1. Schoenen
  2. ASICS
  3. Gel-Cumulus 28
ASICS Gel-Cumulus 28, zijaanzicht

ASICS Gel-Cumulus 28 review

De neutrale trainer voor elke dag van ASICS stapt over op FF Blast Max-schuim en een ruimere teenbox, en twee labs vonden een veel steilere helling van hiel naar teen dan het specificatieblad toegeeft.

Drop
8 mm
Stack hiel
38,5 mm
Voorvoet
30,5 mm
Gewicht
258 g
Ondersteuning
Neutraal
Plaat
Geen
Is het jouw paar? Start je fitting

US M9, zoals vermeld. Bijgewerkt op 12 okt 2026 · 5 bronnen

Ons oordeel

Gebouwd rond de hiel.

De Gel-Cumulus 28 is een comfortabele, stabiele neutrale trainer waarvan de gemeten drop ruim boven de opgegeven 8 mm ligt. Hij past bij lopers die op de hiel landen en dagelijks rustige kilometers maken, en vraagt veel van wie verder naar voren landt.

Sterke punten

  • Stabiel platform voor een neutrale schoen
  • Comfortabele, beschermde landingen voor lopers die op de hiel landen
  • Ruimere teenbox dan de Cumulus 27
  • Valt normaal, met brede en extra brede versies
  • Licht voor zoveel schuim

Zwakke punten

  • Gemeten drop ver boven de opgegeven 8 mm
  • Vlakke loop met weinig energieterugave
  • De buitenzool sleet snel in de test van RunRepeat
  • Niet geschikt voor trainingen of wedstrijden

Voor wie hij past

  • Je landt op je hiel
  • Je week bestaat vooral uit rustige kilometers
  • Je wilt neutraal, maar stabiel
  • De Cumulus 27 kneep in je tenen

Wie hem moet overslaan

  • Je landt op het middenvoet of de voorvoet
  • Je wilt één schoen voor snellere dagen
  • Je slijt buitenzolen snel

Schoenprofiel

Waar de Gel-Cumulus 28 zit tussen de 395 schoenen in onze catalogus, en wat er veranderde ten opzichte van de Gel-Cumulus 27.

50100DempingLichtheidStabiliteitDropReactiviteit
AsGel-Cumulus 28Gel-Cumulus 27Verandering
Demping5151=
Lichtheid5850+8
Stabiliteit3030=
Drop4545=
Reactiviteit66=

Fig. 1 · Zo lees je het. Elke as loopt van 0 in het midden tot 100 aan de rand. Demping, lichtheid en drop zijn de plek van de schoen in de catalogus op basis van vermelde waarden; stabiliteit en reactiviteit zijn gescoord op basis van het type ondersteuning, de plaat, de rocker en het beoogde gebruik. De stippellijn in grijs is de mediaan van de catalogus. Bron: Strideprint-catalogus (cat).

Waar hij zit in de catalogus

Gewicht258 g, lichter dan 56% van de schoenen

Drop8 mm, hoger dan 45% van de schoenen

Stack hiel38,5 mm, hoger dan 51% van de schoenen

Stack voorvoet30,5 mm, lager dan 55% van de schoenen

Fig. 2 · Verdeling van vermelde waarden over de catalogus. De hoogte van een balk is het aantal schoenen in elke klasse. Gewicht: 300 schoenen, gemiddeld 257,2 g. Drop: 306 schoenen, gemiddeld 7,1 mm. Stack hiel: 255 schoenen, gemiddeld 38 mm. Stack voorvoet: 253 schoenen, gemiddeld 31,1 mm. Bron: Strideprint-catalogus (cat), vermelde waarden.

Hoe hij aanvoelt

Geschreven op basis van 3 gepubliceerde tests. We citeren metingen, geen indrukken die we niet hadden.

Veel onder de hiel, minder voorin. FF Blast Max met PureGEL in de hiel, en de extra hoogte zit achter: RunRepeat vindt hem zacht, RTINGS stevig.

Rustig voor een neutrale schoen. Geen stabiliteitspost, maar een brede buitenzool en stijve hielkap geven rust aan het platform; genoeg voor een milde rol, niet voor een duidelijke.

Comfortabel, niet levendig. De energieterugave ligt onder het gemiddelde, met 50,5 procent bij de hiel en 52,5 bij de voorvoet; de geometrie rolt je naar voren, maar niets duwt terug.

Veel onder de hiel, minder voorin. De 28 stapt over op FF Blast Max-schuim, met PureGEL behouden in de hiel. Fleet Feet noemt een stackhoogte van 38,5 mm bij de hiel en 30,5 mm bij de voorvoet. RunRepeat mat 42,8 mm en 29,5 mm, RTINGS 41,4 mm bij de hiel: de extra hoogte zit helemaal achter.

RunRepeat mat het schuim op 31,9 op de AC-schaal, aan de zachte kant, en vond het zacht onder de voet. RTINGS beoordeelde dezelfde schoen als stevig onder zowel hiel als voorvoet. Verwacht in beide gevallen een zachtere hiel dan voorvoet.

Rustig voor een neutrale schoen. Er is geen stabiliteitspost, en toch beoordeelt RTINGS het platform hoog voor stabiliteit dankzij een brede buitenzool en een stijve hielkap. RunRepeat beschrijft soepele, stabiele landingen.

Voor een voet die bij de landing een beetje naar binnen rolt, is die basis vaak genoeg. Voor een duidelijke binnenwaartse rol doet hij niets specifieks.

Comfortabel, niet levendig. RunRepeat mat een energieterugave van 50,5 procent bij de hiel en 52,5 procent bij de voorvoet, onder het gemiddelde. RTINGS vond de achterkant van de schoen vlak bij de impact.

De geometrie rolt je soepel genoeg naar voren, maar niets duwt terug. Het is een schoen voor gestage inspanning.

Lees meer

Veel onder de hiel, minder voorin. De 28 stapt over op FF Blast Max-schuim, met PureGEL behouden in de hiel. Fleet Feet noemt een stackhoogte van 38,5 mm bij de hiel en 30,5 mm bij de voorvoet. RunRepeat mat 42,8 mm en 29,5 mm, RTINGS 41,4 mm bij de hiel: de extra hoogte zit helemaal achter.

RunRepeat mat het schuim op 31,9 op de AC-schaal, aan de zachte kant, en vond het zacht onder de voet. RTINGS beoordeelde dezelfde schoen als stevig onder zowel hiel als voorvoet. Verwacht in beide gevallen een zachtere hiel dan voorvoet.

Rustig voor een neutrale schoen. Er is geen stabiliteitspost, en toch beoordeelt RTINGS het platform hoog voor stabiliteit dankzij een brede buitenzool en een stijve hielkap. RunRepeat beschrijft soepele, stabiele landingen.

Voor een voet die bij de landing een beetje naar binnen rolt, is die basis vaak genoeg. Voor een duidelijke binnenwaartse rol doet hij niets specifieks.

Comfortabel, niet levendig. RunRepeat mat een energieterugave van 50,5 procent bij de hiel en 52,5 procent bij de voorvoet, onder het gemiddelde. RTINGS vond de achterkant van de schoen vlak bij de impact.

De geometrie rolt je soepel genoeg naar voren, maar niets duwt terug. Het is een schoen voor gestage inspanning.

Voor welke runs hij is

RunGeschiktheidWaaromBron
Rustige runsErvoor gemaaktWaarvoor hij is gebouwd: gestage, relaxte kilometers voor elke dag.RTINGS, Runnea
HerstelrunjesErvoor gemaaktStabiel en vergevingsgezind als je benen moe zijn.RunRepeat, Runnea
DuurlopenKan ookPrima bij rustig tempo. RTINGS voelde de demping over lange afstanden afnemen.RTINGS, Runnea
TempotrainingNiet ervoorWeinig terugkaatsing in beide labs. Een levendigere schoen dient je beter.RunRepeat, RTINGS
Marathon (wedstrijd)Niet ervoorRTINGS is duidelijk dat het geen wedstrijdschoen is.RTINGS

Bron: RTINGS, Runnea, RunRepeat

Wat de tests zeggen

De twee labs en Runnea beschrijven een stabiele, betrouwbare trainer voor elke dag met een vlakke loop, gemaakt voor lopers die op de hiel landen. Ze verschillen van mening over hoe zacht hij is en hoe ver hij kan gaan.

TestTypeOnze lezingIn één zinBron
RunRepeatLabPositiefRunRepeat geeft hem 86 op 100: zachte demping, breed platform en stabiele geometrie passen bij lopers die op de hiel landen en een relaxte trainer voor elke dag willen.
RTINGSLabWisselendRTINGS geeft 6,4 op 10: een no-nonsense, stabiele trainer voor elke dag voor relaxte kilometers, met een doffe tussenzool en slechte energieterugave.
RunneaReviewPositiefRunnea is erg positief en noemt hem een volledige garantie op succes als betrouwbare trainer voor elke dag om comfortabele kilometers te maken.
Tabel 1 · Consensus van gepubliceerde tests. “Onze lezing” vat de eigen conclusie van elke test samen, in onze woorden. Er worden geen scores omgerekend of verzonnen. Geraadpleegd op 9 okt 2026.

Ze zijn het eens

  • Stabiel voor een neutrale schoenRunRepeat, RTINGS en Runnea beschrijven allemaal stabiele, voorspelbare overgangen op een brede basis.
  • De schoen van een loper die op de hiel landtRunRepeat beveelt hem vooral aan voor lopers die op de hiel landen, en Runnea noemt de gel in de hiel zijn belangrijkste comfortvoordeel.
  • De echte drop is steilRunRepeat mat 13,3 mm en RTINGS 11,7 mm tegenover de 8 mm die ASICS opgeeft. Twee labs, dezelfde richting.
  • Geen snelheidsschoenBeide labs maten weinig energieterugave, en Runnea ziet hem als trainingsschoen, niet als racer.

Ze verschillen

  • Zacht of stevig?RunRepeat mat zijn schuim zachter dan gemiddeld en noemt de demping zacht. RTINGS beoordeelt zowel hiel als voorvoet als stevig.
  • DuurlopenRTINGS voelde dat de demping over lange afstanden niet goed standhield. Runnea vond hem consistent naarmate de vermoeidheid toeneemt.
Lees de volledige standpunten, punt voor punt

Stabiel voor een neutrale schoen. RunRepeat, RTINGS en Runnea beschrijven allemaal stabiele, voorspelbare overgangen op een brede basis. (RunRepeat, RTINGS, Runnea)

De schoen van een loper die op de hiel landt. RunRepeat beveelt hem vooral aan voor lopers die op de hiel landen, en Runnea noemt de gel in de hiel zijn belangrijkste comfortvoordeel. (RunRepeat, Runnea)

De echte drop is steil. RunRepeat mat 13,3 mm en RTINGS 11,7 mm tegenover de 8 mm die ASICS opgeeft. Twee labs, dezelfde richting. (RunRepeat, RTINGS)

Geen snelheidsschoen. Beide labs maten weinig energieterugave, en Runnea ziet hem als trainingsschoen, niet als racer. (RunRepeat, RTINGS, Runnea)

Zacht of stevig?. RunRepeat mat zijn schuim zachter dan gemiddeld en noemt de demping zacht. RTINGS beoordeelt zowel hiel als voorvoet als stevig. (RunRepeat, RTINGS)

Duurlopen. RTINGS voelde dat de demping over lange afstanden niet goed standhield. Runnea vond hem consistent naarmate de vermoeidheid toeneemt. (RTINGS, Runnea)

Hoe hij is gebouwd

Een trainer voor elke dag zonder plaat: FF BLAST MAX-schuim met een PureGEL-inzet achterin, een FluidRide-buitenzool die deels schuim en deels rubber is, en een jacquard-mesh bovenwerk met een gebreide tong.

Een trainer voor elke dag zonder plaat: FF Blast Max-schuim met PureGEL achterin, een FluidRide-buitenzool van 5,0 mm die deels schuim en deels rubber is, en een jacquard-mesh bovenwerk met een dunne gebreide tong van 2,0 mm.

38.530.5123456
#OnderdeelMaat
1BovenwerkEngineered jacquard meshAdemend vermogen 3 / 5
2Tong2,0 mm
3HielStijfheid 5 / 5
4TussenzoolFF BLAST MAX en PureGELHardheid 31,9 AC
5BinnenzoolOrthoLite HC355,2 mm
6BuitenzoolFluidRide en LO-HRD-rubber5,0 mm

Fig. 3 · Zijprofiel. Stackhoogtes op schaal (vermeld: 38,5 mm hiel, 30,5 mm voorvoet; gemeten: 5 mm buitenzool); de verdeling tussen de twee schuimlagen is niet gemeten en op halve hoogte getekend. Gestippeld: binnenzool, verborgen. Bronnen: Fleet Feet, RunRepeat, RTINGS.

  1. Bovenwerk. Een nieuwe engineered jacquard mesh van gerecycled polyester, volgens Fleet Feet. RunRepeat vond een tweede laag onder de hoofdmesh die een deel van de luchtstroom blokkeert, en gaf het ademend vermogen 3 op 5.

  2. Tong. Opnieuw ontworpen in elastisch breiwerk, maar 2,0 mm dik, met halve zijflappen en een lus om aan te trekken, in de demontage van RunRepeat. RTINGS rekent de tong met zijflappen tot de redenen waarom de schoen stabiel aanvoelt.

  3. Hiel. Een heel stijve hielkap, 5 op 5 in de test van RunRepeat, in balans gebracht door royale schuimvulling en geen hielpuntje. RunRepeat waarschuwt dat het gevoelige achillespezen kan hinderen.

  4. Tussenzool. FF BLAST MAX, een schuim op POE-basis volgens RTINGS, vervangt het FF BLAST PLUS van de Cumulus 27, met dezelfde PureGEL-inzet achterin. RunRepeat mat 31,9 AC, zacht, maar vond de schokdemping vrijwel ongewijzigd ten opzichte van de 27. RTINGS vond een uitgesproken rocker bij de hiel en een vroege rocker bij de voorvoet, stijf genoeg om onder belasting zijn vorm te houden.

  5. Binnenzool. Een uitneembare OrthoLite HC35-binnenzool, 5,2 mm dik in de meting van RunRepeat, iets boven het gemiddelde.

  6. Buitenzool. FluidRide combineert schuim en rubber in één laag, 5,0 mm dik, met ASICS LO-HRD-rubber achterin en een nieuw wit rubberen stuk onder de voorvoet. De grip op nat steeg van 0,50 naar 0,54 in de test van RunRepeat, nog steeds onder ASICSGRIP.

Lees meer

Een trainer voor elke dag zonder plaat: FF BLAST MAX-schuim met een PureGEL-inzet achterin, een FluidRide-buitenzool die deels schuim en deels rubber is, en een jacquard-mesh bovenwerk met een gebreide tong.

1. Bovenwerk. Een nieuwe engineered jacquard mesh van gerecycled polyester, volgens Fleet Feet. RunRepeat vond een tweede laag onder de hoofdmesh die een deel van de luchtstroom blokkeert, en gaf het ademend vermogen 3 op 5.

2. Tong. Opnieuw ontworpen in elastisch breiwerk, maar 2,0 mm dik, met halve zijflappen en een lus om aan te trekken, in de demontage van RunRepeat. RTINGS rekent de tong met zijflappen tot de redenen waarom de schoen stabiel aanvoelt.

3. Hiel. Een heel stijve hielkap, 5 op 5 in de test van RunRepeat, in balans gebracht door royale schuimvulling en geen hielpuntje. RunRepeat waarschuwt dat het gevoelige achillespezen kan hinderen.

4. Tussenzool. FF BLAST MAX, een schuim op POE-basis volgens RTINGS, vervangt het FF BLAST PLUS van de Cumulus 27, met dezelfde PureGEL-inzet achterin. RunRepeat mat 31,9 AC, zacht, maar vond de schokdemping vrijwel ongewijzigd ten opzichte van de 27. RTINGS vond een uitgesproken rocker bij de hiel en een vroege rocker bij de voorvoet, stijf genoeg om onder belasting zijn vorm te houden.

5. Binnenzool. Een uitneembare OrthoLite HC35-binnenzool, 5,2 mm dik in de meting van RunRepeat, iets boven het gemiddelde.

6. Buitenzool. FluidRide combineert schuim en rubber in één laag, 5,0 mm dik, met ASICS LO-HRD-rubber achterin en een nieuw wit rubberen stuk onder de voorvoet. De grip op nat steeg van 0,50 naar 0,54 in de test van RunRepeat, nog steeds onder ASICSGRIP.

Duurzaamheid. De duurzaamheid van de buitenzool is het zwakke punt. RunRepeat mat 2,4 mm slijtage, meer dan het dubbele van het gemiddelde van 1,1 mm, deels gecompenseerd door de dikkere laag van schuim en rubber, en raadt hem af voor lopers die kleine gebieden snel afslijten. De hielvoering scoorde een perfecte 5 op 5, de geventileerde teenbox 2 op 5.

Duurzaamheid. De duurzaamheid van de buitenzool is het zwakke punt. RunRepeat mat 2,4 mm slijtage, meer dan het dubbele van het gemiddelde van 1,1 mm, deels gecompenseerd door de dikkere laag van schuim en rubber, en raadt hem af voor lopers die kleine gebieden snel afslijten. De hielvoering scoorde een perfecte 5 op 5, de geventileerde teenbox 2 op 5.

Specificaties, vermeld en gemeten

Elk cijfer heeft zijn bron.

Drop, mm

Fleet Feet8
RunRepeat13,3
RTINGS11,7

Hielstack, mm

Fleet Feet38,5
RunRepeat38
RunRepeat42,8
RTINGS41,4

Voorvoetstack, mm

Fleet Feet30,5
RunRepeat30
RunRepeat29,5

Gewicht (heren), g

Fleet Feet258
RunRepeat275
RunRepeat252
RTINGS255,7
SpecificatieVermeldGemeten
Drop
  • 8 mm Fleet Feet
  • 13,3 mm RunRepeat
  • 11,7 mm RTINGS
Stack hiel
  • 38,5 mm Fleet Feet
  • 38 mm RunRepeat
  • 42,8 mm RunRepeat
  • 41,4 mm RTINGS
Stack voorvoet
  • 30,5 mm Fleet Feet
  • 30 mm RunRepeat
  • 29,5 mm RunRepeat
Gewicht, US M9
  • 258 g Fleet Feet
  • 275 g RunRepeat
  • 252 g RunRepeat
  • 255,7 g RTINGS
Ondersteuning
  • Neutraal Fleet Feet
–
Plaat
  • Geen RTINGS
–
Ondergrond
  • Weg cat
–
Jaar van uitgave
  • 2026 roadtrailrun.com
–

Fig. 4 · Vermeld versus gemeten. Balken beginnen bij nul. Bronnen: Fleet Feet, RunRepeat, RTINGS.

Labmetingen

SpecificatieGemeten
Hardheid tussenzool
  • 31,9 AC RunRepeat
Torsiestijfheid
  • 14,7 Nm RunRepeat
Energieterugave (hiel)
  • 50,5 % RunRepeat
Stijfheid hielkap
  • 5 / 5 RunRepeat
Tractiecoëfficiënt
  • 0,54 RunRepeat
Ademend vermogen
  • 3 / 5 RunRepeat
SpecificatieGemeten
Breedte teenbox
  • 74,4 mm RunRepeat
Hoogte teenbox
  • 29,1 mm RunRepeat
Dikte buitenzool
  • 5 mm RunRepeat
Dikte binnenzool
  • 5,2 mm RunRepeat
Dikte tong
  • 2 mm RunRepeat
Buigkracht
  • 13,7 N RunRepeat

Maat en pasvorm

Neem je gebruikelijke maat; de teenbox is ruimer dan bij de Cumulus 27.

Lengte

Valt normaal

Breedtes

standaard, breed en extra breed

Ruimte voor de tenen

Meer ruimte dan de Cumulus 27. RunRepeat mat een teenbox van 74,4 mm, tegenover 71,1 mm, met 29,1 mm hoogte, en RTINGS beschrijft ruime afmetingen door voorvoet en boog.

RunRepeat, RTINGS

Volledige maatnotities van testers

RunRepeat, ondersteund door de maatstemmen van zijn lezers, en RTINGS melden allebei een pasvorm die normaal valt. RTINGS geeft ook een goede score voor de pasvorm in de breedte van voorvoet en boog.

RunRepeat mat de teenbox op 74,4 mm bij de grote teen, tegenover 71,1 mm bij de Cumulus 27, dus lopers die de oude versie voorin strak vonden zouden het comfortabeler moeten vinden.

Fleet Feet noemt voor heren normaal, breed (2E) en extra breed (4E), en RTINGS noemt ook een smalle optie. De beschikbaarheid van de bredere versies in Europa verschilt per retailer.

RunRepeat, RTINGS, Fleet Feet

Vs Gel-Cumulus 27

Een rustige update: nieuw schuim, een nieuw bovenwerk en meer ruimte voor de tenen, met hetzelfde karakter dat vanaf de hiel werkt.

Gel-Cumulus 28Gel-Cumulus 27
OndersteuningNeutraalNeutraal
Drop8 mm8 mm
Stack hiel38,5 mm38,5 mm
Voorvoet30,5 mm30,5 mm
Gewicht258 g264 g

Hou de Cumulus 27 als hij goed bij je voorvoet past: de 28 loopt nog steeds hetzelfde, vlak en met gewicht achter. Stap over op de 28 als de 27 bij de tenen strak voelde, of als je het nieuwere schuim wilt.

Vermelde waarden. Bron: Strideprint-catalogus (cat).

Versiegeschiedenis: Gel-Cumulus 27 tot Gel-Cumulus 28

FF Blast Max-schuim. De tussenzool stapt over op de FF Blast Max-samenstelling van ASICS. (Fleet Feet)

Ruimere teenbox. RunRepeat mat 74,4 mm bij de grote teen, tegenover 71,1 mm. (RunRepeat)

Nieuw bovenwerk en hielrubber. Een engineered jacquard mesh bovenwerk en slijtvaster rubber bij de hiel. (Fleet Feet)

Iets lichter. RunRepeat mat ongeveer 3 procent minder gewicht dan bij de Cumulus 27. (RunRepeat)

Alternatieven vergeleken

Elk lost één ding op dat de Gel-Cumulus 28 niet doet.

ASICS Gel-Cumulus 28ASICS Gel-Nimbus 28ASICS Novablast 6ASICS GT-2000 15Saucony Ride 19
Kies hem voorDeze paginaMeer dempingSnellerStabielerDezelfde ondersteuning
Drop8 mm8 mm8 mm8 mm8 mm
Stack hiel38,5 mm43,5 mm41,5 mm37 mm38 mm
Gewicht258 g280 g249 g249 g255 g
OndersteuningNeutraalNeutraalNeutraalStabiliteitNeutraal
Tabel 2 · Vermelde waarden. Bron: Strideprint-catalogus (cat).

Vragen die hardlopers stellen

Cumulus 28 of Nimbus 28: welke kies ik?

Kies de Gel-Cumulus 28 voor een evenwichtige, stabiele trainer voor elke dag. Kies de Gel-Nimbus 28 als je meer demping wilt voor lange, langzame kilometers. Runnea ziet de Cumulus als de neutralere, veelzijdigere optie en de Nimbus als de meer gedempte.

Wat is er veranderd van de Cumulus 27 naar de Cumulus 28?

De Cumulus 28 krijgt FF Blast Max-schuim, een nieuw jacquard-mesh bovenwerk en slijtvaster hielrubber. RunRepeat mat ook een ruimere teenbox, 74,4 mm tegenover 71,1 mm, en ongeveer 3 procent minder gewicht. De loop zelf blijft hetzelfde.

Wat is de echte drop van de Gel-Cumulus 28?

ASICS noemt 8 mm. RunRepeat mat 13,3 mm en RTINGS 11,7 mm, dus de schoen helt duidelijk naar de hiel. Lopers die op de hiel landen voelen zich thuis; lopers die op het middenvoet of de voorvoet landen vinden de helling misschien steil.

Valt de Gel-Cumulus 28 normaal qua maat?

Ja. RunRepeat en RTINGS melden allebei een pasvorm die normaal valt, en de teenbox is ruimer dan bij de Cumulus 27. Fleet Feet noemt voor heren brede (2E) en extra brede (4E) versies.

Is de Cumulus 28 goed voor lopers die op de hiel landen?

Het is een van de duidelijkste schoenen voor lopers die op de hiel landen in het ASICS-assortiment. RunRepeat beoordeelt hem als uitstekend voor lopers die op de hiel landen, Runnea schrijft zachtere impacten toe aan de PureGEL-inzet, en beide labs maten een drop ruim boven de opgegeven 8 mm.

Is de Cumulus 28 goed voor duurlopen?

Bij rustig tempo wel, met enige discussie. RTINGS voelde de demping over lange afstanden afnemen, terwijl Runnea hem consistent vond naarmate de vermoeidheid toeneemt. Gaat het grootste deel van je training lang en langzaam, dan is de meer gedempte Nimbus 28 het vergelijken waard.

Bronnen

  1. RunRepeat, ASICS Gel Cumulus 28 lab review. Geraadpleegd op 9 okt 2026.
  2. RTINGS, ASICS GEL-CUMULUS 28 review. Geraadpleegd op 9 okt 2026.
  3. Runnea, ASICS Gel Cumulus 28 review. Geraadpleegd op 9 okt 2026.
  4. Fleet Feet, Men’s ASICS Gel-Cumulus 28. Geraadpleegd op 9 okt 2026.
  5. roadtrailrun.com · Jaar van uitgave, vermeld
  6. cat: Strideprint-catalogus, 395 schoenen

Zo beoordelen we. We lezen gepubliceerde tests, pagina’s van merken en winkels en labmetingen, vergelijken de cijfers en melden waar ze niet overeenkomen. We hebben deze schoen zelf niet getest. Laatst bijgewerkt op 12 oktober 2026.

Is het jouw paar?Start je fitting