1. Buty
  2. ASICS
  3. Sonicblast 2
ASICS Sonicblast 2, widok z boku

Recenzja ASICS Sonicblast 2

Superbuty treningowe ASICS z płytką, przebudowane z rozwidloną płytką Pebax, sprężystą wypustką w przodostopiu i płynniejszą piętą, nieco lżejsze niż pierwsza wersja.

Drop
8 mm
Stack pięty
46 mm
Przodostopie
38 mm
Waga
238 g
Wsparcie
Neutralne
Płytka
Inna

US M9, wg producenta. Zaktualizowano 13 paź 2026 · 7 źródeł

Nasz werdykt

Twardy, stabilny i najszczęśliwszy w tempie.

Sonicblast 2 kładzie 46 mm pianki i rozwidloną płytkę pod neutralnym biegaczem i nadal wydaje się stabilny, co zauważa każdy test. Pasuje na treningi tempowe, długie biegi z szybszymi odcinkami i tempo maratonu. W spokojnym tempie sztywne śródstopie może wydawać się pracą, a przód buta dzieli testerów.

Mocne strony

  • Bardzo stabilny jak na stack 46 mm, według Doctors of Running
  • Responsywny, gdy rocker się włącza, w tempie tempowym i maratońskim
  • Lżejszy niż pierwszy Sonicblast: 225,9 g na wadze RTINGS
  • Amortyzacja, która wytrzymuje długie wysiłki: 9,2 na 10 w RTINGS
  • Zgodny z rozmiarem w każdym teście, który czytaliśmy

Słabe strony

  • Sztywne śródstopie, które wydaje się niezgrabne w spokojnym tempie
  • Twardy przy lądowaniu według Running Lab
  • Płytki przód buta w teście dopasowania RTINGS
  • Tylko jedna szerokość

Dla kogo jest

  • Treningi tempowe i długie biegi z szybkimi odcinkami
  • Superbuty wydają ci się zbyt chwiejne
  • Chcesz komfortu butów treningowych z płytką

Kto powinien go ominąć

  • Twoje biegi są głównie spokojne
  • Potrzebujesz wsparcia przy uginaniu do wewnątrz
  • Chcesz czucia podłoża albo miękkiego lądowania

Profil buta

Gdzie Sonicblast 2 plasuje się wśród 395 butów w naszym katalogu i co zmieniło się względem Sonicblast.

50100AmortyzacjaLekkośćStabilnośćDropDynamika
OśSonicblast 2SonicblastZmiana
Amortyzacja9393=
Lekkość7160+11
Stabilność3030=
Drop4545=
Dynamika2040−20

Rys. 1 · Jak to czytać. Każda oś biegnie od 0 w środku do 100 na brzegu. Amortyzacja, lekkość i drop to pozycja buta w katalogu według podanych danych; stabilność i dynamika są oceniane na podstawie typu wsparcia, płytki, rockera i przeznaczenia. Kropkowana szara linia to mediana katalogu. Źródło: katalog Strideprint (cat).

Gdzie plasuje się w katalogu

Waga238 g, lżejszy niż 70% butów

Drop8 mm, wyższy niż u 45% butów

Stack pięty46 mm, wyższy niż u 93% butów

Stack przodostopia38 mm, wyższy niż u 88% butów

Rys. 2 · Rozkład podanych danych w katalogu. Wysokość słupka to liczba butów w danym przedziale. Waga: 300 butów, średnia 257,2 g. Drop: 306 butów, średnia 7,1 mm. Stack pięty: 255 butów, średnia 38 mm. Stack przodostopia: 253 butów, średnia 31,1 mm. Źródło: katalog Strideprint (cat), wartości podane przez producentów.

Odczucia

Napisane na podstawie 3 opublikowanych testów. Cytujemy pomiary, a nie wrażenia, których nie mieliśmy.

Dużo pianki, twarde odczucie. 46 mm FF Turbo Squared nad FF Blast Max: dobrze chroniony na długich wysiłkach, twardy, a nie miękki.

Stabilny przy 46 mm. Bez systemu wsparcia, a mimo to szeroka, twarda podstawa czyni go jednym z najstabilniejszych wysokich butów według Doctors of Running; mniej na trawie.

Płytka i rocker chcą tempa. Rozwidlona płytka Pebax i wypustka w przodostopiu dają sprężyste odbicie w tempie; przy małej szybkości sztywne śródstopie może klapać.

Dużo pianki, twarde odczucie. FF Turbo Squared leży na górze, FF Blast Max pod spodem, z dodatkową wypustką Turbo Squared pod przodostopiem. Doctors of Running podają 46 mm w pięcie i 38 mm w przodostopiu dla mężczyzn; RTINGS zmierzył piętę 45,1 mm. Tylko 4 ze 183 neutralnych butów szosowych w naszym katalogu ma wyższą piętę.

RTINGS ocenia amortyzację na 9,2 na 10 i uważa, że wytrzymuje długie wysiłki. Running Lab i Doctors of Running nadal opisują ogólnie twarde odczucie, a RTINGS zauważa ograniczone czucie podłoża.

Stabilny przy 46 mm. Nie ma systemu wsparcia, ale Doctors of Running uznali go za jednego z najstabilniejszych superbutów treningowych przy tej wysokości, dzięki szerokiej platformie, umiarkowanemu rozszerzeniu po wewnętrznej stronie i twardej międzypodeszwie.

Dwa zastrzeżenia: jeden tester Doctors of Running uznał, że wewnętrzne rozszerzenie może przeszkadzać biegaczom wrażliwym na nacisk w tym miejscu, a trawa lub nierówny teren były mniej pewne pod wypustką w przodostopiu. RTINGS ocenia stabilność na 6,8 na 10.

Płytka i rocker chcą tempa. Rozwidlona płytka Pebax i wypustka w przodostopiu dają sprężyste odbicie. RTINGS ocenia zwrot energii w przodostopiu na 7,8 na 10, a w pięcie tylko na 6,8, i ocenia rocker jako sztywny.

Przy podanych około 238 g dla męskiego US 9 zajmuje 52. miejsce wśród najlżejszych ze 149 neutralnych butów szosowych zważonych w tym rozmiarze w naszym katalogu. Doctors of Running czują klapnięcie przez śródstopie w wolnym tempie, które zanika wraz z szybkością.

Czytaj dalej

Dużo pianki, twarde odczucie. FF Turbo Squared leży na górze, FF Blast Max pod spodem, z dodatkową wypustką Turbo Squared pod przodostopiem. Doctors of Running podają 46 mm w pięcie i 38 mm w przodostopiu dla mężczyzn; RTINGS zmierzył piętę 45,1 mm. Tylko 4 ze 183 neutralnych butów szosowych w naszym katalogu ma wyższą piętę.

RTINGS ocenia amortyzację na 9,2 na 10 i uważa, że wytrzymuje długie wysiłki. Running Lab i Doctors of Running nadal opisują ogólnie twarde odczucie, a RTINGS zauważa ograniczone czucie podłoża.

Stabilny przy 46 mm. Nie ma systemu wsparcia, ale Doctors of Running uznali go za jednego z najstabilniejszych superbutów treningowych przy tej wysokości, dzięki szerokiej platformie, umiarkowanemu rozszerzeniu po wewnętrznej stronie i twardej międzypodeszwie.

Dwa zastrzeżenia: jeden tester Doctors of Running uznał, że wewnętrzne rozszerzenie może przeszkadzać biegaczom wrażliwym na nacisk w tym miejscu, a trawa lub nierówny teren były mniej pewne pod wypustką w przodostopiu. RTINGS ocenia stabilność na 6,8 na 10.

Płytka i rocker chcą tempa. Rozwidlona płytka Pebax i wypustka w przodostopiu dają sprężyste odbicie. RTINGS ocenia zwrot energii w przodostopiu na 7,8 na 10, a w pięcie tylko na 6,8, i ocenia rocker jako sztywny.

Przy podanych około 238 g dla męskiego US 9 zajmuje 52. miejsce wśród najlżejszych ze 149 neutralnych butów szosowych zważonych w tym rozmiarze w naszym katalogu. Doctors of Running czują klapnięcie przez śródstopie w wolnym tempie, które zanika wraz z szybkością.

Do jakich biegów jest

BiegDopasowanieDlaczegoŹródło
TempoStworzony do tegoJego najlepsze miejsce w każdym teście: rocker i płytka ożywają wraz z tempem.Doctors of Running, RTINGS, Running Lab
Długie wybieganiaStworzony do tegoRTINGS daje 8,1 za długie biegi; Running Lab przebiegli 30 km i więcej w komforcie.RTINGS, Running Lab
Zawody na maratonStworzony do tegoRTINGS daje 8,1 za starty w maratonie; jeden tester Doctors of Running uznał go za najwygodniejszego w tempie maratonu.Doctors of Running, RTINGS
InterwałyDa radęRunning Lab używają go na szybkie treningi; jeden tester Doctors of Running uznał go za trochę ciężki w tempie progowym.Doctors of Running, Running Lab
Spokojne biegiDa radęRoad Runner Sports proponuje go na codzienne kilometry, ale Doctors of Running i RTINGS uważają śródstopie za sztywne w wolnym tempie.Doctors of Running, RTINGS, Road Runner Sports
ChodzenieNie do tegoDoctors of Running nie oceniają go do chodzenia ani stania.Doctors of Running

Źródło: Doctors of Running, RTINGS, Running Lab, Road Runner Sports

Co mówią testy

Testy zgadzają się, że Sonicblast 2 to wyraźny krok naprzód względem pierwszej wersji: lżejszy, stabilniejszy i żywszy w tempie. Różnią się w ocenie twardości i miejsca na palce.

TestRodzajNasza interpretacjaW jednym zdaniuŹródło
Doctors of RunningRecenzjaPozytywnaObaj testerzy Doctors of Running oceniają go ogólnie na A minus: bardzo stabilny jak na swoją wysokość, najlepszy przy szybszych wysiłkach.
RTINGSLaboratoriumPozytywnaRTINGS daje 8,1 na 10, lepszy but niż oryginał na długie wysiłki, ze stłumionym odbiciem pięty.
Running LabRecenzjaPozytywnaRunning Lab dają 9,5 na 10: wybuchowy przy szybkim bieganiu, twardy przy uderzeniu.
Tabela 1 · Konsensus opublikowanych testów. „Nasza interpretacja” streszcza własny wniosek każdego testu, naszymi słowami. Żadne oceny nie są przeliczane ani wymyślane. Dostęp: 13 paź 2026.

Zgadzają się

  • Lepszy niż pierwszy SonicblastDoctors of Running, RTINGS i Running Lab wolą go: lżejszy, stabilniejszy i bardziej responsywny, z płynniejszą piętą.
  • Stabilny jak na swoją wysokośćDoctors of Running nazywają go jednymi z najstabilniejszych superbutów treningowych przy tym stacku, a Running Lab również uznali go za stabilniejszego niż wcześniej.
  • Zrobiony na tempo, nie na truchtWszystkie trzy testy uznają sztywne śródstopie za mniej przyjemne w spokojnym tempie, a but za najlepszy od tempa tempowego po wysiłek maratoński.
  • Zgodny z rozmiaremDoctors of Running, RTINGS, Running Lab i Road Runner Sports radzą twój zwykły rozmiar.

Rozchodzą się

  • Miejsce w przodostopiuDoctors of Running uznali przodostopie za przestronniejsze niż średnia i wygodne. RTINGS mierzy płytki przód buta, a Running Lab donoszą, że niektórzy testerzy z szerokimi stopami uznali go za zbyt dokładny.
  • Twardy czy miękkiDoctors of Running i Running Lab opisują twardy bieg. RTINGS ocenia przodostopie jako wyraźnie bardziej miękkie niż w pierwszej wersji i uważa, że pianka daje ograniczone wsparcie pod stopą.
Przeczytaj pełne stanowiska, punkt po punkcie

Lepszy niż pierwszy Sonicblast. Doctors of Running, RTINGS i Running Lab wolą go: lżejszy, stabilniejszy i bardziej responsywny, z płynniejszą piętą. (Doctors of Running, RTINGS, Running Lab)

Stabilny jak na swoją wysokość. Doctors of Running nazywają go jednymi z najstabilniejszych superbutów treningowych przy tym stacku, a Running Lab również uznali go za stabilniejszego niż wcześniej. (Doctors of Running, Running Lab)

Zrobiony na tempo, nie na trucht. Wszystkie trzy testy uznają sztywne śródstopie za mniej przyjemne w spokojnym tempie, a but za najlepszy od tempa tempowego po wysiłek maratoński. (Doctors of Running, RTINGS, Running Lab)

Zgodny z rozmiarem. Doctors of Running, RTINGS, Running Lab i Road Runner Sports radzą twój zwykły rozmiar. (Doctors of Running, RTINGS, Running Lab, Road Runner Sports)

Miejsce w przodostopiu. Doctors of Running uznali przodostopie za przestronniejsze niż średnia i wygodne. RTINGS mierzy płytki przód buta, a Running Lab donoszą, że niektórzy testerzy z szerokimi stopami uznali go za zbyt dokładny. (Doctors of Running, RTINGS, Running Lab)

Twardy czy miękki. Doctors of Running i Running Lab opisują twardy bieg. RTINGS ocenia przodostopie jako wyraźnie bardziej miękkie niż w pierwszej wersji i uważa, że pianka daje ograniczone wsparcie pod stopą. (Doctors of Running, RTINGS, Running Lab)

Jak jest zbudowany

Dwie pianki, FF Turbo Squared nad FF Blast Max, rozwidlona płytka Pebax pomiędzy nimi, wypustka Turbo Squared w przodostopiu, lekka inżynieryjna cholewka z siatki i guma ASICSGRIP.

FF Turbo Squared nad FF Blast Max z rozwidloną płytką Pebax i wypustką w przodostopiu, pod lekką, otwartą cholewką z siatki i gumą ASICSGRIP.

4638123456
#CzęśćPomiar
1CholewkaSiatka inżynieryjnaPrzewiewność 7,5 / 10
2Język–
3Zapiętek–
4MiędzypodeszwaFF Turbo Squared i FF Blast Max–
5PłytkaRozwidlona płytka Pebax Astroplate–
6Podeszwa zewnętrznaASICSGRIP–

Rys. 3 · Profil z boku. Wysokości podeszwy w skali (podane: pięta 46 mm, przodostopie 38 mm); podział między dwiema pianami nie jest mierzony i narysowano go w połowie wysokości. Linia przerywana: wkładka, ukryta. Źródła: Fleet Feet, Doctors of Running, RTINGS, Running Lab.

  1. Cholewka. Nowa, bardziej otwarta siatka bez nakładek, według Fleet Feet. Doctors of Running uznali ją za przewiewną i stabilną na stopie, a RTINGS ocenia przewiewność na 7,5 na 10.

  2. Język. Z mieszkiem, co RTINGS uznaje za zasługę stabilności, z płaskimi, szerokimi sznurówkami. Running Lab zauważają dobrze wyściełaną cholewkę wokół niego.

  3. Zapiętek. Sztywny, ale dobrze ukształtowany zapiętek, który nie wywołał podrażnienia ścięgna Achillesa u jednego testera Doctors of Running. Ścięcie pięty jest bardziej zaokrąglone niż w pierwszej wersji.

  4. Międzypodeszwa. FF Turbo Squared na górze dla odbicia, FF Blast Max pod spodem i wypustka Turbo Squared pod przodostopiem, która łączy się teraz z warstwą międzypodeszwy, według Fleet Feet.

  5. Płytka. Płytka Pebax trzy czwarte długości, rozdzielona w widełki, zastępuje konstrukcję pierwszej wersji tak, że więcej pianki sięga przodostopia. To nie karbon.

  6. Podeszwa zewnętrzna. Szerokie pokrycie gumą przodostopia, według Doctors of Running. Running Lab uznali ją za przyczepną na mokrym i odporną na wciskanie kamieni.

Czytaj dalej

Dwie pianki, FF Turbo Squared nad FF Blast Max, rozwidlona płytka Pebax pomiędzy nimi, wypustka Turbo Squared w przodostopiu, lekka inżynieryjna cholewka z siatki i guma ASICSGRIP.

1. Cholewka. Nowa, bardziej otwarta siatka bez nakładek, według Fleet Feet. Doctors of Running uznali ją za przewiewną i stabilną na stopie, a RTINGS ocenia przewiewność na 7,5 na 10.

2. Język. Z mieszkiem, co RTINGS uznaje za zasługę stabilności, z płaskimi, szerokimi sznurówkami. Running Lab zauważają dobrze wyściełaną cholewkę wokół niego.

3. Zapiętek. Sztywny, ale dobrze ukształtowany zapiętek, który nie wywołał podrażnienia ścięgna Achillesa u jednego testera Doctors of Running. Ścięcie pięty jest bardziej zaokrąglone niż w pierwszej wersji.

4. Międzypodeszwa. FF Turbo Squared na górze dla odbicia, FF Blast Max pod spodem i wypustka Turbo Squared pod przodostopiem, która łączy się teraz z warstwą międzypodeszwy, według Fleet Feet.

5. Płytka. Płytka Pebax trzy czwarte długości, rozdzielona w widełki, zastępuje konstrukcję pierwszej wersji tak, że więcej pianki sięga przodostopia. To nie karbon.

6. Podeszwa zewnętrzna. Szerokie pokrycie gumą przodostopia, według Doctors of Running. Running Lab uznali ją za przyczepną na mokrym i odporną na wciskanie kamieni.

Trwałość. Wczesne oznaki są dobre: brak widocznego zużycia podeszwy po około 20 milach (32 km) u jednego testera Doctors of Running, który spodziewa się trwałości od przeciętnej do powyżej średniej. Brak jeszcze danych długoterminowych.

Trwałość. Wczesne oznaki są dobre: brak widocznego zużycia podeszwy po około 20 milach (32 km) u jednego testera Doctors of Running, który spodziewa się trwałości od przeciętnej do powyżej średniej. Brak jeszcze danych długoterminowych.

Parametry, podane i zmierzone

Każda liczba ma swoje źródło.

Drop, mm

Doctors of Running8
RTINGS7,6

Stack pięty, mm

Doctors of Running46
RTINGS45,1

Waga (męskie), g

Doctors of Running242
Fleet Feet238
RTINGS225,9
ParametrPodaneZmierzone
Drop
  • 8 mm Fleet Feet
  • 7,6 mm RTINGS
Stack pięty
  • 46 mm Fleet Feet
  • 45,1 mm RTINGS
Stack przodostopia
  • 38 mm Fleet Feet
–
Waga, US M9
  • 238 g Fleet Feet
  • 242 g Doctors of Running
  • 225,9 g RTINGS
Wsparcie
  • Neutralne Fleet Feet
–
Płytka
  • Inna Fleet Feet
–
Nawierzchnia
  • Asfalt i-run.fr
–

Rys. 4 · Podane a zmierzone. Słupki zaczynają się od zera. Źródła: Doctors of Running, RTINGS, Fleet Feet.

Rozmiar i dopasowanie

Weź swój zwykły rozmiar; pytanie dotyczy miejsca na palce, nie długości.

Długość

Zgodny z rozmiarem

Szerokości

standardowy

Miejsce na palce

Szerokość jest obfita według Doctors of Running, ale wysokość ograniczona: RTINGS ocenia wysokość przodu buta na 6,5 na 10, więc wysokie palce mogą dotykać góry.

Doctors of Running, RTINGS

Pełne uwagi testerów o rozmiarze

Doctors of Running, RTINGS, Running Lab i Road Runner Sports radzą twój zwykły rozmiar. RTINGS dodaje, że może wypadać bardzo lekko długo.

Doctors of Running uznali śródstopie i piętę za normalne w szerokości, a przodostopie za przestronniejsze niż średnia; jeden tester musiał sznurować trochę ciaśniej, by go utrzymać. RTINGS mierzy płytki przód buta, a Running Lab donoszą, że niektórzy testerzy z szerokimi przodostopiami uznali go za zbyt ciasny.

Fleet Feet i RTINGS podają jedną standardową szerokość.

Doctors of Running, RTINGS, Running Lab, Road Runner Sports, Fleet Feet

Kontra Sonicblast

Prawdziwa przebudowa: nowa płytka, nowa wypustka w przodostopiu, płynniejsza pięta, nowa cholewka i mniej wagi, przy tym samym stacku 46 mm i dropie 8 mm.

Sonicblast 2Sonicblast
WsparcieNeutralneNeutralne
Drop8 mm8 mm
Stack pięty46 mm46 mm
Przodostopie38 mm38 mm
Waga238 g255 g

RTINGS nadal uważa pierwszy Sonicblast za nieco płynniejszy i sprężystszy pod stopą. Poza tym każdy test woli wersję 2: lżejszą, stabilniejszą i lepszą na długich wysiłkach.

Dane podane przez producentów. Źródło: katalog Strideprint (cat).

Historia wersji: Sonicblast do Sonicblast 2

Rozwidlona płytka Pebax. Płytka jest teraz rozdzielona w widełki, co pozwala większej ilości FF Turbo Squared sięgać przodostopia. (Doctors of Running, Fleet Feet)

Wypustka w przodostopiu. Wypustka Turbo Squared pod przodostopiem dodaje sprężystości przy odbiciu. (Doctors of Running, RTINGS)

Bardziej zaokrąglona pięta. Doctors of Running uznali, że klapanie pięty i śródstopia z pierwszej wersji jest dużo mniejsze. (Doctors of Running)

Lżejszy. Lżejszy o około pół uncji według Doctors of Running, o około 15 g według Running Lab. (Doctors of Running, Running Lab)

Nowa cholewka. Bardziej otwarta siatka z większą ilością miejsca w przodzie buta, według Doctors of Running i Fleet Feet. (Doctors of Running, Fleet Feet)

Porównanie alternatyw

Każda poprawia jedną rzecz, której Sonicblast 2 nie robi.

ASICS Sonicblast 2ASICS Superblast 3Adidas Adizero Boston 13ASICS Magic Speed 5Saucony Endorphin Speed 5
Wybierz ją dlaTa stronaMiększyTwardszySzybszyMniej amortyzacji
Drop8 mm8 mm7 mm7 mm8 mm
Stack pięty46 mm47 mm37 mm37,5 mm36 mm
Waga238 g238 g255 g196 g238 g
WsparcieNeutralneNeutralneNeutralneNeutralneNeutralne
Tabela 2 · Dane podane przez producentów. Źródło: katalog Strideprint (cat).

Pytania biegaczy

Czy ASICS Sonicblast 2 jest zgodny z rozmiarem?

Tak. Doctors of Running, RTINGS, Running Lab i Road Runner Sports radzą twój zwykły rozmiar. Spór dotyczy miejsca na palce: przestronnie według Doctors of Running, płytko według RTINGS.

Sonicblast 2 czy pierwszy Sonicblast?

Każdy test woli wersję 2: lżejszą, stabilniejszą, z płynniejszą piętą i większą sprężystością w przodostopiu. RTINGS uważa oryginał za nieco płynniejszy i sprężystszy, co ma znaczenie tylko jeśli lubiłeś go właśnie taki.

Sonicblast 2 czy Superblast 3?

Superblast 3 jest bardziej miękki z większym odbiciem pięty, według RTINGS. Sonicblast 2 jest lżejszy, stabilniejszy i bardziej responsywny dzięki płytce, a jeden tester Doctors of Running poczuł w nim mniejsze przesuwanie na boki.

Czy Sonicblast 2 nadaje się na maraton?

RTINGS daje mu 8,1 za starty w maratonie, a jeden tester Doctors of Running uznał go za najwygodniejszego w tempie maratonu. Pasuje biegaczom, którzy chcą stabilnego buta z płytką, a nie czystego karbonowego buta startowego.

Czy Sonicblast 2 nadaje się na spokojne biegi?

Może je obsłużyć, ale to nie jego mocna strona. Doctors of Running i RTINGS uważają płytkę i sztywne śródstopie za mniej naturalne w wolnym tempie, a Running Lab odradzają go początkującym.

Czy Sonicblast 2 występuje w wersji szerokiej?

Nie w chwili pisania: Fleet Feet i RTINGS podają jedną standardową szerokość.

Źródła

  1. Doctors of Running, ASICS Sonicblast 2 Review (David Salas, Andrea Myers, August 2026). Dostęp: 13 paź 2026.
  2. RTINGS, ASICS SONICBLAST 2 review. Dostęp: 13 paź 2026.
  3. Running Lab, Asics Sonicblast 2 : test et avis. Dostęp: 13 paź 2026.
  4. Road Runner Sports, ASICS Sonicblast 2 review. Dostęp: 13 paź 2026.
  5. Fleet Feet, Men’s ASICS Sonicblast 2. Dostęp: 13 paź 2026.
  6. Strideprint, Strideprint running shoe catalogue (ranks computed on 2026-10-13). Dostęp: 13 paź 2026.
  7. i-run.fr · Nawierzchnia, podane
  8. cat: katalog Strideprint, 395 butów

Jak recenzujemy. Czytamy opublikowane testy, strony marek i sklepów oraz pomiary laboratoryjne, porównujemy liczby i pokazujemy, gdzie się rozchodzą. Sami tego buta nie testowaliśmy. Ostatnia aktualizacja: 13 października 2026.

Czy to twoja para?Zacznij swój fitting