- Sko
- New Balance
- Fresh Foam X More v6

New Balance Fresh Foam X More v6 test
New Balances høyeste hverdagstreningssko: en tykk, svært myk Fresh Foam X-plattform med lav drop, forbedret snarere enn ombygd i sin sjette versjon.
- Drop
- 4 mm
- Hælstack
- 44 mm
- Forfot
- 40 mm
- Vekt
- 306 g
- Støtte
- Nøytral
- Plate
- Ingen
Vår dom
Maksimalt skum, minimal hast.
Fresh Foam X More v6 setter en svært myk hæl på 44 mm og forfot på 40 mm på en bred, stødig base, med 4 mm drop og rundt 306 g vekt i herre US 9. Den passer løpere som lander på midtfoten eller forfoten og vil ha beskyttelse på rolige turer, restitusjonsdager og lange dager på beina, og den holder tilbake alle som vil ha fart.
Sterke sider
- Rekordhøy forfotdemping i RunRepeats laboratorium, 144 SA
- Bred plattform som føles stødig for en så høy sko
- Plysjet, godt polstret overdel og krage
- Vanlig størrelse, med brede og ekstra brede versjoner
- Behagelig til gåing og stående arbeid hele dagen
Svake sider
- Tung: rundt 306 g i herre US 9
- Lite driv når tempoet øker
- Går varm: pustbarhet godt under gjennomsnittet
- RunRepeat målte en smal, lav tåboks
Hvem den passer for
- Du vil ha mest mulig beskyttelse på rolige dager
- Du er en tyngre løper
- Du tilbringer lange dager på beina
- Du lander på midtfoten eller forfoten
Hvem bør hoppe over den
- Du vil ha fart av noe slag
- Du vil ha en lett sko
- Du er vant til høy drop
- Føttene dine blir varme
Skoprofil
Hvor Fresh Foam X More v6 ligger blant de 395 skoene i katalogen vår.
| Akse | Fresh Foam X More v6 |
|---|---|
| Demping | 87 |
| Letthet | 10 |
| Stabilitet | 30 |
| Drop | 6 |
| Respons | 6 |
Fig. 1 · Slik leser du den. Hver akse går fra 0 i midten til 100 ytterst. Demping, letthet og drop er skoens plassering i katalogen ut fra oppgitte tall. Stabilitet og respons er skåret ut fra støttetype, plate, rocker og tiltenkt bruk. Den prikkede grå linjen er medianen i katalogen. Kilde: Strideprint-katalogen (cat).
Hvor den ligger i katalogen
Vekt306 g, tyngre enn 90 % av skoene
Drop4 mm, lavere enn 91 % av skoene
Hælstack44 mm, høyere enn 87 % av skoene
Forfotstack40 mm, høyere enn 96 % av skoene
Slik føles den
Skrevet ut fra 9 publiserte tester. Vi siterer målinger, ikke inntrykk vi ikke har hatt.
Så myk som maksimal demping blir. Fresh Foam X målt til 27,5 AC av RunRepeat, med rekordhøy forfotdemping: plysjet, men ikke en sko du synker gjennom.
Bred nok til å holde seg rolig. En nøytral sko stabilisert av en plattform målt godt bredere enn gjennomsnittet. Testerne finner den plantet, med forsiktighet nødvendig i trange svinger.
Jevn, ikke spenstig. Energitilbakeføring på 60,1 prosent i hælen ifølge RunRepeat, 4,1 av 10 ifølge RTINGS: en jevn ruller for jevnt tempo, ikke en spenstig sko.
Så myk som maksimal demping blir. Mellomsålen er New Balances Fresh Foam X, samme blanding som v5 og 1080 v14 ifølge Believe in the Run. Oppgitt stack er 44 mm i hælen og 40 mm i forfoten. RunRepeat målte 41,8 og 38,5 mm. Bare 7 av de 205 nøytrale asfaltskoene i katalogen vår oppgir en tykkere forfot.
RunRepeat målte skummet til 27,5 på AC-skalaen, langt mykere enn gjennomsnittet på 35,5, med støtdemping på 152 SA i hælen og et laboratorierekord på 144 SA i forfoten. Believe in the Run kjente det plysjet uten å synke, og Fleet Feet beskriver et lett komprimerbart skum du sitter i snarere enn på.
Bred nok til å holde seg rolig. Det finnes ikke noe støttesystem: den er en nøytral sko. Stødigheten kommer fra plattformen, som RunRepeat målte til 122,5 mm over forfoten og 102,0 mm i hælen, mot gjennomsnitt på 115,1 og 91,1 mm. Laboratoriet anser den som grei for en mild til moderat innoverrulling.
WearTesters, The Size 15 Runner og 21RUN beskriver alle en plantet gange, hjulpet av sidevegger som holder foten inne i skummet. RTINGS gir lateral stabilitet 7,4 av 10, og Running Shoes Guru advarer om at høyden fortsatt krever forsiktighet i krappe svinger.
Jevn, ikke spenstig. RunRepeat målte energitilbakeføring på 60,1 prosent i hælen og 58,8 prosent i forfoten, bedre enn tidligere More, men fortsatt uanselig. RTINGS er hardere, med en energitilbakeføringsscore på 4,1 av 10, 3,2 i hælen.
Avrullingen fremover kommer fra rockeren og den lave droppen: RunRepeat målte 3,3 mm, RTINGS 4,7 mm, og bare 14 av de 249 nøytrale asfaltskoene i katalogen vår oppgir en lavere drop. Running Warehouse fant den livlig nok i cruisetempo, og The Size 15 Runner fant den som en plage til tider.
Les mer
Så myk som maksimal demping blir. Mellomsålen er New Balances Fresh Foam X, samme blanding som v5 og 1080 v14 ifølge Believe in the Run. Oppgitt stack er 44 mm i hælen og 40 mm i forfoten. RunRepeat målte 41,8 og 38,5 mm. Bare 7 av de 205 nøytrale asfaltskoene i katalogen vår oppgir en tykkere forfot.
RunRepeat målte skummet til 27,5 på AC-skalaen, langt mykere enn gjennomsnittet på 35,5, med støtdemping på 152 SA i hælen og et laboratorierekord på 144 SA i forfoten. Believe in the Run kjente det plysjet uten å synke, og Fleet Feet beskriver et lett komprimerbart skum du sitter i snarere enn på.
Bred nok til å holde seg rolig. Det finnes ikke noe støttesystem: den er en nøytral sko. Stødigheten kommer fra plattformen, som RunRepeat målte til 122,5 mm over forfoten og 102,0 mm i hælen, mot gjennomsnitt på 115,1 og 91,1 mm. Laboratoriet anser den som grei for en mild til moderat innoverrulling.
WearTesters, The Size 15 Runner og 21RUN beskriver alle en plantet gange, hjulpet av sidevegger som holder foten inne i skummet. RTINGS gir lateral stabilitet 7,4 av 10, og Running Shoes Guru advarer om at høyden fortsatt krever forsiktighet i krappe svinger.
Jevn, ikke spenstig. RunRepeat målte energitilbakeføring på 60,1 prosent i hælen og 58,8 prosent i forfoten, bedre enn tidligere More, men fortsatt uanselig. RTINGS er hardere, med en energitilbakeføringsscore på 4,1 av 10, 3,2 i hælen.
Avrullingen fremover kommer fra rockeren og den lave droppen: RunRepeat målte 3,3 mm, RTINGS 4,7 mm, og bare 14 av de 249 nøytrale asfaltskoene i katalogen vår oppgir en lavere drop. Running Warehouse fant den livlig nok i cruisetempo, og The Size 15 Runner fant den som en plage til tider.
Hvilke økter den er til
| Økt | Egnethet | Hvorfor | Kilde |
|---|---|---|---|
| Rolige turer | Laget for det | Dens hjem. Alle testene vi har lest plasserer den på rolige daglige mil. | RunRepeat, Believe in the Run, Running Warehouse |
| Restitusjonsturer | Laget for det | Myk, stødig og lite krevende på slitne bein. | RunRepeat, Believe in the Run, 21RUN |
| Gåing | Laget for det | Testerne hos Fleet Feet brukte den en hel dag med stående arbeid og på et gåbånd. | Fleet Feet, WearTesters |
| Langturer | Funker | RunRepeat og Running Warehouse ser avslappede langturer. The Size 15 Runner ville ikke tatt den med på langtur. | RunRepeat, Running Warehouse, The Size 15 Runner |
| Tempotrening | Ikke til det | RunRepeat gir tempobruk 49 av 100. Ha et lettere par til raskere arbeid. | RunRepeat, Running Shoes Guru |
| Maraton | Ikke til det | RunRepeat gir konkurranse 34 av 100 og RTINGS 6,1 av 10 til maraton. | RunRepeat, RTINGS |
Kilde: RunRepeat, Believe in the Run, Running Warehouse, 21RUN, Fleet Feet, WearTesters, The Size 15 Runner, Running Shoes Guru, RTINGS
Hva testene sier
Publiserte tester er enige om at More v6 er svært myk, tung, overraskende stødig for høyden og laget for rolige mil. De er uenige om hvor romslig den er innvendig, hvor livlig skummet føles og hvor godt den griper.
| Test | Type | Vår lesning | I én setning | Kilde |
|---|---|---|---|---|
| RunRepeat | Lab | Positiv | RunRepeat gir den 86 av 100: skymyk og på sitt beste på rolige turer og restitusjonsturer, men tung og tett i standardbredden. | Les |
| Believe in the Run | Anmeldelse | Positiv | Believe in the Run rangerer den i A-klassen: den mest plysjede av treningsskoene med maksimal demping, med vekt som den ene reelle feilen. | Les |
| RTINGS | Lab | Blandet | RTINGS gir dempingen 8,6 av 10, men energitilbakeføringen bare 4,1, og foretrekker Bondi 9 for sprett. | Les |
| WearTesters | Anmeldelse | Positiv | WearTesters gir den 10 av 10 som en stabil treningssko med maksimal demping til rolige turer, restitusjonsturer og langturer. | Les |
| The Size 15 Runner | Anmeldelse | Blandet | The Size 15 Runner liker stabiliteten og overdelen, men finner gangen kjedelig og holder den til rolige dager. | Les |
De er enige
- Svært myk og beskyttendeRunRepeat målte rekordhøy forfotdemping og et mykt skum på 27,5 AC, RTINGS gir dempingen 8,6 av 10, og Believe in the Run og Running Warehouse beskriver en plysjet gange som stopper før grøtete.
- TungRunRepeat veide 302 g og RTINGS 302,3 g, nær de 306 g som er oppgitt for herre US 9. Believe in the Run og The Size 15 Runner nevner begge vekten som hovedulempen.
- Stødig for høydenRunRepeat målte en plattform mye bredere enn gjennomsnittet, WearTesters fant den stabil uten å være en stabilitetssko, og The Size 15 Runner fant den til og med litt for stabil.
- Vanlig størrelseRunRepeats leserundersøkelse, Running Warehouse, Fleet Feet, WearTesters og Running Shoes Guru melder alle om normal lengde.
De er uenige
- Romslig eller smal innvendig?RunRepeat målte en smal, lav tåboks og kaller interiøret lavt i volum. Running Warehouse fant plass til at tærne kan spre seg, og WearTesters sier at standardbredden tar bredere føtter.
- Hvor livlig er skummet?RunRepeat målte bedre energitilbakeføring enn tidligere More, 60,1 prosent i hælen. RTINGS gir energitilbakeføringen 4,1 av 10, og The Size 15 Runner fant gangen endimensjonal.
- GrepRunRepeat målte en friksjonskoeffisient på 0,44, under gjennomsnittet på 0,53. Running Shoes Guru gir grepet 9 av 10 og fant det pålitelig i regn.
Slik er den bygget
En enkelt tykk blokk Fresh Foam X på en svært bred base, en polstret engineered mesh-overdel med tunge delvis festet til sidene og en tynn gummiyttersåle med bred dekning.
En enkelt blokk mykt Fresh Foam X på en svært bred base, en polstret mesh-overdel som går varm og en tynn, men langsomt slitt gummiyttersåle.
| # | Del | Mål |
|---|---|---|
| 1 | OverdelEngineered mesh | Pustbarhet 58 BR |
| 2 | Tunge | 7,4 mm |
| 3 | Hæl | Stivhet 3 / 5 |
| 4 | MellomsåleFresh Foam X | Hardhet 27,5 AC |
| 5 | Innersåle | 3,5 mm |
| 6 | Yttersåle | 1,9 mm |
Fig. 3 · Sideprofil. Stackhøyder i målestokk (oppgitt: 44 mm hæl, 40 mm forfot; målt: 1,9 mm yttersåle). Fordelingen mellom de to skumlagene er ikke målt og er tegnet på midten. Stiplet: innersåle, skjult. Kilder: Believe in the Run, RunRepeat, 21RUN, The Size 15 Runner, Fleet Feet. BR: RunRepeats skala for pusteevne (ikke en karakter av 100).
Overdel. Et polstret engineered mesh i to lag som Believe in the Run og 21RUN fant behagelig fra første steg. Det holder på varmen: RunRepeat ga pustbarheten 58 mot et gjennomsnitt på 75.
Tunge. Delvis festet til sidene på begge sider og godt polstret, 7,4 mm tykk mot et gjennomsnitt på 5,8 mm i RunRepeats laboratorium. Testerne melder at den blir på plass.
Hæl. En middels stiv hælkappe, 3 av 5 i RunRepeats test, med en tykt polstret krage og uten fingerløkke. Testerne hos Fleet Feet fant kragen myk.
Mellomsåle. Ett lag Fresh Foam X i full lengde, målt til 27,5 AC. Til tross for størrelsen vrir den seg som en gjennomsnittlig sko, 14,7 Nm i RunRepeats torsjonstest, og bøyer seg med 17,7 N, litt stivere enn gjennomsnittet.
Innersåle. En avtagbar innersåle på 3,5 mm, tynnere enn gjennomsnittet på 4,4 mm, som lar skummet stå for dempingen.
Yttersåle. Gummi med bred dekning, men bare 1,9 mm tykk i RunRepeats måling, mot et gjennomsnitt på 3,1 mm. Believe in the Run fant den klebrigere enn v5s. RunRepeat målte litt mindre grep enn før.
Les mer
En enkelt tykk blokk Fresh Foam X på en svært bred base, en polstret engineered mesh-overdel med tunge delvis festet til sidene og en tynn gummiyttersåle med bred dekning.
1. Overdel. Et polstret engineered mesh i to lag som Believe in the Run og 21RUN fant behagelig fra første steg. Det holder på varmen: RunRepeat ga pustbarheten 58 mot et gjennomsnitt på 75.
2. Tunge. Delvis festet til sidene på begge sider og godt polstret, 7,4 mm tykk mot et gjennomsnitt på 5,8 mm i RunRepeats laboratorium. Testerne melder at den blir på plass.
3. Hæl. En middels stiv hælkappe, 3 av 5 i RunRepeats test, med en tykt polstret krage og uten fingerløkke. Testerne hos Fleet Feet fant kragen myk.
4. Mellomsåle. Ett lag Fresh Foam X i full lengde, målt til 27,5 AC. Til tross for størrelsen vrir den seg som en gjennomsnittlig sko, 14,7 Nm i RunRepeats torsjonstest, og bøyer seg med 17,7 N, litt stivere enn gjennomsnittet.
5. Innersåle. En avtagbar innersåle på 3,5 mm, tynnere enn gjennomsnittet på 4,4 mm, som lar skummet stå for dempingen.
6. Yttersåle. Gummi med bred dekning, men bare 1,9 mm tykk i RunRepeats måling, mot et gjennomsnitt på 3,1 mm. Believe in the Run fant den klebrigere enn v5s. RunRepeat målte litt mindre grep enn før.
Slitestyrke. Bedre enn den tynne gummien antyder. Yttersålen mistet 0,8 mm i RunRepeats slitetest, mindre enn gjennomsnittet på 1,1 mm, og tåboksen og hælfôret fikk 3 og 4 av 5. Believe in the Run så lite slitasje etter rundt 48 km.
Slitestyrke. Bedre enn den tynne gummien antyder. Yttersålen mistet 0,8 mm i RunRepeats slitetest, mindre enn gjennomsnittet på 1,1 mm, og tåboksen og hælfôret fikk 3 og 4 av 5. Believe in the Run så lite slitasje etter rundt 48 km.
Spesifikasjoner, oppgitt og målt
Hvert tall har sin kilde.
Drop, mm
Hælhøyde (stack), mm
Forfothøyde (stack), mm
Vekt (herre), g
| Spesifikasjon | Oppgitt | Målt |
|---|---|---|
| Drop |
|
|
| Hælstack |
|
|
| Forfotstack |
|
|
| Vekt, US M9 |
|
|
| Støtte |
| – |
| Plate |
| – |
| Underlag |
| – |
| Lanseringsår |
| – |
Fig. 4 · Oppgitt mot målt. Søylene starter på null. Kilder: Believe in the Run, RunRepeat, RTINGS, Running Warehouse.
Labmålinger
| Spesifikasjon | Målt |
|---|---|
| Mellomsålens hardhet |
|
| Energitilbakeføring (hæl) |
|
| Torsjonsstivhet |
|
| Hælkappens stivhet |
|
| Friksjonskoeffisient |
|
| Pustbarhet |
|
| Spesifikasjon | Målt |
|---|---|
| Tåboksens bredde |
|
| Tåboksens høyde |
|
| Yttersålens tykkelse |
|
| Innersålens tykkelse |
|
| Tungens tykkelse |
|
| Bøyekraft |
|
BR: RunRepeats skala for pusteevne (ikke en karakter av 100).
Størrelse og passform
Velg vanlig størrelse. Spørsmålet er volum, og breddene svarer på det.
Lengde
Vanlig størrelse
Bredder
normal, bred og ekstra bred
Plass til tærne
RunRepeat målte en tåboks på 71,3 mm, under gjennomsnittet på 73,2 mm, og en lav høyde på 24,4 mm mot 27,0. Running Warehouse og The Size 15 Runner fant likevel rikelig med plass til å spre tærne, så fotformen avgjør.
RunRepeat, Running Warehouse, The Size 15 Runner
Alle størrelsesnotater fra testere
RunRepeats leserundersøkelse, Running Warehouse, Fleet Feet, WearTesters, Running Shoes Guru og 21RUN melder alle om vanlig størrelse i lengden.
Volum er der meningene deler seg. RunRepeat finner standardbredden tett, med et smalt og lavt interiør. Running Warehouse og The Size 15 Runner fant rikelig med plass til tærne, og en tester med smal fot hos Fleet Feet fant den litt bred, men godt låst. Testerne hos Fleet Feet fant også at hælsnøring reduserte hælgliding.
Breddene løser de fleste tilfeller. RunRepeat oppgir smale, standard, brede og ekstra brede versjoner, og Fleet Feet oppgir 2E og 4E for menn, D og 2E for kvinner. Tilgjengeligheten av hver bredde varierer fra land til land og mellom forhandlere.
RunRepeat, Running Warehouse, Fleet Feet, WearTesters, The Size 15 Runner, Running Shoes Guru, 21RUN
Mot Fresh Foam X More v5
En forbedring, ikke en ombygging: samme skum og samme oppgitte stack, en litt bredere base, noen gram mindre og en mer polstret overdel.
Endringene er små nok til at en tester hos Believe in the Run ser v5 som et solid valg hvis du fortsatt finner den. Behold den hvis du foretrekker det luftigere meshet. Bytt til v6 hvis du vil ha en stødigere base og en mer polstret passform.
Versjonshistorikk: Fresh Foam X More v5 til Fresh Foam X More v6
Samme skum, justert følelse. Fresh Foam X-blandingen er videreført. Fleet Feet finner v6 mykere under foten, mens WearTesters og Carreras de Montaña finner den mindre klissete og mer kontrollert enn v5. (Believe in the Run, Fleet Feet, WearTesters, Carreras de Montaña)
Bredere, stødigere base. Running Warehouse og Carreras de Montaña beskriver begge en litt bredere plattform, og testerne finner v6 mer stabil enn v5. (Running Warehouse, WearTesters, Carreras de Montaña)
En tanke lettere. RunRepeat målte rundt 3 prosent lavere vekt enn v5, og 21RUN oppgir en besparelse på rundt 5 g. (RunRepeat, 21RUN)
Mer polstring øverst. Overdelen legger til polstring i tunge og krage. En tester hos Believe in the Run fant den varmere enn v5s luftigere mesh. (Believe in the Run, The Size 15 Runner, Carreras de Montaña)
En rocker testerne leser ulikt. Running Warehouse og Fleet Feet beskriver en kraftigere rocker med mer tåfjær, mens RunRepeat finner den mindre tydelig enn på v5. (RunRepeat, Running Warehouse, Fleet Feet)
Alternativer sammenlignet
Hvert av dem løser noe som Fresh Foam X More v6 ikke gjør.
New Balance Fresh Foam X More v6 | Hoka Bondi 9 | Brooks Ghost Max 3 | ASICS Novablast 5 | New Balance 1080 v15 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Velg den for | Denne siden | Mer stabil | Fastere | Lettere | Mindre demping |
| Drop | 4 mm | 5 mm | 6 mm | 8 mm | 6 mm |
| Hælstack | 44 mm | 43 mm | 39 mm | 41,5 mm | 40 mm |
| Vekt | 306 g | 297 g | 318 g | 252 g | 261 g |
| Støtte | Nøytral | Nøytral | Nøytral | Nøytral | Nøytral |
Spørsmål løpere stiller
Følger New Balance More v6 vanlig størrelse?
Ja. RunRepeats leserundersøkelse, Running Warehouse, Fleet Feet, WearTesters og Running Shoes Guru melder alle om vanlig størrelse i lengden. Volumet er debatten: RunRepeat målte en smal, lav tåboks mens de fleste testere fant nok plass, så bredere føtter bør se på de brede versjonene.
More v5 eller More v6: hvilken bør jeg velge?
De to ligger tett. V6 beholder samme Fresh Foam X og oppgitte stack, legger til en litt bredere base, en mer polstret overdel og noen gram mindre. Velg v6 for en stødigere, mer plysjet passform. En tester hos Believe in the Run mener at v5 fortsatt er verdt det hvis du finner den.
Finnes New Balance More v6 i bred modell?
Ja. RunRepeat oppgir smale, standard, brede og ekstra brede versjoner, og Fleet Feet oppgir 2E og 4E for menn og D og 2E for kvinner. Tilgjengeligheten varierer fra land til land. Gitt RunRepeats smale tåboksmåling er den brede versjonen verdt å prøve hvis føttene dine er brede.
Er More v6 bra til gåing eller stående arbeid hele dagen?
Testerne mener det. Testerne hos Fleet Feet brukte den gjennom en hel dag med stående arbeid på betong og på et gåbånd, Believe in the Run foreslår den til lange dager på beina, og WearTesters anbefaler den til gående som vil ha en stødig sko. Vent varme føtter: pustbarheten er under gjennomsnittet.
Er More v6 bra for tunge løpere?
Testerne sier ja. RunRepeat nevner tyngre løpere blant de beste matchene, og en WearTesters-anmelder på 95 kg fant den stabil og beskyttende på sine rolige turer. Den brede plattformen hjelper. Avveiningen er en sko på rundt 306 g i herre US 9.
New Balance More v6 eller Hoka Bondi 9?
Begge er nøytrale treningssko med maksimal demping og lav drop. RTINGS fant mer sprett og en fastere, stødigere forfot i Bondi 9, og ser More v6 som valget for ekstra plass og en mer plysjet følelse. Fleet Feet vurderer More v6 som den mykere av de to.
Er More v6 bra for flate føtter eller overpronasjon?
More v6 er en nøytral sko uten støttesystem. RunRepeat anser den brede basen som grei for en mild til moderat innoverrulling. Flate føtter betyr ikke alltid overpronasjon, så se først på hvordan foten din faktisk beveger seg. Det er en dempet sko, ikke en behandling.
Kilder
- RunRepeat, New Balance Fresh Foam X More v6 lab review (Carlos Sánchez, updated June 2026). Åpnet 13. okt. 2026.
- Believe in the Run, New Balance Fresh Foam More v6 Review (August 2025). Åpnet 13. okt. 2026.
- Running Warehouse, New Balance Fresh Foam X More v6 review. Åpnet 13. okt. 2026.
- Fleet Feet, New Balance Fresh Foam X More v6 Review: The More, The Merrier. Åpnet 13. okt. 2026.
- RTINGS, New Balance Fresh Foam X More v6 running shoe review. Åpnet 13. okt. 2026.
- WearTesters, New Balance Fresh Foam X More v6 Performance Review. Åpnet 13. okt. 2026.
- The Size 15 Runner, New Balance Fresh Foam X More v6 Review: Less Is More?. Åpnet 13. okt. 2026.
- Running Shoes Guru, New Balance Fresh Foam X More v6 review. Åpnet 13. okt. 2026.
- 21RUN, New Balance Fresh Foam X More v6 Testbericht. Åpnet 13. okt. 2026.
- Carreras de Montaña, New Balance Fresh Foam X More v6 (Sergio Mayayo). Åpnet 13. okt. 2026.
- Strideprint, Strideprint running shoe catalogue (ranks computed on 2026-10-13). Åpnet 13. okt. 2026.
- goat.com · Lanseringsår, oppgitt
- cat: Strideprint-katalogen, 395 sko
Slik tester vi. Vi leser publiserte tester, merke- og butikksider og labmålinger, krysssjekker tallene og peker på hvor de ikke stemmer overens. Vi har ikke testet denne skoen selv. Sist oppdatert 13. oktober 2026.



