1. Boty
  2. ASICS
  3. Glideride Max 2
ASICS Glideride Max 2, pohled z boku

ASICS GlideRide Max 2 recenze

Bota ASICS s maximálním stackem a rockerem, s tříčtvrtinovou deskou pod dvěma pěnami, nyní lehčí, pevnější a stabilnější než první verze.

Drop
6 mm
Stack u paty
46 mm
Přední část
40 mm
Váha
261 g
Podpora
Neutrální
Deska
Jiná

pánská US 9; údaj značky přes Doctors of Running, jak je uvedeno. Aktualizováno 13. 10. 2026 · 6 zdrojů

Náš verdikt

Vysoká, stabilní, odvíjející, ne pružná.

GlideRide Max 2 staví patu 46 mm na širokou, tuhou základnu s výrazným rockerem v přední části. Sedne neutrálním běžcům, kteří nahrávají volné a dlouhé kilometry a mají rádi vedené odvíjení. Návrat energie je skromný, prostor pro prsty zúžený a nízký a uváděný drop 6 mm se ve dvou laboratořích naměřil blízko 11 mm.

Silné stránky

  • Stabilní na svou výšku: 7,7 z 10 za stabilitu u RTINGS
  • Lehká na stack 46 mm: asi 261 g uváděných pro pánskou US 9
  • Vynikající ochrana paty v testu tlumení RTINGS
  • Velmi odolná podešev: 0,6 mm ztraceno v otěruvzdorném testu RunRepeat
  • K dispozici v široké verzi

Slabé stránky

  • Málo odrazu: návrat energie 56,1 procenta na patě v laboratoři RunRepeat
  • Zúžený, nízký prostor pro prsty: 24,6 mm na výšku u RunRepeat
  • V obou laboratořích mnohem víc dropu, než se uvádí
  • Tuhý chod, který může některým připadat příliš vedený

Komu sedí

  • Volné a dlouhé kilometry na stabilní platformě
  • Máš rád výrazný rocker
  • Máš průměrná nebo štíhlá chodidla
  • V běžeckých botách hodně chodíš

Kdo by ji měl přeskočit

  • Chceš živou, pružnou botu
  • Preferuješ ohebný, přirozený pocit
  • Tvé prsty potřebují místo

Profil boty

Kde se Glideride Max 2 řadí mezi 395 bot v našem katalogu a co se změnilo oproti Glideride Max.

50100TlumeníLehkostStabilitaDropOdezva
OsaGlideride Max 2Glideride MaxZměna
Tlumení9387+6
Lehkost5424+30
Stabilita3030=
Drop2020=
Odezva2020=

Obr. 1 · Jak ho číst. Každá osa vede od 0 ve středu po 100 na okraji. Tlumení, lehkost a drop jsou pořadí boty v katalogu podle uvedených údajů; stabilita a odezva se hodnotí podle typu podpory, desky, rockeru a zamýšleného použití. Tečkovaná šedá čára je medián katalogu. Zdroj: katalog Strideprint (cat).

Kde se řadí v katalogu

Váha261 g, lehčí než 51 % bot

Drop6 mm, nižší než u 59 % bot

Stack u paty46 mm, vyšší než u 93 % bot

Stack v přední části40 mm, vyšší než u 96 % bot

Obr. 2 · Rozložení uvedených údajů v katalogu. Výška sloupce je počet bot v každé skupině. Váha: 300 bot, průměr 257,2 g. Drop: 306 bot, průměr 7,1 mm. Stack u paty: 255 bot, průměr 38 mm. Stack v přední části: 253 bot, průměr 31,1 mm. Zdroj: katalog Strideprint (cat), uvedené hodnoty.

Jaký je to pocit

Napsáno ze 3 zveřejněných testů. Citujeme měření, ne dojmy, které jsme nezažili.

Vysoká a ochranná, pevnější, než vypadá. 46 mm FF Blast Max nad pevnější základnou a deskou: vynikající ochrana paty podle RTINGS, vyvážená, ne plyšová.

Neutrální bota, která jede stabilně. Žádný podpůrný systém, ale široká, tuhá základna a opěrka paty 5 z 5 ji drží stabilně; RTINGS hodnotí stabilitu 7,7.

Odvíjející chod, ne pružný. Skromný odraz, 56,1 procenta na patě v laboratoři RunRepeat: místo toho tě rocker v přední části odvíjí vpřed.

Vysoká a ochranná, pevnější, než vypadá. FF Blast Max sedí na pevnější základní vrstvě s tříčtvrtinovou deskou mezi nimi. Doctors of Running uvádějí 46 mm na patě a 40 mm v přední části. Vyšší patu uvádí jen 4 ze 183 neutrálních silničních bot v našem katalogu.

RTINGS shledává vynikající ochranu paty a dobré tlumení přední části na denní kilometry. RunRepeat naměřil pěnu na 32,8 AC, měkčí než průměr, a tlumení nárazů na patě 137 SA. Doctors of Running popisují vyvážený pocit, pevnější než u mnoha tréninkových bot na každý den.

Neutrální bota, která jede stabilně. Podpůrný systém tu není, ale základna je široká a tuhá. Doctors of Running poukazují na širokou platformu, bočnice ve střední části a desku a RunRepeat naměřil torzní tuhost 20,3 Nm a opěrku paty 5 z 5.

RTINGS hodnotí stabilitu 7,7. Doctors of Running poznamenávají mírný náklon ven od rozšíření přední části a RTINGS varuje, že měkká pata a velmi vysoký stack mohou působit méně ukotveně.

Odvíjející chod, ne pružný. RunRepeat naměřil návrat energie 56,1 procenta na patě a 58,6 procenta v přední části, lépe než u verze 1, ale pořád skromně. Práci místo toho dělá rocker v přední části; Doctors of Running vysvětlují, že dlouhý rocker snižuje, jak moc se kotník při odrazu ohýbá.

Při asi 261 g uváděných pro pánskou US 9 je 87. nejlehčí ze 149 neutrálních silničních bot vážených v této velikosti v našem katalogu: lehká na stack, celkově střed pole.

Číst dál

Vysoká a ochranná, pevnější, než vypadá. FF Blast Max sedí na pevnější základní vrstvě s tříčtvrtinovou deskou mezi nimi. Doctors of Running uvádějí 46 mm na patě a 40 mm v přední části. Vyšší patu uvádí jen 4 ze 183 neutrálních silničních bot v našem katalogu.

RTINGS shledává vynikající ochranu paty a dobré tlumení přední části na denní kilometry. RunRepeat naměřil pěnu na 32,8 AC, měkčí než průměr, a tlumení nárazů na patě 137 SA. Doctors of Running popisují vyvážený pocit, pevnější než u mnoha tréninkových bot na každý den.

Neutrální bota, která jede stabilně. Podpůrný systém tu není, ale základna je široká a tuhá. Doctors of Running poukazují na širokou platformu, bočnice ve střední části a desku a RunRepeat naměřil torzní tuhost 20,3 Nm a opěrku paty 5 z 5.

RTINGS hodnotí stabilitu 7,7. Doctors of Running poznamenávají mírný náklon ven od rozšíření přední části a RTINGS varuje, že měkká pata a velmi vysoký stack mohou působit méně ukotveně.

Odvíjející chod, ne pružný. RunRepeat naměřil návrat energie 56,1 procenta na patě a 58,6 procenta v přední části, lépe než u verze 1, ale pořád skromně. Práci místo toho dělá rocker v přední části; Doctors of Running vysvětlují, že dlouhý rocker snižuje, jak moc se kotník při odrazu ohýbá.

Při asi 261 g uváděných pro pánskou US 9 je 87. nejlehčí ze 149 neutrálních silničních bot vážených v této velikosti v našem katalogu: lehká na stack, celkově střed pole.

Pro které běhy je

BěhSedíPročZdroj
Volné běhyUrčená pro něJejí hlavní úkol v každém testu: chráněné, stabilní denní kilometry.Doctors of Running, RunRepeat, RTINGS
Dlouhé běhyUrčená pro něRTINGS jí dává 7,3 za dlouhé běhy, to je její nejlepší skóre využití.Doctors of Running, RTINGS
Regenerační běhyUrčená pro něVyvážené, ochranné tlumení a stabilní základna sedí na pomalé dny.Doctors of Running, RTINGS
ChůzeUrčená pro něDoctors of Running ji hodnotí jako dobrou na chůzi.Doctors of Running
Tempový tréninkZvládne jeV pořádku na stálé rychlejší tempo podle Doctors of Running; RunRepeat hodnotí tempo jen 58.Doctors of Running, RunRepeat
Závod na maratonZvládne jeRTINGS dává 6,8 za závodění na maraton: ochranná, ale těžká a plochá na závod.RTINGS
IntervalyNení pro něPříliš velká a pomalá na intervalové tempo, podle Doctors of Running.Doctors of Running

Zdroj: Doctors of Running, RunRepeat, RTINGS

Co říkají testy

Testy se shodují, že GlideRide Max 2 je stabilní, ochranná a stavěná na objem volných kilometrů, se skromným odrazem a těsnou, nízkou přední částí. Rozcházejí se hlavně v délce sedění a v tom, jak moc rocker vyniká.

TestTypNaše čteníJednou větouZdroj
Doctors of RunningRecenzePozitivníOba testeři Doctors of Running ji celkově hodnotí B plus: lehká na svůj stack, vyvážená a stabilní, brzděná zúženým prostorem pro prsty.
RunRepeatLaboratořSmíšenéRunRepeat ji hodnotí 81 ze 100: solidní tréninková bota na každý den, jejíž výkon plně neodpovídá jejímu pozicování.
RTINGSLaboratořSmíšenéRTINGS ji hodnotí jako ochrannou tréninkovou botu na stálé kilometry, nejlepší na dlouhé běhy se 7,3 z 10, s omezeným návratem energie.
Tab. 1 · Shoda zveřejněných testů. „Naše čtení“ shrnuje vlastní závěr každého testu našimi slovy. Žádná hodnocení nepřepočítáváme ani nevymýšlíme. Zobrazeno 13. 10. 2026.

Shodují se

  • Stabilní na botu s maximálním stackemDoctors of Running ji nazývají neutrální botou, která jede stabilně, a RTINGS hodnotí stabilitu 7,7 díky široké základně. RunRepeat naměřil velmi tuhou platformu: 20,3 Nm v torzi.
  • Málo odrazuRunRepeat naměřil návrat energie 56,1 procenta na patě a RTINGS hodnotí návrat energie 3,1 z 10.
  • Těsný, nízký prostor pro prstyDoctors of Running popisují zúžený prostor pro prsty, RTINGS omezenou výšku a RunRepeat naměřil 24,6 mm proti průměru 27,0 mm.
  • Lehčí a stabilnější než verze 1RunRepeat naměřil asi o 6 procent nižší hmotnost a Doctors of Running ji shledávají lehčí, pevnější a stabilnější než první GlideRide Max.

Rozcházejí se

  • Sedí na velikost, nebo je lehce krátká?Čtenáři RunRepeat a RTINGS uvádějí sedění na velikost, stejně jako jeden tester Doctors of Running. Druhý ji shledal ve své obvyklé velikosti mírně krátkou, hlavně kvůli zúženému prostoru pro prsty.
  • Jak moc rocker vynikáDoctors of Running shledávají rocker výraznější než dřív, ale ne výjimečný mezi rockerovými botami s extra stackem. RunRepeat poznamenává stejnou desku a geometrii jako u verze 1 a shledává, že chod může působit vedeně a tuze.
Číst celá stanoviska, bod po bodu

Stabilní na botu s maximálním stackem. Doctors of Running ji nazývají neutrální botou, která jede stabilně, a RTINGS hodnotí stabilitu 7,7 díky široké základně. RunRepeat naměřil velmi tuhou platformu: 20,3 Nm v torzi. (Doctors of Running, RunRepeat, RTINGS)

Málo odrazu. RunRepeat naměřil návrat energie 56,1 procenta na patě a RTINGS hodnotí návrat energie 3,1 z 10. (RunRepeat, RTINGS)

Těsný, nízký prostor pro prsty. Doctors of Running popisují zúžený prostor pro prsty, RTINGS omezenou výšku a RunRepeat naměřil 24,6 mm proti průměru 27,0 mm. (Doctors of Running, RunRepeat, RTINGS)

Lehčí a stabilnější než verze 1. RunRepeat naměřil asi o 6 procent nižší hmotnost a Doctors of Running ji shledávají lehčí, pevnější a stabilnější než první GlideRide Max. (Doctors of Running, RunRepeat)

Sedí na velikost, nebo je lehce krátká?. Čtenáři RunRepeat a RTINGS uvádějí sedění na velikost, stejně jako jeden tester Doctors of Running. Druhý ji shledal ve své obvyklé velikosti mírně krátkou, hlavně kvůli zúženému prostoru pro prsty. (Doctors of Running, RunRepeat, RTINGS)

Jak moc rocker vyniká. Doctors of Running shledávají rocker výraznější než dřív, ale ne výjimečný mezi rockerovými botami s extra stackem. RunRepeat poznamenává stejnou desku a geometrii jako u verze 1 a shledává, že chod může působit vedeně a tuze. (Doctors of Running, RunRepeat)

Jak je postavená

FF Blast Max nad pevnější základnou, mezi nimi tříčtvrtinová deska, tkaný svršek z recyklovaného polyesteru s přišitým jazykem a guma Hybrid ASICSGRIP.

FF Blast Max nad pevnější základnou s tříčtvrtinovou deskou z EVA, tkaný svršek a podešev Hybrid ASICSGRIP 3,6 mm, která se v testu RunRepeat sotva opotřebovává.

4640123456
#SoučástMíra
1SvršekTkaný recyklovaný polyesterProdyšnost 4 / 5
2Jazyk4,4 mm
3PataTuhost 5 / 5
4MezipodeševFF Blast Max nad FF Blast PlusTvrdost 32,8 AC
5DeskaTříčtvrtinová deska z EVA–
6PodeševHybridní ASICSGRIP3,6 mm

Obr. 3 · Boční profil. Výšky stacku v měřítku (uvedeno: pata 46 mm, přední část 40 mm; změřeno: podešev 3,6 mm); rozdělení mezi dvě pěny není změřeno a je nakresleno v polovině výšky. Čárkovaně: vložka, skrytá. Zdroje: Doctors of Running, RunRepeat, RTINGS, Fleet Feet.

  1. Svršek. Hustší a strukturovanější než u verze 1, s víc větraným prostorem pro prsty podle RunRepeat, který hodnotí prodyšnost 4 z 5. Doctors of Running zjistili, že po pár bězích změkne.

  2. Jazyk. Přišitý a tlustý 4,4 mm. Pro Doctors of Running zůstal na místě a RTINGS mu připisuje zásluhu za držení nohy.

  3. Pata. Velmi tuhá opěrka, 5 z 5 u RunRepeat. Jeden tester Doctors of Running zjistil, že zadní část paty sedí vysoko a tře v oblasti Achillovy šlachy; poutko je nyní jediný pásek.

  4. Mezipodešev. Měkká FF Blast Max nahoře, naměřená na 32,8 AC, nad pevnější vrstvou, kterou Fleet Feet jmenují FF Blast Plus. Doctors of Running se k té spodní pěně vzájemně neshodují.

  5. Deska. Tvrdá lisovaná deska z EVA, podle Fleet Feet převzatá z verze 1 podle RunRepeat. Doctors of Running říkají, že měkké pěně přidává špetku pevnosti.

  6. Podešev. Guma ASICSGRIP a AHAR Plus, tlustá 3,6 mm, s adhezí 0,86 v testu RunRepeat. Doctors of Running ji shledali pevnou na suché silnici, ale poněkud kluzkou na mokré dlažbě.

Číst dál

FF Blast Max nad pevnější základnou, mezi nimi tříčtvrtinová deska, tkaný svršek z recyklovaného polyesteru s přišitým jazykem a guma Hybrid ASICSGRIP.

1. Svršek. Hustší a strukturovanější než u verze 1, s víc větraným prostorem pro prsty podle RunRepeat, který hodnotí prodyšnost 4 z 5. Doctors of Running zjistili, že po pár bězích změkne.

2. Jazyk. Přišitý a tlustý 4,4 mm. Pro Doctors of Running zůstal na místě a RTINGS mu připisuje zásluhu za držení nohy.

3. Pata. Velmi tuhá opěrka, 5 z 5 u RunRepeat. Jeden tester Doctors of Running zjistil, že zadní část paty sedí vysoko a tře v oblasti Achillovy šlachy; poutko je nyní jediný pásek.

4. Mezipodešev. Měkká FF Blast Max nahoře, naměřená na 32,8 AC, nad pevnější vrstvou, kterou Fleet Feet jmenují FF Blast Plus. Doctors of Running se k té spodní pěně vzájemně neshodují.

5. Deska. Tvrdá lisovaná deska z EVA, podle Fleet Feet převzatá z verze 1 podle RunRepeat. Doctors of Running říkají, že měkké pěně přidává špetku pevnosti.

6. Podešev. Guma ASICSGRIP a AHAR Plus, tlustá 3,6 mm, s adhezí 0,86 v testu RunRepeat. Doctors of Running ji shledali pevnou na suché silnici, ale poněkud kluzkou na mokré dlažbě.

Odolnost. Silná. Podešev ztratila v otěruvzdorném testu RunRepeat jen 0,6 mm a Doctors of Running viděli po asi 50 mílích (asi 80 km) mírné opotřebení a očekávají nadprůměrnou odolnost. RunRepeat ohodnotil svršek na prostoru pro prsty 2 z 5 a podšívku paty 3 z 5.

Odolnost. Silná. Podešev ztratila v otěruvzdorném testu RunRepeat jen 0,6 mm a Doctors of Running viděli po asi 50 mílích (asi 80 km) mírné opotřebení a očekávají nadprůměrnou odolnost. RunRepeat ohodnotil svršek na prostoru pro prsty 2 z 5 a podšívku paty 3 z 5.

Parametry, uvedené a změřené

Každý údaj nese svůj zdroj.

Drop, mm

Doctors of Running6
RunRepeat11
RTINGS10,6

Stack paty, mm

Doctors of Running46
RunRepeat42,1
RTINGS45,9

Stack přední části, mm

Doctors of Running40
RunRepeat31,1

Hmotnost (pánská), g

Doctors of Running261
RunRepeat264
RTINGS259,7
ParametrUvedenoZměřeno
Drop
  • 6 mm Fleet Feet
  • 11 mm RunRepeat
  • 10,6 mm RTINGS
Stack u paty
  • 46 mm Doctors of Running
  • 42,1 mm RunRepeat
  • 45,9 mm RTINGS
Stack v přední části
  • 40 mm Doctors of Running
  • 31,1 mm RunRepeat
Váha, pánská US 9; údaj značky přes Doctors of Running
  • 261 g Doctors of Running
  • 264 g RunRepeat
  • 259,7 g RTINGS
Podpora
  • Neutrální Fleet Feet
–
Deska
  • Jiná Fleet Feet
–
Povrch
  • Silnice i-run.fr
–

Obr. 4 · Uvedeno vs změřeno. Sloupce začínají od nuly. Zdroje: Doctors of Running, RunRepeat, RTINGS.

Laboratorní měření

ParametrZměřeno
Tvrdost mezipodešve
  • 32,8 AC RunRepeat
Návrat energie (pata)
  • 56,1 % RunRepeat
Torzní tuhost
  • 20,3 Nm RunRepeat
Tuhost opěrky paty
  • 5 / 5 RunRepeat
Koeficient adheze
  • 0,86 RunRepeat
Prodyšnost
  • 4 / 5 RunRepeat
ParametrZměřeno
Šířka prostoru pro prsty
  • 72,6 mm RunRepeat
Výška prostoru pro prsty
  • 24,6 mm RunRepeat
Tloušťka podešve
  • 3,6 mm RunRepeat
Tloušťka vložky
  • 4,4 mm RunRepeat
Tloušťka jazyka
  • 4,4 mm RunRepeat
Síla ohybu
  • 17,5 N RunRepeat

Velikost a střih

Vezmi si svou obvyklou velikost; pokud máš dlouhé nebo vysoké prsty, nejdřív ji vyzkoušej.

Délka

Sedí na velikost

Šířky

standardní a široká

Místo pro prsty

Omezené. RunRepeat naměřil prostor pro prsty široký 72,6 mm a vysoký 24,6 mm, obojí pod průměrem, a RTINGS hodnotí výšku přední části 6,2 z 10.

RunRepeat, RTINGS

Celé poznámky testerů k velikosti

Čtenáři RunRepeat a RTINGS uvádějí sedění na velikost a RTINGS dává délce 10 z 10. Jeden tester Doctors of Running souhlasí; druhý ji shledal mírně krátkou, což přičítá zúženému prostoru pro prsty.

Doctors of Running popisují mírně těsný střih po celé délce boty, zvlášť v přední části pro normální až úzká chodidla. RTINGS hodnotí šířku přední části jako dostatečnou, ale klenbu úzkou.

Fleet Feet a RunRepeat uvádějí standardní a širokou verzi a RTINGS potvrzuje širokou pro muže i ženy.

Doctors of Running, RunRepeat, RTINGS, Fleet Feet

Vs Glideride Max

Vylepšení: lehčí, pevnější a stabilnější, s novým tkaným svrškem a stejnou deskou.

Glideride Max 2Glideride Max
PodporaNeutrálníNeutrální
Drop6 mm6 mm
Stack u paty46 mm44 mm
Přední část40 mm38 mm
Váha261 g286 g

Nech si první GlideRide Max, pokud se ti líbil jeho měkčí, plyšovější pocit nebo potřebuješ o trochu víc výšky nad prsty. Přejdi na verzi 2, pokud chceš lehčí, stabilnější chod a lepší svršek.

Uvedené údaje. Zdroj: katalog Strideprint (cat).

Historie verzí: Glideride Max až Glideride Max 2

Lehčí. V laboratoři RunRepeat asi o 6 procent lehčí. (RunRepeat)

Pevnější a stabilnější. Doctors of Running shledávají méně rozplizlého pocitu z verze 1 a stabilnější chod. (Doctors of Running)

Nový svršek. Hustší tkaný svršek s víc větraným prostorem pro prsty, ale o 2,8 mm menší výška prostoru pro prsty podle měření RunRepeat. (RunRepeat, Fleet Feet)

Rocker. Doctors of Running cítí výraznější rocker; RunRepeat poznamenává stejnou tříčtvrtinovou desku a geometrii jako dřív. (Doctors of Running, RunRepeat)

Porovnání alternativ

Každá z nich řeší jednu věc, kterou Glideride Max 2 nedělá.

ASICS Glideride Max 2Puma MagMax Nitro 2Brooks Glycerin Max 2Nike Vomero PlusAdidas Adizero Evo SL
Vyber ji kvůliTato stránkaStabilnějšíPevnějšíVyšší dropLehčí
Drop6 mm8 mm6 mm10 mm7 mm
Stack u paty46 mm46 mm45 mm43 mm37 mm
Váha261 g275 g311 g292 g230 g
PodporaNeutrálníStabilitaNeutrálníNeutrálníNeutrální
Tab. 2 · Uvedené údaje. Zdroj: katalog Strideprint (cat).

Otázky, které běžci kladou

Sedí ASICS GlideRide Max 2 na velikost?

Většinou ano: čtenáři RunRepeat, RTINGS a jeden tester Doctors of Running uvádějí sedění na velikost. Druhý ji shledal mírně krátkou kvůli zúženému prostoru pro prsty. Dlouhé nebo vysoké prsty by ji měly nejdřív vyzkoušet nebo zvážit širokou verzi.

Jaký je skutečný drop GlideRide Max 2?

ASICS uvádí 6 mm, ale RunRepeat naměřil 11,0 mm a RTINGS 10,6 mm. V praxi se chová jako bota se středním až vysokým dropem.

GlideRide Max 2, nebo první GlideRide Max?

Verze 2 je v laboratoři RunRepeat asi o 6 procent lehčí a pro Doctors of Running pevnější a stabilnější, s lepším svrškem. První verze je měkčí a má o trochu větší výšku nad prsty.

Existuje GlideRide Max 2 v široké verzi?

Ano. Fleet Feet a RunRepeat uvádějí širokou verzi a RTINGS ji potvrzuje pro muže i ženy.

Je GlideRide Max 2 dobrá na chůzi?

Doctors of Running ji hodnotí jako dobrou na chůzi a poněkud dobrou na stání.

Je GlideRide Max 2 dobrá na maraton?

Jako závodní bota ne tak docela: RTINGS jí dává 6,8 za závodění na maraton a shledává omezený návrat energie. Doctors of Running v ní vidí tréninkovou botu na každý den a dlouhé běhy, roli, kterou nejlíp hraje při přípravě na maraton.

Zdroje

  1. Doctors of Running, ASICS GlideRide Max 2 Review (Matt Klein, December 2025). Zobrazeno 13. 10. 2026.
  2. RunRepeat, ASICS GlideRide Max 2 lab review. Zobrazeno 13. 10. 2026.
  3. RTINGS, ASICS GLIDERIDE MAX 2 review. Zobrazeno 13. 10. 2026.
  4. Fleet Feet, Men’s ASICS GlideRide MAX 2. Zobrazeno 13. 10. 2026.
  5. Strideprint, Strideprint running shoe catalogue (ranks computed on 2026-10-13). Zobrazeno 13. 10. 2026.
  6. i-run.fr · Povrch, uvedeno
  7. cat: katalog Strideprint, 395 bot

Jak recenzujeme. Čteme zveřejněné testy, stránky značek a prodejců a laboratorní měření, údaje porovnáváme a upozorňujeme, kde si odporují. Tuto botu jsme sami netestovali. Naposledy aktualizováno 13. října 2026.

Je to tvůj pár?Začni svůj fitting