- Neutraal
- Plaat
- Geen
Ons oordeel
Maximaal schuim, minimale haast.
De Fresh Foam X More v6 zet een heel zachte hiel van 44 mm en voorvoet van 40 mm op een brede, stabiele basis, met een drop van 4 mm en ongeveer 306 g gewicht in een herenmaat US 9. Hij past bij lopers die op het middenvoet of de voorvoet landen en bescherming willen bij rustige runs, hersteldagen en lange dagen op de been, en houdt iedereen tegen die tempo wil.
Sterke punten
- Recordschokdemping bij de voorvoet in het lab van RunRepeat, 144 SA
- Breed platform dat stabiel voelt voor zo’n hoge schoen
- Zacht, goed gewatteerd bovenwerk en rand
- Valt normaal, met brede en extra brede versies
- Comfortabel om de hele dag in te wandelen en te staan
Zwakke punten
- Zwaar: ongeveer 306 g in een herenmaat US 9
- Weinig pit zodra het tempo stijgt
- Loopt warm: ademend vermogen ruim onder het gemiddelde
- RunRepeat mat een smalle, lage teenbox
Voor wie hij past
- Je wilt de meeste bescherming op rustige dagen
- Je bent een zwaardere loper
- Je brengt lange dagen op je voeten door
- Je landt op het middenvoet of de voorvoet
Wie hem moet overslaan
- Je wilt welke snelheid dan ook
- Je wilt een lichte schoen
- Je bent een hoge drop gewend
- Je voeten worden snel warm
Schoenprofiel
Waar de Fresh Foam X More v6 zit tussen de 395 schoenen in onze catalogus.
| As | Fresh Foam X More v6 |
|---|---|
| Demping | 87 |
| Lichtheid | 10 |
| Stabiliteit | 30 |
| Drop | 6 |
| Reactiviteit | 6 |
Fig. 1 · Zo lees je het. Elke as loopt van 0 in het midden tot 100 aan de rand. Demping, lichtheid en drop zijn de plek van de schoen in de catalogus op basis van vermelde waarden; stabiliteit en reactiviteit zijn gescoord op basis van het type ondersteuning, de plaat, de rocker en het beoogde gebruik. De stippellijn in grijs is de mediaan van de catalogus. Bron: Strideprint-catalogus (cat).
Waar hij zit in de catalogus
Gewicht306 g, zwaarder dan 90% van de schoenen
Drop4 mm, lager dan 91% van de schoenen
Stack hiel44 mm, hoger dan 87% van de schoenen
Stack voorvoet40 mm, hoger dan 96% van de schoenen
Hoe hij aanvoelt
Geschreven op basis van 9 gepubliceerde tests. We citeren metingen, geen indrukken die we niet hadden.
Zo zacht als maximale demping wordt. Fresh Foam X gemeten op 27,5 AC door RunRepeat, met recordschokdemping bij de voorvoet: zacht, maar geen schoen waar je doorheen zakt.
Breed genoeg om rustig te blijven. Een neutrale schoen gestabiliseerd door een platform dat ruim breder is dan gemiddeld gemeten; testers vinden hem vast, met voorzichtigheid nodig in krappe bochten.
Soepel, niet veerkrachtig. Energieterugave van 60,1 procent bij de hiel volgens RunRepeat, 4,1 op 10 volgens RTINGS: een soepele roller voor gestaag tempo, geen veerkrachtige schoen.
Zo zacht als maximale demping wordt. De tussenzool is Fresh Foam X van New Balance, dezelfde samenstelling als de v5 en de 1080 v14 volgens Believe in the Run. De opgegeven stack is 44 mm bij de hiel en 40 mm bij de voorvoet; RunRepeat mat 41,8 en 38,5 mm. Slechts 7 van de 205 neutrale wegschoenen in onze catalogus noemen een dikkere voorvoet.
RunRepeat mat het schuim op 27,5 op de AC-schaal, veel zachter dan zijn gemiddelde van 35,5, met een schokdemping van 152 SA bij de hiel en een lab-record van 144 SA bij de voorvoet. Believe in the Run voelde zacht zonder weg te zakken, en Fleet Feet beschrijft een licht indrukbaar schuim waar je in zit in plaats van op.
Breed genoeg om rustig te blijven. Er is geen steunsysteem: het is een neutrale schoen. De stabiliteit komt van het platform, dat RunRepeat mat op 122,5 mm over de voorvoet en 102,0 mm bij de hiel, tegenover gemiddelden van 115,1 en 91,1 mm. Het lab vindt hem prima voor een milde tot matige binnenwaartse rol.
WearTesters, The Size 15 Runner en 21RUN beschrijven allemaal een vaste loop, geholpen door zijwanden die de voet binnen het schuim houden. RTINGS beoordeelt de zijdelingse stabiliteit met 7,4 op 10, en Running Shoes Guru waarschuwt dat de hoogte nog steeds voorzichtigheid vraagt in scherpe bochten.
Soepel, niet veerkrachtig. RunRepeat mat een energieterugave van 60,1 procent bij de hiel en 58,8 procent bij de voorvoet, beter dan eerdere More’s maar nog steeds onopvallend. RTINGS is strenger, met een score voor energieterugave van 4,1 op 10, 3,2 bij de hiel.
De rol naar voren komt van de rocker en de lage drop: RunRepeat mat 3,3 mm, RTINGS 4,7 mm, en slechts 14 van de 249 neutrale wegschoenen in onze catalogus noemen een lagere drop. Running Warehouse vond hem levendig genoeg bij cruisetempo, en The Size 15 Runner vond hem soms een corvee.
Lees meer
Zo zacht als maximale demping wordt. De tussenzool is Fresh Foam X van New Balance, dezelfde samenstelling als de v5 en de 1080 v14 volgens Believe in the Run. De opgegeven stack is 44 mm bij de hiel en 40 mm bij de voorvoet; RunRepeat mat 41,8 en 38,5 mm. Slechts 7 van de 205 neutrale wegschoenen in onze catalogus noemen een dikkere voorvoet.
RunRepeat mat het schuim op 27,5 op de AC-schaal, veel zachter dan zijn gemiddelde van 35,5, met een schokdemping van 152 SA bij de hiel en een lab-record van 144 SA bij de voorvoet. Believe in the Run voelde zacht zonder weg te zakken, en Fleet Feet beschrijft een licht indrukbaar schuim waar je in zit in plaats van op.
Breed genoeg om rustig te blijven. Er is geen steunsysteem: het is een neutrale schoen. De stabiliteit komt van het platform, dat RunRepeat mat op 122,5 mm over de voorvoet en 102,0 mm bij de hiel, tegenover gemiddelden van 115,1 en 91,1 mm. Het lab vindt hem prima voor een milde tot matige binnenwaartse rol.
WearTesters, The Size 15 Runner en 21RUN beschrijven allemaal een vaste loop, geholpen door zijwanden die de voet binnen het schuim houden. RTINGS beoordeelt de zijdelingse stabiliteit met 7,4 op 10, en Running Shoes Guru waarschuwt dat de hoogte nog steeds voorzichtigheid vraagt in scherpe bochten.
Soepel, niet veerkrachtig. RunRepeat mat een energieterugave van 60,1 procent bij de hiel en 58,8 procent bij de voorvoet, beter dan eerdere More’s maar nog steeds onopvallend. RTINGS is strenger, met een score voor energieterugave van 4,1 op 10, 3,2 bij de hiel.
De rol naar voren komt van de rocker en de lage drop: RunRepeat mat 3,3 mm, RTINGS 4,7 mm, en slechts 14 van de 249 neutrale wegschoenen in onze catalogus noemen een lagere drop. Running Warehouse vond hem levendig genoeg bij cruisetempo, en The Size 15 Runner vond hem soms een corvee.
Voor welke runs hij is
| Run | Geschiktheid | Waarom | Bron |
|---|---|---|---|
| Rustige runs | Ervoor gemaakt | Zijn thuis. Elke review die we lazen plaatst hem bij rustige kilometers voor elke dag. | RunRepeat, Believe in the Run, Running Warehouse |
| Herstelrunjes | Ervoor gemaakt | Zacht, stabiel en niet veeleisend bij vermoeide benen. | RunRepeat, Believe in the Run, 21RUN |
| Wandelen | Ervoor gemaakt | Testers van Fleet Feet droegen hem een hele dag staand en op een loopband. | Fleet Feet, WearTesters |
| Duurlopen | Kan ook | RunRepeat en Running Warehouse zien relaxte duurlopen; The Size 15 Runner zou hem niet voor lange afstanden nemen. | RunRepeat, Running Warehouse, The Size 15 Runner |
| Tempotraining | Niet ervoor | RunRepeat geeft gebruik voor tempo 49 op 100. Hou een lichter paar voor sneller werk. | RunRepeat, Running Shoes Guru |
| Marathon (wedstrijd) | Niet ervoor | RunRepeat geeft racen 34 op 100 en RTINGS 6,1 op 10 voor een marathon. | RunRepeat, RTINGS |
Bron: RunRepeat, Believe in the Run, Running Warehouse, 21RUN, Fleet Feet, WearTesters, The Size 15 Runner, Running Shoes Guru, RTINGS
Wat de tests zeggen
De gepubliceerde reviews zijn het erover eens dat de More v6 heel zacht, zwaar, verrassend stabiel voor zijn hoogte en gemaakt voor langzame kilometers is. Ze verschillen van mening over hoe ruim hij van binnen is, hoe levendig het schuim voelt en hoe goed hij grip geeft.
| Test | Type | Onze lezing | In één zin | Bron |
|---|---|---|---|---|
| RunRepeat | Lab | Positief | RunRepeat geeft hem 86 op 100: wolkenzacht en het best bij rustige en herstelruns, maar zwaar en strak in de standaardbreedte. | Lees |
| Believe in the Run | Review | Positief | Believe in the Run zet hem in de A-klasse: de zachtste van de trainers met maximale demping, met gewicht als enige echte gebrek. | Lees |
| RTINGS | Lab | Wisselend | RTINGS beoordeelt de demping met 8,6 op 10 maar de energieterugave maar 4,1, en geeft de voorkeur aan de Bondi 9 voor veerkracht. | Lees |
| WearTesters | Review | Positief | WearTesters geeft 10 op 10 als stabiele trainer met maximale demping voor rustige runs, hersteldagen en duurlopen. | Lees |
| The Size 15 Runner | Review | Wisselend | The Size 15 Runner houdt van de stabiliteit en het bovenwerk maar vindt de loop saai en bewaart hem alleen voor rustige dagen. | Lees |
Ze zijn het eens
- Heel zacht en beschermendRunRepeat mat recordschokdemping bij de voorvoet en een zacht schuim van 27,5 AC, RTINGS geeft de demping 8,6 op 10, en Believe in the Run en Running Warehouse beschrijven een zachte loop die niet papperig wordt.
- ZwaarRunRepeat woog 302 g en RTINGS 302,3 g, dicht bij de 306 g die wordt genoemd voor een herenmaat US 9. Believe in the Run en The Size 15 Runner noemen het gewicht allebei het belangrijkste nadeel.
- Stabiel voor zijn hoogteRunRepeat mat een platform dat veel breder is dan gemiddeld, WearTesters vond hem stabiel zonder dat het een stabiliteitsschoen is, en The Size 15 Runner vond hem zelfs een beetje te stabiel.
- Valt normaalDe lezersenquête van RunRepeat, Running Warehouse, Fleet Feet, WearTesters en Running Shoes Guru melden allemaal een normale lengte.
Ze verschillen
- Ruim of smal van binnen?RunRepeat mat een smalle, lage teenbox en noemt het interieur laag van volume. Running Warehouse vond ruimte voor de tenen om te spreiden, en WearTesters zegt dat de standaardbreedte bredere voeten opneemt.
- Hoe levendig is het schuim?RunRepeat mat betere energieterugave dan eerdere More’s, 60,1 procent bij de hiel. RTINGS geeft de energieterugave 4,1 op 10, en The Size 15 Runner vond de loop eendimensionaal.
- GripRunRepeat mat een tractiecoëfficiënt van 0,44, onder het gemiddelde van 0,53. Running Shoes Guru beoordeelt de grip met 9 op 10 en vond hem betrouwbaar in de regen.
Hoe hij is gebouwd
Eén dik blok Fresh Foam X op een zeer brede basis, een gewatteerd engineered-mesh bovenwerk met een tong met halve zijflappen, en een dunne rubberen buitenzool met brede bedekking.
Eén blok zacht Fresh Foam X op een zeer brede basis, een gewatteerd mesh bovenwerk dat warm loopt en een dunne maar langzaam slijtende rubberen buitenzool.
| # | Onderdeel | Maat |
|---|---|---|
| 1 | BovenwerkEngineered mesh | Ademend vermogen 58 BR |
| 2 | Tong | 7,4 mm |
| 3 | Hiel | Stijfheid 3 / 5 |
| 4 | TussenzoolFresh Foam X | Hardheid 27,5 AC |
| 5 | Binnenzool | 3,5 mm |
| 6 | Buitenzool | 1,9 mm |
Fig. 3 · Zijprofiel. Stackhoogtes op schaal (vermeld: 44 mm hiel, 40 mm voorvoet; gemeten: 1,9 mm buitenzool); de verdeling tussen de twee schuimlagen is niet gemeten en op halve hoogte getekend. Gestippeld: binnenzool, verborgen. Bronnen: Believe in the Run, RunRepeat, 21RUN, The Size 15 Runner, Fleet Feet. BR: de ademendheidsschaal van RunRepeat (geen score op 100).
Bovenwerk. Een gewatteerde engineered mesh met twee lagen die Believe in the Run en 21RUN vanaf de eerste stap comfortabel vonden. Hij houdt warmte vast: RunRepeat gaf het ademend vermogen 58 tegenover een gemiddelde van 75.
Tong. Met halve zijflappen aan beide kanten en goed gewatteerd, 7,4 mm dik tegenover een gemiddelde van 5,8 mm in het lab van RunRepeat. Testers melden dat hij op zijn plek blijft.
Hiel. Een middelmatig stijve hielkap, 3 op 5 in de test van RunRepeat, met een dik gewatteerde rand en geen lus om aan te trekken. Testers van Fleet Feet vonden de rand zacht.
Tussenzool. Eén laag Fresh Foam X over de hele lengte, gemeten op 27,5 AC. Ondanks zijn omvang verdraait hij als een gemiddelde schoen, 14,7 Nm in de torsietest van RunRepeat, en buigt hij met 17,7 N, iets stijver dan gemiddeld.
Binnenzool. Een uitneembare binnenzool van 3,5 mm, dunner dan het gemiddelde van 4,4 mm, wat het schuim de demping laat doen.
Buitenzool. Rubber met brede bedekking maar maar 1,9 mm dik in de doorsnede van RunRepeat, tegenover een gemiddelde van 3,1 mm. Believe in the Run vond het kleveriger dan dat van de v5; RunRepeat mat iets minder grip dan voorheen.
Lees meer
Eén dik blok Fresh Foam X op een zeer brede basis, een gewatteerd engineered-mesh bovenwerk met een tong met halve zijflappen, en een dunne rubberen buitenzool met brede bedekking.
1. Bovenwerk. Een gewatteerde engineered mesh met twee lagen die Believe in the Run en 21RUN vanaf de eerste stap comfortabel vonden. Hij houdt warmte vast: RunRepeat gaf het ademend vermogen 58 tegenover een gemiddelde van 75.
2. Tong. Met halve zijflappen aan beide kanten en goed gewatteerd, 7,4 mm dik tegenover een gemiddelde van 5,8 mm in het lab van RunRepeat. Testers melden dat hij op zijn plek blijft.
3. Hiel. Een middelmatig stijve hielkap, 3 op 5 in de test van RunRepeat, met een dik gewatteerde rand en geen lus om aan te trekken. Testers van Fleet Feet vonden de rand zacht.
4. Tussenzool. Eén laag Fresh Foam X over de hele lengte, gemeten op 27,5 AC. Ondanks zijn omvang verdraait hij als een gemiddelde schoen, 14,7 Nm in de torsietest van RunRepeat, en buigt hij met 17,7 N, iets stijver dan gemiddeld.
5. Binnenzool. Een uitneembare binnenzool van 3,5 mm, dunner dan het gemiddelde van 4,4 mm, wat het schuim de demping laat doen.
6. Buitenzool. Rubber met brede bedekking maar maar 1,9 mm dik in de doorsnede van RunRepeat, tegenover een gemiddelde van 3,1 mm. Believe in the Run vond het kleveriger dan dat van de v5; RunRepeat mat iets minder grip dan voorheen.
Duurzaamheid. Beter dan het dunne rubber doet vermoeden. De buitenzool verloor 0,8 mm in de slijtagetest van RunRepeat, minder dan het gemiddelde van 1,1 mm, en teenbox en hielvoering scoorden 3 en 4 op 5. Believe in the Run zag na ongeveer 48 km weinig slijtage.
Duurzaamheid. Beter dan het dunne rubber doet vermoeden. De buitenzool verloor 0,8 mm in de slijtagetest van RunRepeat, minder dan het gemiddelde van 1,1 mm, en teenbox en hielvoering scoorden 3 en 4 op 5. Believe in the Run zag na ongeveer 48 km weinig slijtage.
Specificaties, vermeld en gemeten
Elk cijfer heeft zijn bron.
Drop, mm
Hielstack, mm
Voorvoetstack, mm
Gewicht (heren), g
| Specificatie | Vermeld | Gemeten |
|---|---|---|
| Drop |
|
|
| Stack hiel |
|
|
| Stack voorvoet |
|
|
| Gewicht, US M9 |
|
|
| Ondersteuning |
| – |
| Plaat |
| – |
| Ondergrond |
| – |
| Jaar van uitgave |
| – |
Fig. 4 · Vermeld versus gemeten. Balken beginnen bij nul. Bronnen: Believe in the Run, RunRepeat, RTINGS, Running Warehouse.
Labmetingen
| Specificatie | Gemeten |
|---|---|
| Hardheid tussenzool |
|
| Energieterugave (hiel) |
|
| Torsiestijfheid |
|
| Stijfheid hielkap |
|
| Tractiecoëfficiënt |
|
| Ademend vermogen |
|
| Specificatie | Gemeten |
|---|---|
| Breedte teenbox |
|
| Hoogte teenbox |
|
| Dikte buitenzool |
|
| Dikte binnenzool |
|
| Dikte tong |
|
| Buigkracht |
|
BR: de ademendheidsschaal van RunRepeat (geen score op 100).
Maat en pasvorm
Neem je gebruikelijke maat; de vraag is het volume, en de breedtes beantwoorden die.
Lengte
Valt normaal
Breedtes
standaard, breed en extra breed
Ruimte voor de tenen
RunRepeat mat een teenbox van 71,3 mm, onder zijn gemiddelde van 73,2 mm, en een lage hoogte van 24,4 mm tegenover 27,0. Running Warehouse en The Size 15 Runner vonden toch veel ruimte om de tenen te spreiden, dus de voetvorm beslist.
RunRepeat, Running Warehouse, The Size 15 Runner
Volledige maatnotities van testers
De lezersenquête van RunRepeat, Running Warehouse, Fleet Feet, WearTesters, Running Shoes Guru en 21RUN melden allemaal een lengte die valt normaal.
Bij het volume gaan de meningen uiteen. RunRepeat vindt de standaardbreedte strak, met een smal en laag interieur. Running Warehouse en The Size 15 Runner vonden veel ruimte voor de tenen, en een tester van Fleet Feet met smalle voeten vond hem iets breed maar goed vastzittend. Testers van Fleet Feet vonden ook dat hielvergrendelende vetering hielslip verminderde.
Breedtes lossen de meeste gevallen op. RunRepeat noemt smalle, standaard, brede en extra brede versies, en Fleet Feet noemt 2E en 4E voor heren, D en 2E voor dames. De beschikbaarheid van elke breedte verschilt per land en retailer.
RunRepeat, Running Warehouse, Fleet Feet, WearTesters, The Size 15 Runner, Running Shoes Guru, 21RUN
Vs Fresh Foam X More v5
Een verfijning, geen herbouw: hetzelfde schuim en dezelfde opgegeven stack, een iets bredere basis, een paar gram minder en een meer gewatteerd bovenwerk.
De veranderingen zijn klein genoeg dat een tester van Believe in the Run de v5 nog een degelijke keuze vindt als je hem kunt vinden. Hou hem als je zijn luchtigere mesh verkiest; stap over op de v6 als je een stabielere basis en een meer gewatteerde pasvorm wilt.
Versiegeschiedenis: Fresh Foam X More v5 tot Fresh Foam X More v6
Hetzelfde schuim, bijgesteld gevoel. De samenstelling van Fresh Foam X is overgenomen. Fleet Feet vindt de v6 zachter onder de voet, terwijl WearTesters en Carreras de Montaña hem minder wegzakkend en beheerster vinden dan de v5. (Believe in the Run, Fleet Feet, WearTesters, Carreras de Montaña)
Bredere, stabielere basis. Running Warehouse en Carreras de Montaña beschrijven allebei een iets breder platform, en testers vinden de v6 stabieler dan de v5. (Running Warehouse, WearTesters, Carreras de Montaña)
Een tikje lichter. RunRepeat mat ongeveer 3 procent minder gewicht dan de v5, en 21RUN noemt een besparing van ongeveer 5 g. (RunRepeat, 21RUN)
Meer vulling bovenin. Het bovenwerk voegt vulling toe bij tong en rand. Een tester van Believe in the Run vond het warmer dan de luchtigere mesh van de v5. (Believe in the Run, The Size 15 Runner, Carreras de Montaña)
Een rocker die testers verschillend lezen. Running Warehouse en Fleet Feet beschrijven een sterkere rocker met meer teenveer, terwijl RunRepeat hem minder nadrukkelijk vindt dan bij de v5. (RunRepeat, Running Warehouse, Fleet Feet)
Alternatieven vergeleken
Elk lost één ding op dat de Fresh Foam X More v6 niet doet.
New Balance Fresh Foam X More v6 | Hoka Bondi 9 | Brooks Ghost Max 3 | ASICS Novablast 5 | New Balance 1080 v15 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Kies hem voor | Deze pagina | Stabieler | Steviger | Lichter | Minder demping |
| Drop | 4 mm | 5 mm | 6 mm | 8 mm | 6 mm |
| Stack hiel | 44 mm | 43 mm | 39 mm | 41,5 mm | 40 mm |
| Gewicht | 306 g | 297 g | 318 g | 252 g | 261 g |
| Ondersteuning | Neutraal | Neutraal | Neutraal | Neutraal | Neutraal |
Vragen die hardlopers stellen
Valt de New Balance More v6 normaal qua maat?
Ja. De lezersenquête van RunRepeat, Running Warehouse, Fleet Feet, WearTesters en Running Shoes Guru melden allemaal een lengte die valt normaal. Het volume is het debat: RunRepeat mat een smalle, lage teenbox terwijl de meeste testers genoeg ruimte vonden, dus bredere voeten kijken naar de brede versies.
More v5 of More v6: welke kies ik?
De twee liggen dicht bij elkaar. De v6 behoudt hetzelfde Fresh Foam X en dezelfde opgegeven stack, voegt een iets bredere basis, een meer gewatteerd bovenwerk en een paar gram minder toe. Kies de v6 voor een stabielere, zachtere pasvorm; een tester van Believe in the Run vindt de v5 nog steeds de moeite waard als je hem kunt vinden.
Is de New Balance More v6 ook breed verkrijgbaar?
Ja. RunRepeat noemt smalle, standaard, brede en extra brede versies, en Fleet Feet noemt 2E en 4E voor heren en D en 2E voor dames. De beschikbaarheid verschilt per land. Gezien de meting van de smalle teenbox van RunRepeat is de brede versie het proberen waard als je voeten breed zijn.
Is de More v6 goed om de hele dag in te wandelen of te staan?
Testers vinden van wel. Testers van Fleet Feet droegen hem een hele dag staand op beton en op een loopband, Believe in the Run stelt hem voor voor lange dagen op de been, en WearTesters raadt hem aan voor wandelaars die een stabiele schoen willen. Verwacht warme voeten: het ademend vermogen ligt onder het gemiddelde.
Is de More v6 goed voor zware lopers?
Testers zeggen van wel. RunRepeat noemt zwaardere lopers onder zijn beste matches, en een recensent van WearTesters van 95 kg vond hem stabiel en beschermend bij zijn rustige runs. Het brede platform helpt; de keerzijde is een schoen van ongeveer 306 g in een herenmaat US 9.
New Balance More v6 of Hoka Bondi 9?
Beide zijn neutrale trainers met maximale demping en lage drop. RTINGS vond meer veerkracht en een steviger, stabielere voorvoet bij de Bondi 9, en ziet de More v6 als keuze voor extra ruimte en een zachter gevoel. Fleet Feet beoordeelt de More v6 als de zachtere van de twee.
Is de More v6 goed voor platvoeten of hyperpronatie?
De More v6 is een neutrale schoen zonder steunsysteem. RunRepeat beschouwt zijn brede basis als prima voor een milde tot matige binnenwaartse rol. Platvoeten betekenen niet altijd hyperpronatie, dus kijk eerst hoe je voet echt beweegt. Het is een gedempte schoen, geen behandeling.
Bronnen
- RunRepeat, New Balance Fresh Foam X More v6 lab review (Carlos Sánchez, updated June 2026). Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Believe in the Run, New Balance Fresh Foam More v6 Review (August 2025). Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Running Warehouse, New Balance Fresh Foam X More v6 review. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Fleet Feet, New Balance Fresh Foam X More v6 Review: The More, The Merrier. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- RTINGS, New Balance Fresh Foam X More v6 running shoe review. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- WearTesters, New Balance Fresh Foam X More v6 Performance Review. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- The Size 15 Runner, New Balance Fresh Foam X More v6 Review: Less Is More?. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Running Shoes Guru, New Balance Fresh Foam X More v6 review. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- 21RUN, New Balance Fresh Foam X More v6 Testbericht. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Carreras de Montaña, New Balance Fresh Foam X More v6 (Sergio Mayayo). Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Strideprint, Strideprint running shoe catalogue (ranks computed on 2026-10-13). Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- goat.com · Jaar van uitgave, vermeld
- cat: Strideprint-catalogus, 395 schoenen
Zo beoordelen we. We lezen gepubliceerde tests, pagina’s van merken en winkels en labmetingen, vergelijken de cijfers en melden waar ze niet overeenkomen. We hebben deze schoen zelf niet getest. Laatst bijgewerkt op 13 oktober 2026.



