
Nike Streakfly 2 review
Een baanspike voor de weg: ZoomX, een volledige carbonplaat en 128 g in een herenmaat US 9. Testers houden van de snelheid en zijn het erover eens dat hij alleen voor korte wedstrijden is gebouwd.
- Drop
- 4 mm
- Stack hiel
- 27 mm
- Voorvoet
- 23 mm
- Gewicht
- 128 g
- Ondersteuning
- Neutraal
- Plaat
- Carbon
Ons oordeel
Een spike voor de weg, voor korte wedstrijden.
De Streakfly 2 is een ultralichte neutrale wedstrijdschoen met ZoomX-schuim en een carbonplaat over de hele lengte onder een lage hiel van 27 mm, gebouwd voor wedstrijden van de mijl tot 10 km. Hij past bij lopers die op het middenvoet en de voorvoet landen, met smalle voeten en getrainde kuiten, en bijna niemand als schoen voor elke dag of lange afstanden.
Sterke punten
- Ultralicht: 128 g in een herenmaat US 9
- Snelle, pittige loop voor de mijl tot 10 km
- Volledige carbonplaat, die de eerste Streakfly miste
- Zeer hoge energieterugave: 77,9 procent in het lab van RunRepeat
- Goede grip op natte wegen en de baan
Zwakke punten
- Weinig bescherming voorbij 10 km
- Zwaar voor de kuiten en niet voor lopers die op de hiel landen
- Zeer smalle pasvorm met weinig volume
- Bovenwerk en blootliggende tussenzool slijten snel
- Zwak houvast in scherpe bochten
Voor wie hij past
- Je loopt wedstrijden op de mijl, 5 km of 10 km
- Je landt op het middenvoet of de voorvoet
- Je voet is smal
- Je mist wedstrijdschoenen zonder plaat maar wilt een plaat
Wie hem moet overslaan
- Je loopt wedstrijden op de halve marathon of langer
- Je landt op je hiel
- Je kuiten zijn niet gewend aan lage drop
- Je hebt ruimte of stabiliteit nodig
Schoenprofiel
Waar de Streakfly 2 zit tussen de 395 schoenen in onze catalogus.
| As | Streakfly 2 |
|---|---|
| Demping | 6 |
| Lichtheid | 100 |
| Stabiliteit | 30 |
| Drop | 6 |
| Reactiviteit | 80 |
Fig. 1 · Zo lees je het. Elke as loopt van 0 in het midden tot 100 aan de rand. Demping, lichtheid en drop zijn de plek van de schoen in de catalogus op basis van vermelde waarden; stabiliteit en reactiviteit zijn gescoord op basis van het type ondersteuning, de plaat, de rocker en het beoogde gebruik. De stippellijn in grijs is de mediaan van de catalogus. Bron: Strideprint-catalogus (cat).
Waar hij zit in de catalogus
Gewicht128 g, lichter dan 99% van de schoenen
Drop4 mm, lager dan 91% van de schoenen
Stack hiel27 mm, lager dan 96% van de schoenen
Stack voorvoet23 mm, lager dan 92% van de schoenen
Hoe hij aanvoelt
Geschreven op basis van 4 gepubliceerde tests. We citeren metingen, geen indrukken die we niet hadden.
Dun, veerkrachtig, steviger voorin. Zacht ZoomX op 31,9 AC onder een lage hiel van 27 mm: veerkrachtig als je hard belast, maar RTINGS waarschuwen dat de bescherming afneemt met vermoeidheid.
Stevig bij snelheid, overal smal. Neutraal, met een hielplatform van 70,8 mm tegenover een gemiddelde van 91,1 mm: stevig bij snelheid, minder als je moe bent of door bochten gaat.
Spike-achtige afzet. Energieterugave van 77,9 procent en een vroege rocker geven een snelle, spike-achtige afzet met een naar voren leunend gevoel.
Dun, veerkrachtig, steviger voorin. ZoomX ligt boven een carbonplaat over de hele lengte in een lage stack: RunRepeat mat 27,0 mm bij de hiel en 23,3 mm bij de voorvoet, tegenover labgemiddelden van 35,5 mm en 27,1 mm. Doctors of Running vonden de hiel zachter en de voorvoet steviger, met schuim dat reactiever wordt naarmate het harder wordt belast.
RunRepeat mat het schuim zelf als zacht, 31,9 AC, maar RTINGS beoordelen de demping als laag en waarschuwen dat de bescherming afneemt naarmate de vermoeidheid toeneemt.
Stevig bij snelheid, overal smal. RTINGS vinden dat de stijve plaat en het stevige schuim hem op tempo op de grond houden, maar het smalle platform beperkt de stabiliteit naarmate de vermoeidheid toeneemt. RunRepeat mat een hiel van 70,8 mm en een platform bij de voorvoet van 102,2 mm, tegenover gemiddelden van 91,1 mm en 115,1 mm.
Doctors of Running rekenen hem tot neutraal, met milde geleiding bij de voorvoet door een kleine binnenwand en een verbreding aan de buitenkant, en vonden het houvast zwak in scherpe bochten.
Spike-achtige afzet. RunRepeat mat 77,9 procent energieterugave bij de voorvoet, tegenover een gemiddelde van 61,4 procent, en beschrijft een loop die dichter bij een baanspike ligt dan bij een wegschoen. Believe in the Run vond hem pittig en fel, met een naar voren leunend gevoel.
Doctors of Running beschrijven een rocker bij de voorvoet met een vroeg hoogste punt, en een tester voelde de schoen dicht bij nul drop bij een landing op de hiel.
Lees meer
Dun, veerkrachtig, steviger voorin. ZoomX ligt boven een carbonplaat over de hele lengte in een lage stack: RunRepeat mat 27,0 mm bij de hiel en 23,3 mm bij de voorvoet, tegenover labgemiddelden van 35,5 mm en 27,1 mm. Doctors of Running vonden de hiel zachter en de voorvoet steviger, met schuim dat reactiever wordt naarmate het harder wordt belast.
RunRepeat mat het schuim zelf als zacht, 31,9 AC, maar RTINGS beoordelen de demping als laag en waarschuwen dat de bescherming afneemt naarmate de vermoeidheid toeneemt.
Stevig bij snelheid, overal smal. RTINGS vinden dat de stijve plaat en het stevige schuim hem op tempo op de grond houden, maar het smalle platform beperkt de stabiliteit naarmate de vermoeidheid toeneemt. RunRepeat mat een hiel van 70,8 mm en een platform bij de voorvoet van 102,2 mm, tegenover gemiddelden van 91,1 mm en 115,1 mm.
Doctors of Running rekenen hem tot neutraal, met milde geleiding bij de voorvoet door een kleine binnenwand en een verbreding aan de buitenkant, en vonden het houvast zwak in scherpe bochten.
Spike-achtige afzet. RunRepeat mat 77,9 procent energieterugave bij de voorvoet, tegenover een gemiddelde van 61,4 procent, en beschrijft een loop die dichter bij een baanspike ligt dan bij een wegschoen. Believe in the Run vond hem pittig en fel, met een naar voren leunend gevoel.
Doctors of Running beschrijven een rocker bij de voorvoet met een vroeg hoogste punt, en een tester voelde de schoen dicht bij nul drop bij een landing op de hiel.
Voor welke runs hij is
| Run | Geschiktheid | Waarom | Bron |
|---|---|---|---|
| Intervaltraining | Ervoor gemaakt | Zijn thuisbasis: Doctors of Running gebruikten hem voor herhalingen van 200 m tot 400 m, en RunRepeat beoordeelt hem voor baantrainingen. | RunRepeat, Doctors of Running |
| Tempotraining | Kan ook | RunRepeat geeft tempo 93 op 100, maar een tester van Doctors of Running wilde meer demping voor tempolopen. | RunRepeat, Doctors of Running |
| Halve marathon (wedstrijd) | Niet ervoor | RunRepeat staat hem alleen toe voor lichte lopers, en Doctors of Running vonden dat hij niet tot leven komt bij halvemarathontempo. | RunRepeat, Doctors of Running |
| Marathon (wedstrijd) | Niet ervoor | RunRepeat en RTINGS sluiten hem allebei uit voor de marathon. | RunRepeat, RTINGS |
| Rustige runs | Niet ervoor | Dagelijkse training scoort 5,2 op 10 bij RTINGS, en Doctors of Running zouden er niet eens in opwarmen. | Doctors of Running, RTINGS |
| Wandelen | Niet ervoor | Doctors of Running beoordelen hem als slecht om in te wandelen, en Believe in the Run vond hem onstabiel op wandeltempo. | Doctors of Running, Believe in the Run |
Bron: RunRepeat, Doctors of Running, RTINGS, Believe in the Run
Wat de tests zeggen
De gepubliceerde tests zijn het erover eens dat de Streakfly 2 een snelle, ultralichte wedstrijdschoen is voor de mijl tot 10 km die een landing op het middenvoet of de voorvoet en een smalle voet vraagt. Ze verschillen van mening over de maat, de levensduur en hoe ver hij voorbij 5 km reikt.
| Test | Type | Onze lezing | In één zin | Bron |
|---|---|---|---|---|
| RunRepeat | Lab | Positief | RunRepeat geeft hem 88 op 100 en noemt hem een baanspike voor de weg, ideaal voor racen op 5 km en 10 km. | Lees |
| Doctors of Running | Review | Positief | Doctors of Running noemen het een ongelooflijke update, en de favoriete mijlwedstrijdschoen van een tester, met prestatiecijfers A en A+. | Lees |
| Believe in the Run | Review | Positief | Believe in the Run zetten ontwerp en prestaties bovenaan hun schaal, en noemen hem tegelijk een eendagsvlieg voor korte wedstrijden. | Lees |
| RTINGS | Lab | Positief | RTINGS geven hem 9,0 op 10 voor racen op 5 km en 10 km, met weinig bescherming voor alles wat langer is. | Lees |
Ze zijn het eens
- Gebouwd voor korte, snelle wedstrijdenRunRepeat, Doctors of Running, Believe in the Run en RTINGS plaatsen hem allemaal tussen de mijl en 10 km.
- Een grote stap vooruit ten opzichte van de eerste StreakflyRunRepeat vindt hem veel sneller dan versie 1, Doctors of Running noemen hem een echte wedstrijdschoen voor korte afstanden, en Believe in the Run merken een lichtere opbouw met een plaat op.
- Niet voor lopers die op de hiel landen of voor rustige kilometersRunRepeat, Doctors of Running, Believe in the Run en RTINGS waarschuwen allemaal tegen rustig lopen en landingen op de hiel erin.
- Smalle, nauwe pasvormRunRepeat, Doctors of Running en RTINGS beschrijven een smalle, strakke pasvorm, en Believe in the Run een buisvormig bovenwerk dat dicht om de voet zit.
Ze verschillen
- Een maat groter of niet?De eigenarenstem van RunRepeat zegt iets klein en RTINGS vond hem korter dan verwacht, al adviseren ze je gebruikelijke maat voor korte wedstrijden. Bij Doctors of Running bleef een tester bij zijn maat en ging de ander een halve maat omhoog.
- Hoe ver kan hij?Een tester van Believe in the Run zou er niet voorbij 5 km in racen. Doctors of Running staan 10 km toe voor ervaren lopers, en RunRepeat een halve marathon voor lichte lopers.
- Hoe duurzaam is hij?Een tester van Doctors of Running vond hem duurzamer dan verwacht, terwijl de ander snelle slijtage zag op de blootliggende tussenzool. RunRepeat gaf de teenbox 1 op 5 en mat meer slijtage van de buitenzool dan gemiddeld.
Hoe hij is gebouwd
Een wedstrijdopbouw teruggebracht tot de essentie: een Flyplate van carbon over de hele lengte onder ZoomX-schuim, het naadloze mesh bovenwerk van de Vaporfly 4, draadvetering en een dunne geperforeerde rubberen buitenzool.
ZoomX over een Flyplate van carbon over de hele lengte met een grote uitsparing in het midden, het mesh bovenwerk van de Vaporfly 4, een tong van 0,4 mm en een dunne, zachte rubberen buitenzool.
| # | Onderdeel | Maat |
|---|---|---|
| 1 | BovenwerkEngineered mesh | Ademend vermogen 5 / 5 |
| 2 | Tong | 0,4 mm |
| 3 | Hiel | Stijfheid 1 / 5 |
| 4 | TussenzoolZoomX | Hardheid 31,9 AC |
| 5 | PlaatCarbon Flyplate | Buigkracht 7,0 N |
| 6 | Binnenzool | 3,0 mm |
| 7 | Buitenzool | 2,4 mm |
Fig. 3 · Zijprofiel. Stackhoogtes op schaal (vermeld: 27 mm hiel, 23 mm voorvoet; gemeten: 2,4 mm buitenzool); de verdeling tussen de twee schuimlagen is niet gemeten en op halve hoogte getekend. Gestippeld: binnenzool, verborgen. Bronnen: RunRepeat, Believe in the Run, Running Warehouse, Doctors of Running.
Bovenwerk. Naadloze engineered mesh, hetzelfde bovenwerk als de Vaporfly 4 volgens Running Warehouse en Believe in the Run. RunRepeat gaf het ademend vermogen 5 op 5.
Tong. Zonder zijflappen en bijna zonder vulling, 0,4 mm in het lab van RunRepeat, op zijn plek gehouden door een veterlus. Doctors of Running vonden dat hij zorg vraagt om goed te zitten.
Hiel. Geen echte hielkap, 1 op 5 voor stijfheid bij RunRepeat, maar wel een gevormd achillespad. Doctors of Running en Believe in the Run hadden stevig veteren nodig om hielslip te voorkomen.
Tussenzool. Volledig PEBA-ZoomX, verbeterd ten opzichte van de TPE-versie van het origineel volgens Running Warehouse. RunRepeat vergeleek het met het schuim van de Vaporfly 4 en Dragonfly 2.
Plaat. Een carbonvezelplaat over de hele lengte met een grote uitsparing in het midden, die de plastic middenvoetbalk van de eerste Streakfly vervangt. RunRepeat mat maar 7,0 N om hem te buigen, tegenover een gemiddelde van 15,5 N, terwijl Doctors of Running de voorvoet als niet buigzaam noemen.
Binnenzool. Niet uitneembaar, 3,0 mm dik.
Buitenzool. Geperforeerd rubber met een wafelpatroon, ontbrekend onder een groot deel van het middenvoet en de hiel. RunRepeat mat 2,4 mm zacht rubber en een grip op nat van 0,49, tegenover een gemiddelde van 0,53.
Lees meer
Een wedstrijdopbouw teruggebracht tot de essentie: een Flyplate van carbon over de hele lengte onder ZoomX-schuim, het naadloze mesh bovenwerk van de Vaporfly 4, draadvetering en een dunne geperforeerde rubberen buitenzool.
1. Bovenwerk. Naadloze engineered mesh, hetzelfde bovenwerk als de Vaporfly 4 volgens Running Warehouse en Believe in the Run. RunRepeat gaf het ademend vermogen 5 op 5.
2. Tong. Zonder zijflappen en bijna zonder vulling, 0,4 mm in het lab van RunRepeat, op zijn plek gehouden door een veterlus. Doctors of Running vonden dat hij zorg vraagt om goed te zitten.
3. Hiel. Geen echte hielkap, 1 op 5 voor stijfheid bij RunRepeat, maar wel een gevormd achillespad. Doctors of Running en Believe in the Run hadden stevig veteren nodig om hielslip te voorkomen.
4. Tussenzool. Volledig PEBA-ZoomX, verbeterd ten opzichte van de TPE-versie van het origineel volgens Running Warehouse. RunRepeat vergeleek het met het schuim van de Vaporfly 4 en Dragonfly 2.
5. Plaat. Een carbonvezelplaat over de hele lengte met een grote uitsparing in het midden, die de plastic middenvoetbalk van de eerste Streakfly vervangt. RunRepeat mat maar 7,0 N om hem te buigen, tegenover een gemiddelde van 15,5 N, terwijl Doctors of Running de voorvoet als niet buigzaam noemen.
6. Binnenzool. Niet uitneembaar, 3,0 mm dik.
7. Buitenzool. Geperforeerd rubber met een wafelpatroon, ontbrekend onder een groot deel van het middenvoet en de hiel. RunRepeat mat 2,4 mm zacht rubber en een grip op nat van 0,49, tegenover een gemiddelde van 0,53.
Duurzaamheid. De levensduur van een wedstrijdschoen. RunRepeat gaf de teenbox 1 op 5 en mat 1,7 mm slijtage van de buitenzool tegenover een gemiddelde van 1,1 mm. Doctors of Running verwachten een levensduur onder het gemiddelde: een tester zag weinig slijtage na ongeveer 20 mijl, de ander zichtbare slijtage op de blootliggende tussenzool na 10.
Duurzaamheid. De levensduur van een wedstrijdschoen. RunRepeat gaf de teenbox 1 op 5 en mat 1,7 mm slijtage van de buitenzool tegenover een gemiddelde van 1,1 mm. Doctors of Running verwachten een levensduur onder het gemiddelde: een tester zag weinig slijtage na ongeveer 20 mijl, de ander zichtbare slijtage op de blootliggende tussenzool na 10.
Specificaties, vermeld en gemeten
Elk cijfer heeft zijn bron.
Drop, mm
Hielstack, mm
Voorvoetstack, mm
Gewicht (heren), g
| Specificatie | Vermeld | Gemeten |
|---|---|---|
| Drop |
|
|
| Stack hiel |
|
|
| Stack voorvoet |
|
|
| Gewicht, US M9 |
|
|
| Ondersteuning |
| – |
| Plaat |
| – |
| Ondergrond |
| – |
Fig. 4 · Vermeld versus gemeten. Balken beginnen bij nul. Bronnen: RunRepeat, Running Warehouse, RTINGS, Believe in the Run.
Labmetingen
| Specificatie | Gemeten |
|---|---|
| Hardheid tussenzool |
|
| Energieterugave |
|
| Buigkracht |
|
| Torsiestijfheid |
|
| Stijfheid hielkap |
|
| Breedte teenbox |
|
| Specificatie | Gemeten |
|---|---|
| Hoogte teenbox |
|
| Dikte buitenzool |
|
| Dikte binnenzool |
|
| Dikte tong |
|
| Tractiecoëfficiënt |
|
| Ademend vermogen |
|
Maat en pasvorm
Unisex maten die voor sommigen klein vallen: neem een halve maat groter als je tussen twee maten zit of gevoelig bent bij de tenen.
Lengte
Wisselende meldingen
Breedtes
standaard
Ruimte voor de tenen
Heel weinig. RunRepeat mat een teenbox van 66,7 mm en een hoogte van 23,1 mm, beide ruim onder het gemiddelde, en RTINGS vinden dat de teenbox beklemmend kan voelen. Doctors of Running vonden de voorvoet strak maar aan de buitenkant afgerond.
RunRepeat, Doctors of Running, RTINGS
Volledige maatnotities van testers
De eigenarenstem van RunRepeat, met 182 reacties, zegt iets klein, en RTINGS vond hem korter dan verwacht en adviseerde tegelijk je gebruikelijke maat voor korte wedstrijden. Bij Doctors of Running bleef een tester bij zijn maat en ging de ander een halve maat omhoog, met de toevoeging dat lopers die in de Vaporfly 4 een maat groter nemen dat hier waarschijnlijk ook moeten doen.
De maten zijn unisex, door Running Warehouse genoemd in paren voor heren en dames; Doctors of Running geven 128 g voor een herenmaat 9 of damesmaat 10,5. RunRepeat en RTINGS melden maar één standaardbreedte.
RunRepeat, Doctors of Running, RTINGS, Running Warehouse
Vs Streakfly
Een andere schoen: de eerste Streakfly was een zachte wedstrijdschoen zonder plaat die testers te traag vonden, en versie 2 is een wedstrijdschoen voor korte afstanden met carbonplaat.
Hou het origineel alleen als je hem gebruikte als zachte schoen voor herhalingen bergop of relaxed snelheidswerk, zoals een tester van Doctors of Running deed. Voor racen zijn testers het erover eens dat versie 2 de juiste is.
Versiegeschiedenis: Streakfly tot Streakfly 2
Volledige carbonplaat. Een Flyplate van carbon over de hele lengte vervangt de plastic middenvoetbalk van het origineel, volgens Running Warehouse en RunRepeat. (RunRepeat, Running Warehouse)
Veel lichter. RunRepeat geeft 171 g voor de eerste Streakfly tegenover 128 g voor versie 2. (RunRepeat)
Lagere stack. RunRepeat mat 31,7 mm bij de hiel bij het origineel tegenover nu 27,0 mm. (RunRepeat)
Nieuw schuim en bovenwerk. Volledig PEBA-ZoomX vervangt de TPE-versie, en het Atomknit-bovenwerk maakt plaats voor het mesh van de Vaporfly 4, dat een tester van Believe in the Run minder mooi vindt. (Believe in the Run, Running Warehouse)
Alternatieven vergeleken
Elk lost één ding op dat de Streakfly 2 niet doet.
Nike Streakfly 2 | Nike Vaporfly 4 | Adidas Takumi Sen 10 | New Balance FuelCell SuperComp Pacer v2 | Olympikus Corre Supra 2 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Kies hem voor | Deze pagina | Meer demping | Hogere drop | Ruimere pasvorm | Dezelfde ondersteuning |
| Drop | 4 mm | 6 mm | 6 mm | 8 mm | 6 mm |
| Stack hiel | 27 mm | 36 mm | 33 mm | 35 mm | – |
| Gewicht | 128 g | 190 g | 198 g | 209 g | – |
| Ondersteuning | Neutraal | Neutraal | Neutraal | Neutraal | Neutraal |
Vragen die hardlopers stellen
Voor welke afstanden is de Nike Streakfly 2?
De Streakfly 2 is gebouwd voor de mijl tot 10 km. Doctors of Running raden hem aan van de mijl tot 5 km, en 10 km voor ervaren lopers, en RTINGS geeft hem 9,0 op 10 voor racen op 5 km en 10 km. RunRepeat staat een halve marathon alleen toe voor lichte lopers en verwijst voor alles wat langer is naar de Vaporfly 4 of Alphafly 3.
Heeft de Streakfly 2 een carbonplaat?
Ja. In tegenstelling tot de eerste Streakfly, die een plastic middenvoetbalk had, heeft de Streakfly 2 een Flyplate van carbonvezel over de hele lengte met een grote uitsparing in het midden, onder volledig PEBA-ZoomX-schuim.
Valt de Streakfly 2 normaal qua maat?
Niet voor iedereen. De eigenarenstem van RunRepeat zegt dat de Streakfly 2 iets klein valt en RTINGS vond hem korter dan verwacht; bij Doctors of Running bleef een tester bij zijn maat en ging er een een halve maat omhoog. De maten zijn unisex, dus controleer de omrekening voor heren en dames.
Wat zijn de stackhoogte en drop van de Streakfly 2?
RunRepeat geeft 27 mm bij de hiel en 23 mm bij de voorvoet door, een drop van 4 mm, en mat 27,0 mm en 23,3 mm; Running Warehouse noemt 26 mm en 22 mm. Slechts 7 van de 183 neutrale wegschoenen in onze catalogus noemen een lagere hiel, en slechts 11 van 234 een lagere drop.
Is de Streakfly 2 goed voor lopers die op de hiel landen?
Nee. RunRepeat noemt lopers die op de hiel landen onder degenen voor wie de Streakfly 2 niet past, en Doctors of Running zeggen dat de geometrie een landing op de hiel ontmoedigt. Met een drop van 4 mm en een lage stack belast hij kuiten, enkels en voeten, dus bouw geleidelijk op, ook als je op de voorvoet landt.
Hoe licht is de Streakfly 2?
Zeer licht: 128 g in een herenmaat US 9 volgens Running Warehouse en Doctors of Running, en RTINGS woog 121,5 g in dezelfde maat. Slechts 1 van de 149 neutrale wegschoenen die in onze catalogus in een herenmaat US 9 zijn gewogen is lichter.
Streakfly 2 of Vaporfly 4?
De Streakfly 2 voor de mijl tot 10 km, de Vaporfly 4 voor langere wedstrijden. Believe in the Run zien de Streakfly 2 als de betere keuze voor korte wedstrijden en de Vaporfly 4 als de schoen met het bredere bereik, en RunRepeat stuurt lopers van de halve en hele marathon naar de Vaporfly 4.
Hoe lang gaat de Streakfly 2 mee?
Minder lang dan een trainer. Doctors of Running verwachten een levensduur onder het gemiddelde, en RunRepeat mat bovengemiddelde slijtage van de buitenzool en gaf de teenbox 1 op 5. Omdat de Streakfly 2 wordt bewaard voor wedstrijden en korte trainingen, bouwt het aantal kilometers langzaam op, zoals Doctors of Running aangeven.
Bronnen
- RunRepeat, Nike Streakfly 2 lab review (Carlos Sánchez, updated February 2026). Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Doctors of Running, Nike Streakfly 2 Review (Andrea Myers and Matt Klein, June 2025). Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Believe in the Run, Nike Streakfly 2 Review: Cutthroat to the Core (June 2025). Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- RTINGS, Nike Streakfly 2 review (updated June 2026). Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Running Warehouse, Nike Streakfly 2 Unisex Shoes. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Strideprint, Strideprint running shoe catalogue (ranks computed on 2026-10-13). Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- cat: Strideprint-catalogus, 395 schoenen
Zo beoordelen we. We lezen gepubliceerde tests, pagina’s van merken en winkels en labmetingen, vergelijken de cijfers en melden waar ze niet overeenkomen. We hebben deze schoen zelf niet getest. Laatst bijgewerkt op 13 oktober 2026.



