1. Boty
  2. Puma
  3. Velocity Nitro 5
Puma Velocity Nitro 5, pohled z boku

Puma Velocity Nitro 5 recenze

Puma Velocity Nitro 5 přechází na dvouvrstvou mezipodešev Nitro: lehčí na nohou než většina bot na každý den, měkčí než dřív a pořád střižená úzce.

Drop
8 mm
Stack u paty
33 mm
Přední část
25 mm
Váha
244 g
Podpora
Neutrální
Deska
Žádná

US M9, jak je uvedeno. Aktualizováno 12. 10. 2026 · 7 zdrojů

Náš verdikt

Lehká, živá, střižená úzce.

Velocity Nitro 5 je lehká, ohebná neutrální tréninková bota, která zvládá volné dny i příležitostný rychlejší trénink bez povyku. Sedne běžcům s normálním až úzkým chodidlem a dopadem na střed chodidla nebo lehce na patu; její skutečný drop je nižší, než říká štítek.

Silné stránky

  • Lehká na tréninkovou botu na každý den, s ohebným, přirozeným chodem
  • Měkká nová pěna, která stále působí citlivě
  • Pokryje volné běhy i svižné dny
  • Jisté držení nohy a lepší přilnavost

Slabé stránky

  • Úzká přes patu a střední část
  • Naměřený drop hluboko pod uváděnými 8 mm
  • O trochu méně návratu energie než Velocity Nitro 4
  • Skromný stack na dlouhé, pomalé kilometry

Komu sedí

  • Tvá chodidla jsou normální až úzká
  • Dopadáš na střed chodidla nebo lehce na patu
  • Chceš jednu botu na většinu týdne
  • Jsi lehčí běžec

Kdo by ji měl přeskočit

  • Tvá chodidla jsou široká
  • Jsi zvyklý na vysoký drop a dopadáš tvrdě na patu
  • Chceš maximální tlumení

Profil boty

Kde se Velocity Nitro 5 řadí mezi 395 bot v našem katalogu a co se změnilo oproti Velocity Nitro 4.

50100TlumeníLehkostStabilitaDropOdezva
OsaVelocity Nitro 5Velocity Nitro 4Změna
Tlumení1324−11
Lehkost6766+1
Stabilita3030=
Drop4584−39
Odezva620−14

Obr. 1 · Jak ho číst. Každá osa vede od 0 ve středu po 100 na okraji. Tlumení, lehkost a drop jsou pořadí boty v katalogu podle uvedených údajů; stabilita a odezva se hodnotí podle typu podpory, desky, rockeru a zamýšleného použití. Tečkovaná šedá čára je medián katalogu. Zdroj: katalog Strideprint (cat).

Kde se řadí v katalogu

Váha244 g, lehčí než 66 % bot

Drop8 mm, vyšší než u 45 % bot

Stack u paty33 mm, nižší než u 85 % bot

Stack v přední části25 mm, nižší než u 89 % bot

Obr. 2 · Rozložení uvedených údajů v katalogu. Výška sloupce je počet bot v každé skupině. Váha: 300 bot, průměr 257,2 g. Drop: 306 bot, průměr 7,1 mm. Stack u paty: 255 bot, průměr 38 mm. Stack v přední části: 253 bot, průměr 31,1 mm. Zdroj: katalog Strideprint (cat), uvedené hodnoty.

Jaký je to pocit

Napsáno ze 3 zveřejněných testů. Citujeme měření, ne dojmy, které jsme nezažili.

Měkčí, než čísla naznačují. Dvě vrstvy pěny Nitro působí blíž botě s 40 mm, než naznačuje stack, upřednostňují pohodlí a tlumení nárazů před pohonem.

Neutrální, lehce strukturovaná. Jasně neutrální, s jemným rozšířením a malými bočnicemi pro určitou strukturu. Nic tu nevede výrazné zkroucení dovnitř.

Živá, o trochu méně než dřív. O trochu méně živá než verze 4, ale ohebná podešev drží chod přirozený, jak tempo stoupá.

Měkčí, než čísla naznačují. Mezipodešev nyní používá dvě vrstvy pěny Nitro místo jedné. RunRepeat naměřil hlavní vrstvu na 40,5 AC a měkčí sekundární vrstvu na 34,9 AC. Doctors of Running popisují měkkou, poddajnou pěnu, která působí blíž botě s 40 mm než její skutečná výška stacku.

Upřednostňuje pohodlí a tlumení nárazů před pohonem: tlumená pod nohou, aniž by ve volném tempu působila plochá.

Neutrální, lehce strukturovaná. Doctors of Running ji nazývají jasně neutrální botou, s jemným rozšířením podešve a malými bočnicemi pro určitou strukturu. Zákazníci Running Warehouse zmiňují pevnou boční stabilitu. Není tu nic, co by vedlo výrazné zkroucení dovnitř.

Živá, o trochu méně než dřív. RunRepeat naměřil návrat energie 64,0 procenta na patě a 69,3 procenta v přední části, o trochu pod Velocity Nitro 4. Botu přesto shledal citlivou a zábavnou a ohebná podešev (9,3 N v jeho testu) drží chod přirozený, když tempo stoupne.

RunRepeat spojuje malý pokles odrazu s novým dvouvrstvým designem. Doctors of Running pořád cítí jemný odraz z pěny, i když je lepší v pohlcování zátěže než v odpružení dopředu.

Číst dál

Měkčí, než čísla naznačují. Mezipodešev nyní používá dvě vrstvy pěny Nitro místo jedné. RunRepeat naměřil hlavní vrstvu na 40,5 AC a měkčí sekundární vrstvu na 34,9 AC. Doctors of Running popisují měkkou, poddajnou pěnu, která působí blíž botě s 40 mm než její skutečná výška stacku.

Upřednostňuje pohodlí a tlumení nárazů před pohonem: tlumená pod nohou, aniž by ve volném tempu působila plochá.

Neutrální, lehce strukturovaná. Doctors of Running ji nazývají jasně neutrální botou, s jemným rozšířením podešve a malými bočnicemi pro určitou strukturu. Zákazníci Running Warehouse zmiňují pevnou boční stabilitu. Není tu nic, co by vedlo výrazné zkroucení dovnitř.

Živá, o trochu méně než dřív. RunRepeat naměřil návrat energie 64,0 procenta na patě a 69,3 procenta v přední části, o trochu pod Velocity Nitro 4. Botu přesto shledal citlivou a zábavnou a ohebná podešev (9,3 N v jeho testu) drží chod přirozený, když tempo stoupne.

RunRepeat spojuje malý pokles odrazu s novým dvouvrstvým designem. Doctors of Running pořád cítí jemný odraz z pěny, i když je lepší v pohlcování zátěže než v odpružení dopředu.

Pro které běhy je

BěhSedíPročZdroj
Volné běhyUrčená pro něKde ji Doctors of Running shledali nejlepší.Doctors of Running
Tempový tréninkZvládne jeSchopná svižné práce, i když na ni není stavěná.RunRepeat, Doctors of Running
Dlouhé běhyZvládne jeRunnea ji řadí až po dlouhé víkendové běhy; skromný stack je limit.Runnea
Regenerační běhyUrčená pro něMěkká a pohodlná na velmi volné dny.Doctors of Running, Runnea
Závod na půlmaratonZvládne jeRunnea uvádějí vzdálenosti od 10 km po maraton pro trénink; na závodění dává větší smysl lehčí bota s deskou.Runnea

Zdroj: Doctors of Running, RunRepeat, Runnea

Co říkají testy

Těch pár zveřejněných testů se shoduje, že je to lehká, univerzální a úzká tréninková bota na každý den. Změnu oproti verzi 4 čtou různě.

TestTypNaše čteníJednou větouZdroj
RunRepeatLaboratořPozitivníRunRepeat ji hodnotí 89 ze 100, v pásmu Superb, přičemž poznamenává, že těsný prostor pro prsty dovoluje málo roztažení prstů.
Doctors of RunningRecenzePozitivníDoctors of Running dávají A minus a nazývají ji neutrální tréninkovou botou na každý den s tradičním chodem, lehkou a měkkou, se sedáním, které je o chlup úzké.
RunneaRecenzePozitivníRunnea je jasně pozitivní: vyladěná tréninková bota na každý den pro neutrální běžce s pohodlím a odolností napříč tempy, která zlepšuje verzi 4, aniž by ji znovu vynalézala.
Tab. 1 · Shoda zveřejněných testů. „Naše čtení“ shrnuje vlastní závěr každého testu našimi slovy. Žádná hodnocení nepřepočítáváme ani nevymýšlíme. Zobrazeno 9. 10. 2026.

Shodují se

  • Úzké sedáníRunRepeat i Doctors of Running popisují úzkou botu, zvlášť na patě a ve střední části, a RunRepeat ji pro široká chodidla nedoporučuje.
  • Univerzální tréninková bota na každý denRunRepeat i Doctors of Running se shodují, že zvládá volné běhy i trochu rychlejší práce, a Runnea ji řadí přes většinu denního tréninku.
  • Ohebný, tradiční chodRunRepeat naměřil ohebnou podešev a Doctors of Running popisují klasický chod s ohebnou přední částí a zkosenou patou.

Rozcházejí se

  • Lepší, nebo horší než verze 4?Doctors of Running shledávají novou pěnu měkčí a plyšovější. RunRepeat naměřil o něco menší návrat energie a asi o 6 procent víc hmotnosti než u v4. Jeden zákazník Running Warehouse ji cítil o trochu pevnější, aniž by si byl jistý.
  • Výška stackuDoctors of Running a Running Warehouse uvádějí 33 mm na patě; údaje značky předávané RunRepeat a Runnea uvádějí 35 mm. RunRepeat naměřil 31,3 mm.
Číst celá stanoviska, bod po bodu

Úzké sedání. RunRepeat i Doctors of Running popisují úzkou botu, zvlášť na patě a ve střední části, a RunRepeat ji pro široká chodidla nedoporučuje. (RunRepeat, Doctors of Running)

Univerzální tréninková bota na každý den. RunRepeat i Doctors of Running se shodují, že zvládá volné běhy i trochu rychlejší práce, a Runnea ji řadí přes většinu denního tréninku. (RunRepeat, Doctors of Running, Runnea)

Ohebný, tradiční chod. RunRepeat naměřil ohebnou podešev a Doctors of Running popisují klasický chod s ohebnou přední částí a zkosenou patou. (RunRepeat, Doctors of Running)

Lepší, nebo horší než verze 4?. Doctors of Running shledávají novou pěnu měkčí a plyšovější. RunRepeat naměřil o něco menší návrat energie a asi o 6 procent víc hmotnosti než u v4. Jeden zákazník Running Warehouse ji cítil o trochu pevnější, aniž by si byl jistý. (RunRepeat, Doctors of Running, Running Warehouse)

Výška stacku. Doctors of Running a Running Warehouse uvádějí 33 mm na patě; údaje značky předávané RunRepeat a Runnea uvádějí 35 mm. RunRepeat naměřil 31,3 mm. (RunRepeat, Doctors of Running, Running Warehouse, Runnea)

Jak je postavená

Svršek z technické síťoviny Jacquard s vycpaným, částečně bez přišití jazykem sedí na dvouvrstvé mezipodešvi NITROFOAM s tradiční, ohebnou geometrií a velkorysou gumovou podešví PUMAGRIP.

Svršek z technické síťoviny Jacquard s vycpaným, částečně bez přišití jazykem, dvouvrstvá mezipodešev NITROFOAM s tradiční, ohebnou geometrií a velkorysá gumová podešev PUMAGRIP.

3325123456
#SoučástMíra
1SvršekTechnická síťovina Jacquard–
2Jazyk9,3 mm
3PataTuhost 2 / 5
4MezipodeševNITROFOAM, dvě vrstvy40.5 AC
5Vložka4,4 mm
6PodeševPUMAGRIP3,6 mm

Obr. 3 · Boční profil. Výšky stacku v měřítku (uvedeno: pata 33 mm, přední část 25 mm; změřeno: podešev 3,6 mm); rozdělení mezi dvě pěny není změřeno a je nakresleno v polovině výšky. Čárkovaně: vložka, skrytá. Zdroje: Running Warehouse, RunRepeat, Doctors of Running.

  1. Svršek. Nová technická síťovina s extra vycpávkou kolem lemu a jazyka. Doctors of Running shledávají síťovinu Jacquard pohodlnou a dost plyšovou na to, jak je prodyšná, se sedáním, které zůstává úzké na patě a ve střední části.

  2. Jazyk. Z obou stran částečně bez přišití a mnohem tlustší než dřív: RunRepeat naměřil 9,3 mm vycpávky proti 4,1 mm u Velocity Nitro 4. Doctors of Running neměli žádný tlak tkaniček.

  3. Pata. Dobře vycpaný lem s poutkem a reflexním prvkem pro noční běhy. Testeři čtou opěrku paty různě: Doctors of Running cítili pevnou opěrku, která patu zamyká, zatímco RunRepeat ji hodnotil 2 z 5 za tuhost, nenápadnou, ale s malou oporou.

  4. Mezipodešev. Puma nahrazuje jedinou desku pěny Nitro na bázi A-TPU dvěma vrstvami: hlavní vrstvou, kterou RunRepeat naměřil na 40,5 AC, stejná pěna jako loni, nad měkčí vrstvou 34,9 AC. Geometrie zůstává tradiční, bez výrazného rockeru, se zkosenou patou a ohebnou přední částí. V mrazicím testu RunRepeat se pěna po 20 minutách změnila jen asi o 10 procent.

  5. Vložka. Vyjímatelná, tlustá 4,4 mm a tvarovaná. RunRepeat poznamenává, že výměna za plochou vložku by trochu změnila, jak bota drží chodidlo.

  6. Podešev. Guma PUMAGRIP s větším pokrytím než u Velocity Nitro 4 a novými podélnými kanály v přední části, které nechávají unikat vodu a pomáhají botě ohýbat se. RunRepeat naměřil 3,6 mm gumy a součinitel tření 0,78 na mokrém betonu, o 0,13 víc než předchozí model.

Číst dál

Svršek z technické síťoviny Jacquard s vycpaným, částečně bez přišití jazykem sedí na dvouvrstvé mezipodešvi NITROFOAM s tradiční, ohebnou geometrií a velkorysou gumovou podešví PUMAGRIP.

1. Svršek. Nová technická síťovina s extra vycpávkou kolem lemu a jazyka. Doctors of Running shledávají síťovinu Jacquard pohodlnou a dost plyšovou na to, jak je prodyšná, se sedáním, které zůstává úzké na patě a ve střední části.

2. Jazyk. Z obou stran částečně bez přišití a mnohem tlustší než dřív: RunRepeat naměřil 9,3 mm vycpávky proti 4,1 mm u Velocity Nitro 4. Doctors of Running neměli žádný tlak tkaniček.

3. Pata. Dobře vycpaný lem s poutkem a reflexním prvkem pro noční běhy. Testeři čtou opěrku paty různě: Doctors of Running cítili pevnou opěrku, která patu zamyká, zatímco RunRepeat ji hodnotil 2 z 5 za tuhost, nenápadnou, ale s malou oporou.

4. Mezipodešev. Puma nahrazuje jedinou desku pěny Nitro na bázi A-TPU dvěma vrstvami: hlavní vrstvou, kterou RunRepeat naměřil na 40,5 AC, stejná pěna jako loni, nad měkčí vrstvou 34,9 AC. Geometrie zůstává tradiční, bez výrazného rockeru, se zkosenou patou a ohebnou přední částí. V mrazicím testu RunRepeat se pěna po 20 minutách změnila jen asi o 10 procent.

5. Vložka. Vyjímatelná, tlustá 4,4 mm a tvarovaná. RunRepeat poznamenává, že výměna za plochou vložku by trochu změnila, jak bota drží chodidlo.

6. Podešev. Guma PUMAGRIP s větším pokrytím než u Velocity Nitro 4 a novými podélnými kanály v přední části, které nechávají unikat vodu a pomáhají botě ohýbat se. RunRepeat naměřil 3,6 mm gumy a součinitel tření 0,78 na mokrém betonu, o 0,13 víc než předchozí model.

Odolnost. Dobrá od shora dolů v testech RunRepeat: podešev ztratila jen 0,9 mm materiálu, 5 z 5 za vycpávku paty a 3 z 5 za prostor pro prsty. Doctors of Running také čekají dobrou odolnost.

Odolnost. Dobrá od shora dolů v testech RunRepeat: podešev ztratila jen 0,9 mm materiálu, 5 z 5 za vycpávku paty a 3 z 5 za prostor pro prsty. Doctors of Running také čekají dobrou odolnost.

Parametry, uvedené a změřené

Každý údaj nese svůj zdroj.

Drop, mm

Running Warehouse8
RunRepeat5,2

Stack paty, mm

Running Warehouse33
Doctors of Running33
RunRepeat35
RunRepeat31,3

Stack přední části, mm

Running Warehouse25
RunRepeat27
RunRepeat26,1

Hmotnost (pánská), g

Running Warehouse244
RunRepeat238
ParametrUvedenoZměřeno
Drop
  • 8 mm eu.puma.com
  • 5,2 mm RunRepeat
Stack u paty
  • 33 mm Running Warehouse
  • 35 mm RunRepeat
  • 31,3 mm RunRepeat
Stack v přední části
  • 25 mm Running Warehouse
  • 27 mm RunRepeat
  • 26,1 mm RunRepeat
Váha, US M9
  • 244 g Running Warehouse
  • 238 g RunRepeat
Podpora
  • Neutrální eu.puma.com
–
Deska
  • Žádná eu.puma.com
–
Povrch
  • Silnice us.puma.com
–

Obr. 4 · Uvedeno vs změřeno. Sloupce začínají od nuly. Zdroje: Running Warehouse, RunRepeat, Doctors of Running.

Laboratorní měření

ParametrZměřeno
Tvrdost mezipodešve
  • 40,5 AC RunRepeat
Návrat energie (pata)
  • 64 % RunRepeat
Torzní tuhost
  • 7,4 Nm RunRepeat
Tuhost opěrky paty
  • 2 / 5 RunRepeat
Koeficient adheze
  • 0,78 RunRepeat
Šířka prostoru pro prsty
  • 72,1 mm RunRepeat
ParametrZměřeno
Výška prostoru pro prsty
  • 26,3 mm RunRepeat
Tloušťka podešve
  • 3,6 mm RunRepeat
Tloušťka vložky
  • 4,4 mm RunRepeat
Tloušťka jazyka
  • 9,3 mm RunRepeat
Síla ohybu
  • 9,3 N RunRepeat

Velikost a střih

Vezmi si svou obvyklou velikost; otázkou je šířka, ne délka.

Délka

Sedí na velikost

Šířky

standardní a široká

Místo pro prsty

Místo pro prsty je skromné. RunRepeat naměřil prostor pro prsty jako těsný a jistý s malým místem pro roztažení prstů a Doctors of Running popisují normální šířku přední části, ale sedání, které je o chlup úzké přes střední část a přední část.

RunRepeat, Doctors of Running

Celé poznámky testerů k velikosti

RunRepeat i Doctors of Running ji shledali sedící na velikost. Doctors of Running popisují úzkou patu a střední část s normální přední částí a RunRepeat naměřil prostor pro prsty 72,1 mm.

Šířka je místo, kde je to složité. RunRepeat uvádí normální a širokou verzi, zatímco Running Warehouse skladuje jen standardní D. Zákazníci Running Warehouse poznamenávají, že sedání je lepší než u v4, kterou někteří shledali daleko příliš úzkou.

Pokud máš široká chodidla, hledej širokou verzi podle názvu, nebo vyber jinou botu místo zvětšování velikosti.

RunRepeat, Doctors of Running, Running Warehouse

Vs Velocity Nitro 4

Nová dvouvrstvá mezipodešev, víc vycpávky jazyka a lepší přilnavost. Měkčí, o trochu těžší a o trochu méně pružná podle laboratoře.

Velocity Nitro 5Velocity Nitro 4
PodporaNeutrálníNeutrální
Drop8 mm10 mm
Stack u paty33 mm36 mm
Přední část25 mm26 mm
Váha244 g245 g

Nech si Velocity Nitro 4, pokud se ti líbil její pružnější, lehčí pocit a dobře ti seděla. Přejdi na 5, pokud chceš měkčí dopad, lepší přilnavost nebo méně svírající svršek.

Uvedené údaje. Zdroj: katalog Strideprint (cat).

Historie verzí: Velocity Nitro 4 až Velocity Nitro 5

Dvě vrstvy pěny Nitro. RunRepeat uvádí přechod z jedné hustoty na dvě, s měkčí sekundární vrstvou; Doctors of Running popisují novou pěnu, která působí plyšověji. (RunRepeat, Doctors of Running)

Víc vycpávky jazyka. RunRepeat naměřil 9,3 mm vycpávky jazyka proti 4,1 mm u předchozího modelu. (RunRepeat)

Lepší přilnavost. RunRepeat zjistil zlepšenou přilnavost na mokrých i suchých površích. (RunRepeat)

O trochu těžší, o trochu méně pružnosti. RunRepeat naměřil asi o 6 procent víc hmotnosti a o trochu nižší návrat energie než u v4. (RunRepeat)

Širší platforma a lepší sedání. Runnea uvádějí širší platformu a zákazníci Running Warehouse shledávají sedání lepší než u úzké v4. (Running Warehouse, Runnea)

Porovnání alternativ

Každá z nich řeší jednu věc, kterou Velocity Nitro 5 nedělá.

Puma Velocity Nitro 5Puma Velocity Nitro 4Adidas Adizero Evo SLNike Pegasus 42Brooks Ghost Amp
Vyber ji kvůliTato stránkaLehčíRychlejšíVyšší dropVíc tlumení
Drop8 mm10 mm7 mm10 mm6 mm
Stack u paty33 mm36 mm37 mm37 mm37 mm
Váha244 g245 g230 g292 g255 g
PodporaNeutrálníNeutrálníNeutrálníNeutrálníNeutrální
Tab. 2 · Uvedené údaje. Zdroj: katalog Strideprint (cat).

Otázky, které běžci kladou

Sedí Puma Velocity Nitro 5 na velikost?

Ano. RunRepeat i Doctors of Running shledali Velocity Nitro 5 sedící na velikost. Sedání je úzké na patě a ve střední části, takže široká chodidla by měla hledat širokou verzi místo zvětšování velikosti.

Jaký je skutečný drop Velocity Nitro 5?

Puma uvádí 8 mm a Running Warehouse a Doctors of Running to opakují. RunRepeat naměřil v laboratoři 5,2 mm, takže se bota chová blíž tréninkové botě s nízkým dropem. Běžci zvyklí na 10 mm nebo víc by mohli chtít zvyknout postupně.

Co se změnilo mezi Velocity Nitro 4 a 5?

Velocity Nitro 5 má dvouvrstvou mezipodešev Nitro s měkčí spodní vrstvou, víc vycpávky jazyka a lepší přilnavost. RunRepeat naměřil o něco víc hmotnosti a o něco menší návrat energie než u v4; Doctors of Running ji shledávají plyšovější.

Je Velocity Nitro 5 dobrá na tempové běhy?

Zvládne je. RunRepeat ji hodnotí jako citlivou tréninkovou botu na každý den a Doctors of Running ji shledali schopnou svižné práce, i když nejlepší je ve volném tempu. Na pravidelné tvrdé tréninky bude speciální tempová bota působit rychleji.

Je Velocity Nitro 5 dobrá na široká chodidla?

Ne ve standardní šířce. RunRepeat radí širokým chodidlům hledat jinde a Doctors of Running navrhují ji nejdřív vyzkoušet. RunRepeat uvádí širokou verzi, ale Running Warehouse ukazuje jen standardní D.

Jak dlouho Velocity Nitro 5 vydrží?

RunRepeat hodnotí její odolnost dobře. Runnea odhadují až asi 800 km na silnici, což je odhad, ne měření. Tvá hmotnost, krok a povrchy ten údaj hodně mění.

Zdroje

  1. RunRepeat, PUMA Velocity Nitro 5 lab review. Zobrazeno 9. 10. 2026.
  2. Doctors of Running, Puma Velocity Nitro 5 Review (David Salas, August 2026). Zobrazeno 9. 10. 2026.
  3. Running Warehouse, PUMA Velocity Nitro 5 Men’s Shoes. Zobrazeno 9. 10. 2026.
  4. Runnea, Puma Velocity Nitro 5. Zobrazeno 9. 10. 2026.
  5. Strideprint, Strideprint running shoe catalogue (ranks computed on 2026-10-11). Zobrazeno 11. 10. 2026.
  6. eu.puma.com · Drop, Podpora a Deska, uvedeno
  7. us.puma.com · Povrch, uvedeno
  8. cat: katalog Strideprint, 395 bot

Jak recenzujeme. Čteme zveřejněné testy, stránky značek a prodejců a laboratorní měření, údaje porovnáváme a upozorňujeme, kde si odporují. Tuto botu jsme sami netestovali. Naposledy aktualizováno 12. října 2026.

Je to tvůj pár?Začni svůj fitting