
Hoka Rincon 4 recenze
Lehká neutrální tréninková bota Hoka je o 3 mm vyšší a dostává plnou gumovanou podešev, za cenu užšího střihu a pevnějšího, těžšího chodu než Rincon 3.
- Drop
- 5 mm
- Stack u paty
- 36 mm
- Přední část
- 31 mm
- Váha
- 228 g
- Podpora
- Neutrální
- Deska
- Žádná
Náš verdikt
Lehká, jednoduchá a těsná.
Hoka Rincon 4 je lehká neutrální tréninková bota na každý den, asi 228 g v pánské US 9, s uváděným dropem 5 mm, jemným rockerem a pevnějším pocitem než většina Hoka. Sedne neutrálním běžcům s úzkými až průměrnými chodidly, kteří chtějí jeden snadný pár na stálé kilometry, pokud si vezmou větší velikost nebo širokou verzi a smíří se s tím, že podešev se rychle opotřebovává.
Silné stránky
- Lehká: asi 228 g, lehčí než 108 ze 149 neutrálních silničních bot vážených v pánské US 9 v našem katalogu
- Plynulý, jemný rocker, který se snadno odvíjí každým krokem
- Velmi prodyšný svršek, 5 z 5 v testu RunRepeat
- Široká platforma paty, kterou RunRepeat shledává stabilnější než u Rincon 3
- Dobrá i na chůzi a dlouhé dny na nohou
Slabé stránky
- Vychází malá a úzká: většina testerů navrhuje o půl čísla víc nebo širokou
- Gumovaná podešev z EVA se v otěruvzdorném testu RunRepeat špatně opotřebovala
- Kluzká na mokrých silnicích, podle tří testů
- Těžší a pevnější než Rincon 3, což některým fanouškům chybí
Komu sedí
- Tvé chodidlo se odvíjí neutrálně
- Máš úzká až průměrná chodidla
- Chceš jeden lehký pár na stálé kilometry
- S Hoka teprve začínáš
Kdo by ji měl přeskočit
- Tvá chodidla jsou široká nebo prsty potřebují místo
- Jsi těžší běžec
- Boty ti rychle mizí
Profil boty
Kde se Rincon 4 řadí mezi 395 bot v našem katalogu.
| Osa | Rincon 4 |
|---|---|
| Tlumení | 24 |
| Lehkost | 79 |
| Stabilita | 30 |
| Drop | 9 |
| Odezva | 20 |
Obr. 1 · Jak ho číst. Každá osa vede od 0 ve středu po 100 na okraji. Tlumení, lehkost a drop jsou pořadí boty v katalogu podle uvedených údajů; stabilita a odezva se hodnotí podle typu podpory, desky, rockeru a zamýšleného použití. Tečkovaná šedá čára je medián katalogu. Zdroj: katalog Strideprint (cat).
Kde se řadí v katalogu
Váha228 g, lehčí než 78 % bot
Drop5 mm, nižší než u 80 % bot
Stack u paty36 mm, nižší než u 69 % bot
Stack v přední části31 mm, nižší než u 49 % bot
Jaký je to pocit
Napsáno ze 5 zveřejněných testů. Citujeme měření, ne dojmy, které jsme nezažili.
Střední stack, pevný dopad. 36 mm na patě, střední stack. RunRepeat naměřil průměrnou tvrdost pěny; testeři popisují pevný dopad na Hoka.
Neutrální, se širokou základnou. Žádný opěrný prvek: široká platforma a jemné bočnice ji drží stabilní na neutrální botu, stabilnější než Rincon 3 podle RunRepeat.
Plynulé odvíjení, skromný odraz. Návrat energie pod průměrem, 56,4 procenta na patě podle RunRepeat; mírný Meta-Rocker drží krok plynulý.
Střední stack, pevný dopad. Uváděný stack je 36 mm na patě a 31 mm v přední části, o 3 mm víc než Rincon 3. To je pořád střední stack: vyšší patu má v našem katalogu 132 ze 183 neutrálních silničních bot.
RunRepeat naměřil pěnu na 35,9 na stupnici AC, přesně na svém průměru 35,5, a tlumení nárazů na patě o chlup nad průměrem. Na silnici se testeři kloní k pevnému: Running Shoes Guru ji nazývají pevnou na Hoka a Running Lab shledávají tlumení dobré na hmotnost, ale pevné při dopadu.
Neutrální, se širokou základnou. Opěrný prvek tu není. Doctors of Running popisují jemné bočnice vzadu a ve střední části a trochu rozšíření v přední části a Running Lab připisují stabilní pocit sedačkovité patě a široké platformě.
RunRepeat naměřil širší mezipodešev než u Rincon 3, 97,0 mm na patě a 116,3 mm v přední části, a shledává ji stabilnější než dřív, přičemž poznamenává, že bota se prodává jako neutrální a její boční opora je mírná.
Plynulé odvíjení, skromný odraz. RunRepeat naměřil návrat energie 56,4 procenta na patě a 58,8 procenta v přední části, pod svým průměrem 61,4 procenta v přední části. Doctors of Running označují citlivost za průměrnou podle dnešních měřítek a Running Shoes Guru našli míň odrazu než u Mach 6.
Krok nese Meta-Rocker. Doctors of Running popisují mírný, ohebný rocker a jeden tester Believe in the Run cítil jasné odvíjení a švih při odrazu.
Číst dál
Střední stack, pevný dopad. Uváděný stack je 36 mm na patě a 31 mm v přední části, o 3 mm víc než Rincon 3. To je pořád střední stack: vyšší patu má v našem katalogu 132 ze 183 neutrálních silničních bot.
RunRepeat naměřil pěnu na 35,9 na stupnici AC, přesně na svém průměru 35,5, a tlumení nárazů na patě o chlup nad průměrem. Na silnici se testeři kloní k pevnému: Running Shoes Guru ji nazývají pevnou na Hoka a Running Lab shledávají tlumení dobré na hmotnost, ale pevné při dopadu.
Neutrální, se širokou základnou. Opěrný prvek tu není. Doctors of Running popisují jemné bočnice vzadu a ve střední části a trochu rozšíření v přední části a Running Lab připisují stabilní pocit sedačkovité patě a široké platformě.
RunRepeat naměřil širší mezipodešev než u Rincon 3, 97,0 mm na patě a 116,3 mm v přední části, a shledává ji stabilnější než dřív, přičemž poznamenává, že bota se prodává jako neutrální a její boční opora je mírná.
Plynulé odvíjení, skromný odraz. RunRepeat naměřil návrat energie 56,4 procenta na patě a 58,8 procenta v přední části, pod svým průměrem 61,4 procenta v přední části. Doctors of Running označují citlivost za průměrnou podle dnešních měřítek a Running Shoes Guru našli míň odrazu než u Mach 6.
Krok nese Meta-Rocker. Doctors of Running popisují mírný, ohebný rocker a jeden tester Believe in the Run cítil jasné odvíjení a švih při odrazu.
Pro které běhy je
| Běh | Sedí | Proč | Zdroj |
|---|---|---|---|
| Volné běhy | Určená pro ně | Její hlavní úkol. RunRepeat ji hodnotí 86 za každodenní běhání a Doctors of Running ji řadí jako tréninkovou botu na každý den. | Doctors of Running, RunRepeat |
| Chůze | Určená pro ně | Doctors of Running odškrtávají chůzi i stání a RunRepeat ji řadí dobře pro chůzi. | Doctors of Running, RunRepeat |
| Tempový trénink | Zvládne je | V pořádku na stálé úsilí: RunRepeat hodnotí tempo 78. Running Lab shledává, že jí na dlouhou prahovou práci chybí odraz. | RunRepeat, Running Shoes Guru, Running Lab |
| Dlouhé běhy | Zvládne je | Running Shoes Guru v ní odběhli 38 km s dostatkem tlumení, pokud máš rád pevný chod. Running Lab ji drží u půlmaratonské vzdálenosti. | Running Shoes Guru, Running Lab |
| Regenerační běhy | Není pro ně | Příliš pevná na regenerační dny, podle Running Shoes Guru a jednoho testera Believe in the Run. | Believe in the Run, Running Shoes Guru |
| Intervaly | Není pro ně | Nedostatečný návrat energie na rychlá opakování: RunRepeat naměřil podprůměrný odraz a Running Shoes Guru ji vylučují. | RunRepeat, Running Shoes Guru |
Zdroj: Doctors of Running, RunRepeat, Running Shoes Guru, Running Lab, Believe in the Run
Co říkají testy
Zveřejněné testy se shodují, že Rincon 4 je lehká, pevnější než typická Hoka, těsná a krátká v prostoru pro prsty, s podešví, která špatně přilne na mokru a rychle se opotřebovává. Dělí se v samotné aktualizaci: RunRepeat, Running Shoes Guru a Running Lab jsou pozitivní, Believe in the Run mnohem chladnější.
| Test | Typ | Naše čtení | Jednou větou | Zdroj |
|---|---|---|---|---|
| Doctors of Running | Recenze | Smíšené | Doctors of Running ji hodnotí od C+ za sedění po B+ za výkon: lehká, plynulá neutrální tréninková bota brzděná úzkým svrškem a obyčejnou mezipodešví. | Číst |
| RunRepeat | Laboratoř | Pozitivní | RunRepeat ji hodnotí 83 ze 100: skutečný krok vpřed oproti Rincon 3 ve stabilitě a návratu energie, zklamaný odolností. | Číst |
| Believe in the Run | Recenze | Smíšené | Believe in the Run ji řadí do úrovně C: slušná, jednoduchá vstupní tréninková bota, kterou dlouholetí fanoušci Rincon nemusí milovat. | Číst |
| Running Shoes Guru | Recenze | Pozitivní | Running Shoes Guru dává 8 z 10: dobrá lehká tréninková bota, která funguje nejlépe ve stálém tempu. | Číst |
| Running Lab | Recenze | Pozitivní | Running Lab ji hodnotí 9,1 z 10: univerzální, lehká tréninková bota na každý den s pevným dopadem. | Číst |
Shodují se
- Těsná, úzká a trochu krátkáDoctors of Running, RunRepeat, Believe in the Run, Running Shoes Guru i Running Lab všichni popisují těsnou přední část a většina radí jít o půl čísla víc nebo zvolit širokou.
- Pevná na HokaRunning Shoes Guru ji shledali pevnější než Mach 6 a Clifton 9, Believe in the Run pevnější než dřívější Rincon a Running Lab pevnou při dopadu.
- Slabá přilnavost na mokru a odolnostBelieve in the Run, Running Shoes Guru a Running Lab hlásí klouzání na mokrých površích a RunRepeat hodnotí odolnost podešve i prostoru pro prsty špatně.
- Tréninková bota, ne závodníDoctors of Running, RunRepeat, Running Shoes Guru i Running Lab ji všichni řadí do denního tréninku, ne do závodění.
Rozcházejí se
- Měkčí, nebo pevnější než Rincon 3?RunRepeat shledal novou mezipodešev měkčí a citlivější než pevný Rincon 3. Believe in the Run a Running Shoes Guru cítili opak: pevnější, těžší botu než dřívější Rincon.
- Je aktualizace úspěch?RunRepeat ji nazývá jasným zlepšením a Running Lab ji vysoko hodnotí. Believe in the Run jí dali úroveň C a shledali ji překonanou konkurencí a Doctors of Running cítili, že ztratila část přitažlivosti na tréninky.
- Držení patyDva testeři Believe in the Run shledali patu příliš prostornou a klouzali. Running Lab si žádného klouzání nevšiml a Doctors of Running chválili jisté držení nohy.
Jak je postavená
Jednoduchá konstrukce: lehký svršek z žakárové síťoviny, jedna mezipodešev ze směsi EVA tvarovaná do Meta-Rockeru a gumovaná podešev z EVA po celé délce místo odkryté pěny.
Svršek z dvojité žakárové síťoviny, vycpaný jazyk, mezipodešev ze směsi EVA tvarovaná do mírného Meta-Rockeru a tlustá gumovaná podešev z EVA, která se v testu RunRepeat rychle opotřebovala.
| # | Součást | Míra |
|---|---|---|
| 1 | SvršekTechnická žakárová síťovina | Prodyšnost 5 / 5 |
| 2 | Jazyk | 6,7 mm |
| 3 | Pata | Tuhost 4 / 5 |
| 4 | MezipodeševSměs EVA s Meta-Rockerem | Tvrdost 35,9 AC |
| 5 | Vložka | 4,8 mm |
| 6 | PodeševGumovaná EVA | 6,6 mm |
Obr. 3 · Boční profil. Výšky stacku v měřítku (uvedeno: pata 36 mm, přední část 31 mm; změřeno: podešev 6,6 mm); rozdělení mezi dvě pěny není změřeno a je nakresleno v polovině výšky. Čárkovaně: vložka, skrytá. Zdroje: Doctors of Running, RunRepeat, Believe in the Run, Running Shoes Guru, Running Lab.
Svršek. Nová dvojitá žakárová síťovina s větracími otvory nad prsty, podle Believe in the Run. RunRepeat dal prodyšnosti nejvyšší skóre, 5 z 5, ale ohodnotil odolnost prostoru pro prsty 1 z 5 po otěruvzdorném testu laboratoře.
Jazyk. Tentokrát vycpaný, 6,7 mm podle měření RunRepeat, a bez přišití. Jeden tester Believe in the Run ho shledal krátký a nepohodlný.
Pata. Tuhá opěrka, 4 z 5 v testu RunRepeat. Poutko z Rincon 3 je pryč a dva testeři Believe in the Run shledali patu trochu prostornou.
Mezipodešev. Doctors of Running popisují aktualizovanou směs lisované EVA. RunRepeat naměřil 35,9 AC, blízko průměru, sílu ohybu 16,1 N a torzní tuhost 4 z 5, takže se bota v přední části snadno ohýbá, ale odolává kroucení.
Vložka. Vyjímatelná a perforovaná, tlustá 4,8 mm podle měření RunRepeat, který botu také uvádí jako vhodnou pro ortopedické vložky.
Podešev. Vrstva gumované EVA po celé délce, tlustá 6,6 mm a měkká, 55,8 HC v testu RunRepeat, nahrazuje odkrytou pěnu dřívějších Rincon. Dosáhla adheze na mokru 0,46 proti průměru 0,53 a Believe in the Run, Running Shoes Guru i Running Lab ji všichni shledali kluzkou na mokrém povrchu.
Číst dál
Jednoduchá konstrukce: lehký svršek z žakárové síťoviny, jedna mezipodešev ze směsi EVA tvarovaná do Meta-Rockeru a gumovaná podešev z EVA po celé délce místo odkryté pěny.
1. Svršek. Nová dvojitá žakárová síťovina s větracími otvory nad prsty, podle Believe in the Run. RunRepeat dal prodyšnosti nejvyšší skóre, 5 z 5, ale ohodnotil odolnost prostoru pro prsty 1 z 5 po otěruvzdorném testu laboratoře.
2. Jazyk. Tentokrát vycpaný, 6,7 mm podle měření RunRepeat, a bez přišití. Jeden tester Believe in the Run ho shledal krátký a nepohodlný.
3. Pata. Tuhá opěrka, 4 z 5 v testu RunRepeat. Poutko z Rincon 3 je pryč a dva testeři Believe in the Run shledali patu trochu prostornou.
4. Mezipodešev. Doctors of Running popisují aktualizovanou směs lisované EVA. RunRepeat naměřil 35,9 AC, blízko průměru, sílu ohybu 16,1 N a torzní tuhost 4 z 5, takže se bota v přední části snadno ohýbá, ale odolává kroucení.
5. Vložka. Vyjímatelná a perforovaná, tlustá 4,8 mm podle měření RunRepeat, který botu také uvádí jako vhodnou pro ortopedické vložky.
6. Podešev. Vrstva gumované EVA po celé délce, tlustá 6,6 mm a měkká, 55,8 HC v testu RunRepeat, nahrazuje odkrytou pěnu dřívějších Rincon. Dosáhla adheze na mokru 0,46 proti průměru 0,53 a Believe in the Run, Running Shoes Guru i Running Lab ji všichni shledali kluzkou na mokrém povrchu.
Odolnost. Slabé místo. Otěruvzdorný test RunRepeat odebral 6,5 mm podešve proti průměru 1,1 mm a vycpávka paty dostala 2 z 5. Running Shoes Guru viděli zřetelné opotřebení na vnější patě, u jednoho testera Believe in the Run se guma odlupovala u palce a Running Lab hodnotí odolnost jako průměrnou.
Odolnost. Slabé místo. Otěruvzdorný test RunRepeat odebral 6,5 mm podešve proti průměru 1,1 mm a vycpávka paty dostala 2 z 5. Running Shoes Guru viděli zřetelné opotřebení na vnější patě, u jednoho testera Believe in the Run se guma odlupovala u palce a Running Lab hodnotí odolnost jako průměrnou.
Parametry, uvedené a změřené
Každý údaj nese svůj zdroj.
Drop, mm
Stack paty, mm
Stack přední části, mm
Hmotnost (pánská), g
| Parametr | Uvedeno | Změřeno |
|---|---|---|
| Drop |
|
|
| Stack u paty |
|
|
| Stack v přední části |
|
|
| Váha, US M9 |
|
|
| Podpora |
| – |
| Deska |
| – |
| Povrch |
| – |
| Rok vydání |
| – |
Obr. 4 · Uvedeno vs změřeno. Sloupce začínají od nuly. Zdroje: Doctors of Running, RunRepeat, Believe in the Run, Running Lab, Running Shoes Guru.
Laboratorní měření
| Parametr | Změřeno |
|---|---|
| Tvrdost mezipodešve |
|
| Návrat energie (pata) |
|
| Síla ohybu |
|
| Torzní tuhost |
|
| Tuhost opěrky paty |
|
| Koeficient adheze na mokru |
|
| Parametr | Změřeno |
|---|---|
| Prodyšnost |
|
| Šířka prostoru pro prsty (palec) |
|
| Výška prostoru pro prsty |
|
| Tloušťka podešve |
|
| Tloušťka vložky |
|
| Tloušťka jazyka |
|
Velikost a střih
Většina testerů ji shledala krátkou a těsnou: jdi o půl čísla víc, nebo zvol širokou, pokud máš širokou přední část.
Délka
O půl čísla větší
Šířky
standardní a široká
Místo pro prsty
Místo pro prsty je omezené. RunRepeat naměřil 70,2 mm u palce, proti průměru 73,2 mm, a nízkou výšku prostoru pro prsty 25,2 mm; Doctors of Running by si přáli víc šířky a objemu přední části.
Doctors of Running, RunRepeat
Celé poznámky testerů k velikosti
Doctors of Running zjistili, že vychází malá a těsná v přední části, a Running Shoes Guru by příště šli o půl čísla víc. Čtenáři RunRepeat hlasují „mírně malá“ a tester Believe in the Run zvažoval větší velikost.
Hoka vyrábí širokou verzi: RunRepeat uvádí pro muže standardní a širokou, pro ženy navíc úzkou. Running Lab navrhuje pro široká chodidla o půl čísla víc nebo širokou.
Doctors of Running, RunRepeat, Believe in the Run, Running Shoes Guru, Running Lab
Vs Rincon 3
Víc boty než dřív: vyšší, těžší a pod nohou plně pokrytá, s užším, víc vycpaným svrškem. Rincon je nyní lehkou tréninkovou botou na každý den, ne pírkovou rychlostní botou.
| Rincon 4 | Rincon 3 | |
|---|---|---|
| Podpora | Neutrální | Neutrální |
| Drop | 5 mm | 5 mm |
| Stack u paty | 36 mm | 33 mm |
| Přední část | 31 mm | 28 mm |
| Váha | 228 g | – |
Nech si Rincon 3, pokud ses do něj zamiloval jako do pírka na rychlejší dny a odpouštějícího střihu: Believe in the Run a Running Shoes Guru shledávají 4 těžší, pevnější a užší. Přejdi na 4, pokud chceš víc tlumení pod sebou a podešev, která pokrývá pěnu.
Uvedené údaje. Zdroj: katalog Strideprint (cat).
Historie verzí: Rincon 3 až Rincon 4
O 3 mm víc stacku. Doctors of Running a Running Shoes Guru uvádějí o 3 mm víc na patě i v přední části; RunRepeat naměřil patu 36,0 mm proti 31,8 mm u Rincon 3. (Doctors of Running, RunRepeat, Running Shoes Guru)
Těžší. RunRepeat zvážil 231 g proti 208 g u Rincon 3 a Running Shoes Guru poznamenávají asi o 17 g víc. (RunRepeat, Running Shoes Guru)
Plná gumovaná podešev. Gumovaná vrstva EVA po celé délce nahrazuje odkrytou pěnu mezipodešve dřívějších Rincon. (Believe in the Run, Running Shoes Guru)
Nový svršek, užší střih. Dvojitá žakárová síťovina s vycpaným jazykem a bez poutka. Believe in the Run a Running Shoes Guru ji shledali užší a méně vstřícnou než dřív. (Believe in the Run, Running Shoes Guru)
Porovnání alternativ
Každá z nich řeší jednu věc, kterou Rincon 4 nedělá.
Hoka Rincon 4 | Hoka Clifton 11 | Adidas Adizero SL 2 | ASICS GT-2000 12 | Topo Athletic Specter 2 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Vyber ji kvůli | Tato stránka | Víc tlumení | Rychlejší | Prostornější střih | Stejná podpora |
| Drop | 5 mm | 8 mm | 10 mm | 8 mm | 5 mm |
| Stack u paty | 36 mm | 42 mm | 36 mm | 36 mm | 37 mm |
| Váha | 228 g | 261 g | 236 g | 269 g | 230 g |
| Podpora | Neutrální | Neutrální | Neutrální | Stabilita | Neutrální |
Otázky, které běžci kladou
Vychází Hoka Rincon 4 malá?
Ano, podle většiny testerů. Doctors of Running ji shledali malou a těsnou v přední části, čtenáři RunRepeat hlasují „mírně malá“ a Running Shoes Guru by šli o půl čísla víc. Obvyklá rada je o půl čísla víc, nebo široká verze, pokud máš širokou přední část.
Rincon 3, nebo Rincon 4: co vybrat?
Rincon 4 má o 3 mm víc stacku, plnou gumovanou podešev a vycpaný jazyk, ale je těžší a pro Believe in the Run a Running Shoes Guru pevnější a užší. Vyber 4 pro víc ochrany na denních kilometrech; nech si Rincon 3, pokud jsi ho používal jako lehkou botu na rychlejší dny.
Je Hoka Rincon 4 dobrá na široká chodidla?
Ne ve standardní šířce. RunRepeat naměřil zúžený prostor pro prsty, 70,2 mm u palce proti průměru 73,2 mm, a Running Shoes Guru ji pro široká chodidla odrazují. Hoka vyrábí širokou verzi pro muže i ženy, kterou Running Lab navrhuje pro široká chodidla.
Je Hoka Rincon 4 stabilní bota?
Ne. Doctors of Running a Running Lab ji řadí jako neutrální a RunRepeat poznamenává, že se prodává jako neutrální s mírnou boční oporou. Její široká základna stabilizuje neutrální krok, ale nemá opěrný prvek pro chodidlo, které se kroutí dovnitř. Pokud si nejsi jistý, jak se tvé chodidlo pohybuje, nejdřív to zjisti, a pokud běh bolí, navštiv odborníka.
Jak je Hoka Rincon 4 odolná?
Odolnost je její nejslabší místo. Otěruvzdorný test RunRepeat odebral 6,5 mm podešve proti průměru 1,1 mm a prošoupal díru do prostoru pro prsty. Running Shoes Guru viděli brzké opotřebení paty a Running Lab hodnotí odolnost jako průměrnou. Tlustá podešev nechává nějakou rezervu, ale čekej, že se opotřebuje rychleji než většina tréninkových bot.
Je Hoka Rincon 4 dobrá na chůzi?
Ano. Doctors of Running hodnotí Rincon 4 jako dobrou na chůzi i stání a RunRepeat ji řadí dobře pro chůzi a doporučuje ji na každodenní použití a posilovnu. Nízká hmotnost a jemný rocker pomáhají na dlouhé dny na nohou; těsný střih je to, co zkontrolovat jako první.
Zdroje
- Doctors of Running, HOKA Rincon 4 Review (David Salas, August 2024). Zobrazeno 13. 10. 2026.
- RunRepeat, HOKA Rincon 4 lab review. Zobrazeno 13. 10. 2026.
- Believe in the Run, Hoka Rincon 4 Review (September 2024). Zobrazeno 13. 10. 2026.
- Running Shoes Guru, Hoka One One Rincon 4 review (Brandon Law, September 2024). Zobrazeno 13. 10. 2026.
- Running Lab, Hoka Rincon 4 : test et avis (Julien Guyod, octobre 2024). Zobrazeno 13. 10. 2026.
- Strideprint, Strideprint running shoe catalogue (ranks computed on 2026-10-13). Zobrazeno 13. 10. 2026.
- cat: katalog Strideprint, 395 bot
Jak recenzujeme. Čteme zveřejněné testy, stránky značek a prodejců a laboratorní měření, údaje porovnáváme a upozorňujeme, kde si odporují. Tuto botu jsme sami netestovali. Naposledy aktualizováno 13. října 2026.



