- Schoenen
- New Balance
- FuelCell Rebel v5

New Balance FuelCell Rebel v5 review
De lichte trainer zonder plaat van New Balance wordt 5 mm hoger en krijgt een zachter PEBA- en EVA-schuim, en ruilt wat van zijn oude pit in voor een loop die de meeste testers graag elke dag zouden lopen.
- Drop
- 6 mm
- Stack hiel
- 35 mm
- Voorvoet
- 29 mm
- Gewicht
- 225 g
- Ondersteuning
- Neutraal
- Plaat
- Geen
Ons oordeel
Lichter dan hij lijkt, zachter dan voorheen.
De FuelCell Rebel v5 is een neutrale trainer van 225 g zonder plaat, met een heel zachte PEBA- en EVA-tussenzool en een drop van 6 mm, gemaakt om rustige dagen en snellere trainingen in één paar te dekken. Hij past bij lichtere neutrale lopers met een stabiele landing die een levendige schoen voor elke dag willen, minder bij zwaardere lopers of wie naar binnen rolt, omdat testers verschillen over hoe stabiel hij is.
Sterke punten
- Licht voor zijn demping: 225 g in een herenmaat US 9,5
- Heel zacht schuim, 25,9 AC in het lab van RunRepeat, met veerkracht boven het gemiddelde
- Dekt rustige runs tot tempowerk in één schoen, volgens de meeste testers
- Herwerkte tong en hiel lossen de belangrijkste pasvormklachten van de v4 op
- Valt normaal, verkrijgbaar in standaard en breed
Zwakke punten
- Stabiliteit verdeelt testers; zacht en wiebelig voor sommigen
- Minder pittig dan de v4 voor korte, scherpe intervallen
- Bovenwerk en blootliggend schuim slijten snel in meerdere tests
- Niet voor zwaardere lopers, volgens Runner’s World Germany
Voor wie hij past
- Je wilt één lichte schoen voor de meeste runs
- Je bent een lichtere neutrale loper
- Je landt op het middenvoet of de voorvoet
- De v4 hinderde je hiel of voelde te weinig gedempt
Wie hem moet overslaan
- Je voet rolt naar binnen, of je wilt een vaste loop
- Je bent een zwaardere loper
- Je wilt een scherpe schoen voor korte herhalingen
Schoenprofiel
Waar de FuelCell Rebel v5 zit tussen de 395 schoenen in onze catalogus.
| As | FuelCell Rebel v5 |
|---|---|
| Demping | 18 |
| Lichtheid | 79 |
| Stabiliteit | 30 |
| Drop | 20 |
| Reactiviteit | 40 |
Fig. 1 · Zo lees je het. Elke as loopt van 0 in het midden tot 100 aan de rand. Demping, lichtheid en drop zijn de plek van de schoen in de catalogus op basis van vermelde waarden; stabiliteit en reactiviteit zijn gescoord op basis van het type ondersteuning, de plaat, de rocker en het beoogde gebruik. De stippellijn in grijs is de mediaan van de catalogus. Bron: Strideprint-catalogus (cat).
Waar hij zit in de catalogus
Gewicht225 g, lichter dan 79% van de schoenen
Drop6 mm, lager dan 59% van de schoenen
Stack hiel35 mm, lager dan 77% van de schoenen
Stack voorvoet29 mm, lager dan 65% van de schoenen
Hoe hij aanvoelt
Geschreven op basis van 6 gepubliceerde tests. We citeren metingen, geen indrukken die we niet hadden.
Niet hoog, maar heel zacht. Bescheiden hiel van 35 mm, heel zacht schuim: 25,9 AC in het lab van RunRepeat, de zachtste Rebel tot nu toe voor Doctors of Running.
Neutraal, en dat merk je. Geen stabiliteitskenmerk; Doctors of Running en RunningLab vinden hem vast genoeg, OutdoorGearLab en Running Shoes Guru vinden hem onstabiel.
Levendig, maar minder scherp dan de v4. Veerkracht boven het gemiddelde, 59,8 procent bij de hiel en 67,3 bij de voorvoet volgens RunRepeat, in een zeer buigzame zool zonder plaat die snelle inspanningen verzacht.
Niet hoog, maar heel zacht. New Balance noemt 35 mm bij de hiel en 29 mm bij de voorvoet, ongeveer 5 mm meer dan de v4. Dat is nog steeds bescheiden: van de 183 neutrale wegschoenen met een hielhoogte in onze catalogus zitten er 147 hoger.
Het schuim doet het werk. RunRepeat mat het op 25,9 AC, veel zachter dan het gemiddelde van 35,5, met schokdemping bij de hiel boven het gemiddelde. Doctors of Running noemt het de zachtste Rebel tot nu toe, en een tester voelde het papperig worden laat in lange runs.
Neutraal, en dat merk je. Er is geen stabiliteitskenmerk. Doctors of Running vond milde geleiding van een bredere basis, zijwanden en een uitlopende zool, maar de voet van één tester verschoof in bochten omdat het bovenwerk bij het middenvoet ruim is.
Anderen zijn strenger. OutdoorGearLab beoordeelt de stabiliteit als slecht, en Running Shoes Guru vond dat de smallere basis en hogere stand hem minder stabiel maken dan de v4. RunningLab vond de loop daarentegen vast.
Levendig, maar minder scherp dan de v4. RunRepeat mat de energieterugave op 59,8 procent bij de hiel en 67,3 procent bij de voorvoet, beide boven het gemiddelde, al daalde het cijfer voor de hiel van 63,1 procent bij de v4.
De loop is zeer buigzaam, 11,7 N in de buigtest van RunRepeat, zonder plaat of strip. Dat past bij relaxt en gestaag lopen. Running Shoes Guru wilde een stijvere voorvoet voor sneller werk, en een tester van Doctors of Running vond dat de flex hem liet achterblijven bij hoger tempo.
Lees meer
Niet hoog, maar heel zacht. New Balance noemt 35 mm bij de hiel en 29 mm bij de voorvoet, ongeveer 5 mm meer dan de v4. Dat is nog steeds bescheiden: van de 183 neutrale wegschoenen met een hielhoogte in onze catalogus zitten er 147 hoger.
Het schuim doet het werk. RunRepeat mat het op 25,9 AC, veel zachter dan het gemiddelde van 35,5, met schokdemping bij de hiel boven het gemiddelde. Doctors of Running noemt het de zachtste Rebel tot nu toe, en een tester voelde het papperig worden laat in lange runs.
Neutraal, en dat merk je. Er is geen stabiliteitskenmerk. Doctors of Running vond milde geleiding van een bredere basis, zijwanden en een uitlopende zool, maar de voet van één tester verschoof in bochten omdat het bovenwerk bij het middenvoet ruim is.
Anderen zijn strenger. OutdoorGearLab beoordeelt de stabiliteit als slecht, en Running Shoes Guru vond dat de smallere basis en hogere stand hem minder stabiel maken dan de v4. RunningLab vond de loop daarentegen vast.
Levendig, maar minder scherp dan de v4. RunRepeat mat de energieterugave op 59,8 procent bij de hiel en 67,3 procent bij de voorvoet, beide boven het gemiddelde, al daalde het cijfer voor de hiel van 63,1 procent bij de v4.
De loop is zeer buigzaam, 11,7 N in de buigtest van RunRepeat, zonder plaat of strip. Dat past bij relaxt en gestaag lopen. Running Shoes Guru wilde een stijvere voorvoet voor sneller werk, en een tester van Doctors of Running vond dat de flex hem liet achterblijven bij hoger tempo.
Voor welke runs hij is
| Run | Geschiktheid | Waarom | Bron |
|---|---|---|---|
| Rustige runs | Ervoor gemaakt | Alle drie de testers van Doctors of Running vonden rustig tempo zijn sweet spot. | Doctors of Running, Running Shoes Guru |
| Tempotraining | Ervoor gemaakt | RunRepeat geeft hem 91 voor tempo, al vond Running Shoes Guru hem langzamer dan de v4. | RunRepeat, Running Shoes Guru, RunningLab |
| Intervaltraining | Kan ook | Prima voor strides, maar de buigzame voorvoet blijft voor sommige testers achter op 5 km-tempo. | Doctors of Running, Running Shoes Guru, RunningLab |
| Duurlopen | Kan ook | RunningLab liep er meer dan 30 km in; een tester van Doctors of Running voelde hem laat papperig worden. | Doctors of Running, RunningLab |
| Halve marathon (wedstrijd) | Kan ook | Een wedstrijdoptie zonder plaat voor sommigen, maar RunRepeat geeft 74 voor racen. | Doctors of Running, RunRepeat |
| Wandelen | Niet ervoor | Doctors of Running raadt hem niet aan voor wandelen of staan. | Doctors of Running |
| Lichte trail | Niet ervoor | Een wegschoen: testers vonden hem onstabiel op trails en glad op aarde. | Doctors of Running, RunRepeat, Runner’s World Germany |
Bron: Doctors of Running, Running Shoes Guru, RunRepeat, RunningLab, Runner’s World Germany
Wat de tests zeggen
De gepubliceerde tests zijn het erover eens dat de Rebel v5 hoger, zachter en veelzijdiger is dan de v4, meer een lichte trainer voor elke dag dan een snelheidsschoen. Ze verschillen van mening over zijn stabiliteit en over hoeveel tempo hij heeft opgegeven.
| Test | Type | Onze lezing | In één zin | Bron |
|---|---|---|---|---|
| Doctors of Running | Review | Positief | Alle drie de testers van Doctors of Running geven A min in totaal: een lichte, veelzijdige, zachtere Rebel, geremd door druk van de tong en wat instabiliteit in bochten. | Lees |
| RunRepeat | Lab | Positief | RunRepeat geeft hem 86 op 100: een sterke upgrade die de gebreken van de v4 oplost, al is het niet de meest veerkrachtige keuze. | Lees |
| Runner’s World Germany | Review | Positief | Runner’s World Germany noemt hem een uitstekende, veelzijdige trainer voor wegruns bij de meeste tempo’s, voor lichtere neutrale lopers. | Lees |
| OutdoorGearLab | Review | Wisselend | OutdoorGearLab geeft 73: aangenaam en licht voor de meeste runs, maar beperkt door slechte stabiliteit en een vreemde pasvorm. | Lees |
| Running Shoes Guru | Review | Positief | Running Shoes Guru geeft 9 op 10: een aansprekende trainer voor elke dag, met lage levensduur en beperkte steun als zwakke punten. | Lees |
| RunningLab | Review | Positief | RunningLab geeft 9,5 op 10: een uitstekende keuze zonder plaat voor lopers die maar één paar willen. | Lees |
Ze zijn het eens
- Licht en heel zachtRunRepeat mat het schuim op 25,9 AC, ruim zachter dan gemiddeld, Doctors of Running noemt het de zachtste en hoogste Rebel tot nu toe, en Running Shoes Guru vond het heel zacht en energiek.
- Nu een trainer voor elke dagDoctors of Running, Runner’s World Germany en RunningLab beschrijven allemaal een schoen die van rustige runs tot tempowerk reikt in plaats van een puur snelheidswerktuig.
- Valt normaalDoctors of Running, RunningLab en Running Shoes Guru vonden de gebruikelijke maat goed, net als de meeste van de 289 lezers van RunRepeat die stemden.
Ze verschillen
- Hoe stabiel is hij?Doctors of Running beoordeelt hem als neutraal met milde geleiding en RunningLab vond de loop vast. OutdoorGearLab noemt de stabiliteit slecht, en Running Shoes Guru vond hem minder stabiel dan de v4.
- Nog steeds snel?RunRepeat geeft hem 91 voor tempo en een tester van Doctors of Running liep onder 5 km-tempo zonder problemen. Running Shoes Guru, Runner’s World Germany en RunningLab vonden hem minder snel dan de v4.
- Ruim of strak?OutdoorGearLab vond een breed middenvoet en brede hiel waarin smalle voeten kunnen glijden, en Running Shoes Guru stelt hem voor voor brede voeten. Runner’s World Germany ziet hem als schoen voor smalle tot gemiddelde voeten.
Hoe hij is gebouwd
Een minimale opbouw zonder plaat: een FantomFit-mesh bovenwerk, een FuelCell-tussenzool over de hele lengte die PEBA en EVA mengt, en dun rubber dat nu meer van de basis bedekt.
Dunne FantomFit-mesh, een heel zachte FuelCell-tussenzool van PEBA en EVA zonder plaat, en 2,6 mm rubber dat goed slijt terwijl het bovenwerk en het blootliggende schuim dat niet doen.
| # | Onderdeel | Maat |
|---|---|---|
| 1 | BovenwerkFantomFit engineered mesh | Ademend vermogen 3 / 5 |
| 2 | Tong | 2,9 mm |
| 3 | Hiel | Stijfheid 3 / 5 |
| 4 | TussenzoolFuelCell (PEBA en EVA) | Hardheid 25,9 AC |
| 5 | Binnenzool | 2,6 mm |
| 6 | Buitenzool | 2,6 mm |
Fig. 3 · Zijprofiel. Stackhoogtes op schaal (vermeld: 35 mm hiel, 29 mm voorvoet; gemeten: 2,6 mm buitenzool); de verdeling tussen de twee schuimlagen is niet gemeten en op halve hoogte getekend. Gestippeld: binnenzool, verborgen. Bronnen: New Balance, RunRepeat, RunningLab, Fleet Feet, Doctors of Running, Running Shoes Guru.
Bovenwerk. Een dunne engineered mesh met verlijmde FantomFit-steun. RunRepeat gaf de ventilatie 3 op 5, genoeg voor het grootste deel van het jaar, en RunningLab vond dat de voet in de zomer warm kan worden.
Tong. Met zijflappen en nu langer, wat de korte tong van de v4 oplost. Hij is dun, 2,9 mm in het lab van RunRepeat, en Doctors of Running vond dat hij op de wreef drukte en schurend voelde zonder sokken.
Hiel. Een matig stijve hielkap, 3 op 5 voor RunRepeat, opnieuw gevormd zodat hij niet meer op de achillespees drukt, volgens RunningLab. Er is geen lusje om aan te trekken.
Tussenzool. New Balance beschrijft een PEBA-mengsel; RunningLab geeft de mix als 80 procent EVA en 20 procent PEBA, met stikstof ingespoten. RunRepeat mat 25,9 AC, met lage torsiestijfheid van 10,8 Nm en geen plaat.
Binnenzool. Een dunne, uitneembare binnenzool, 2,6 mm in het lab van RunRepeat, ruim onder het gemiddelde van 4,4 mm.
Buitenzool. Meer rubber dan bij de v4, nu bedekkend het buitenste middenvoet en meer van de voorvoet, volgens Doctors of Running en Fleet Feet. Het is dun met 2,6 mm en scoorde 0,53 in de griptest van RunRepeat, een gemiddeld resultaat.
Lees meer
Een minimale opbouw zonder plaat: een FantomFit-mesh bovenwerk, een FuelCell-tussenzool over de hele lengte die PEBA en EVA mengt, en dun rubber dat nu meer van de basis bedekt.
1. Bovenwerk. Een dunne engineered mesh met verlijmde FantomFit-steun. RunRepeat gaf de ventilatie 3 op 5, genoeg voor het grootste deel van het jaar, en RunningLab vond dat de voet in de zomer warm kan worden.
2. Tong. Met zijflappen en nu langer, wat de korte tong van de v4 oplost. Hij is dun, 2,9 mm in het lab van RunRepeat, en Doctors of Running vond dat hij op de wreef drukte en schurend voelde zonder sokken.
3. Hiel. Een matig stijve hielkap, 3 op 5 voor RunRepeat, opnieuw gevormd zodat hij niet meer op de achillespees drukt, volgens RunningLab. Er is geen lusje om aan te trekken.
4. Tussenzool. New Balance beschrijft een PEBA-mengsel; RunningLab geeft de mix als 80 procent EVA en 20 procent PEBA, met stikstof ingespoten. RunRepeat mat 25,9 AC, met lage torsiestijfheid van 10,8 Nm en geen plaat.
5. Binnenzool. Een dunne, uitneembare binnenzool, 2,6 mm in het lab van RunRepeat, ruim onder het gemiddelde van 4,4 mm.
6. Buitenzool. Meer rubber dan bij de v4, nu bedekkend het buitenste middenvoet en meer van de voorvoet, volgens Doctors of Running en Fleet Feet. Het is dun met 2,6 mm en scoorde 0,53 in de griptest van RunRepeat, een gemiddeld resultaat.
Duurzaamheid. Het zwakke punt. RunRepeat vond weinig slijtage van de buitenzool, 0,8 mm, maar de mesh scoorde 1 op 5 in de teenboxtest. Running Shoes Guru zag zware slijtage aan de buitenhiel na 120 km en verwacht ongeveer 300 km, en Doctors of Running zag krassen op de tussenzool binnen ongeveer 30 mijl.
Duurzaamheid. Het zwakke punt. RunRepeat vond weinig slijtage van de buitenzool, 0,8 mm, maar de mesh scoorde 1 op 5 in de teenboxtest. Running Shoes Guru zag zware slijtage aan de buitenhiel na 120 km en verwacht ongeveer 300 km, en Doctors of Running zag krassen op de tussenzool binnen ongeveer 30 mijl.
Specificaties, vermeld en gemeten
Elk cijfer heeft zijn bron.
Drop, mm
Hielstack, mm
Voorvoetstack, mm
Gewicht (heren), g
| Specificatie | Vermeld | Gemeten |
|---|---|---|
| Drop |
|
|
| Stack hiel |
|
|
| Stack voorvoet |
|
|
| Gewicht, US M9.5 |
|
|
| Ondersteuning |
| – |
| Plaat |
| – |
| Ondergrond |
| – |
| Jaar van uitgave |
| – |
Fig. 4 · Vermeld versus gemeten. Balken beginnen bij nul. Bronnen: New Balance, RunRepeat, OutdoorGearLab, Running Warehouse, RunningLab.
Labmetingen
| Specificatie | Gemeten |
|---|---|
| Hardheid tussenzool |
|
| Energieterugave (hiel) |
|
| Torsiestijfheid |
|
| Buigkracht |
|
| Stijfheid hielkap |
|
| Tractiecoëfficiënt |
|
| Specificatie | Gemeten |
|---|---|
| Ademend vermogen |
|
| Breedte teenbox |
|
| Hoogte teenbox |
|
| Dikte buitenzool |
|
| Dikte binnenzool |
|
| Dikte tong |
|
Maat en pasvorm
Neem je gebruikelijke maat; de vraag is of het volume bij je voet past.
Lengte
Valt normaal
Breedtes
standaard en breed
Ruimte voor de tenen
Ruim voorin: RunRepeat mat een teenbox van 75,0 mm, breder dan gemiddeld, met 27,9 mm hoogte. Running Shoes Guru noemt de teenbox ruim, en RunningLab vond de voorvoet iets smaller dan bij de v4.
RunRepeat, Running Shoes Guru, RunningLab
Volledige maatnotities van testers
Doctors of Running, Running Shoes Guru en RunningLab vonden de schoen allemaal valt normaal, en de meeste van de 289 lezers van RunRepeat die stemden zijn het eens. OutdoorGearLab is de uitzondering en vond hem iets kort.
Bij het volume gaan de meningen uiteen. OutdoorGearLab en een tester van Doctors of Running vonden het middenvoet los, terwijl Runner’s World Germany een schoen ziet die vooral is gemaakt voor smalle tot gemiddelde voeten. Doctors of Running adviseert ook sokken: de dunne tong voelde schurend tegen blote huid.
Fleet Feet noemt standaard (D) en brede (2E) versies voor heren. RunRepeat voegt in sommige markten smal en extra breed toe.
Doctors of Running, RunRepeat, Runner’s World Germany, OutdoorGearLab, Running Shoes Guru, RunningLab, Fleet Feet
Vs FuelCell Rebel v4
Meer een verandering van karakter dan een opfrisbeurt: meer schuim, een zachter mengsel, een opgeloste pasvorm en wat minder van de snelheid van de v4.
Hou de v4 als je hem voor intervallen en wedstrijden gebruikte: Running Shoes Guru en RunningLab gaven allebei de voorkeur aan zijn stevigere loop dicht bij de grond voor scherpe versnellingen. Stap over op de v5 als de v4 dun voelde bij langere runs of je hiel schuurde.
Versiegeschiedenis: FuelCell Rebel v4 tot FuelCell Rebel v5
Ongeveer 5 mm meer schuim. Runner’s World Germany geeft 30 en 24 mm voor de v4 tegenover 35 en 29 mm nu. RunRepeat mat de voorvoet op 26,7 mm, omhoog van 21,5 mm. (RunRepeat, Runner’s World Germany)
Een zachter PEBA- en EVA-mengsel. Doctors of Running merkt een nieuw FuelCell-mengsel op in plaats van het schuim op PEBA-basis van de v4, en Running Shoes Guru vond het 10 tot 15 procent zachter. (Doctors of Running, Running Shoes Guru)
Tong en hiel herwerkt. Een langere, gewatteerde tong met zijflappen en een opnieuw gevormde hiel pakken de twee belangrijkste klachten over de v4 aan, volgens RunRepeat en Fleet Feet. (RunRepeat, Fleet Feet)
Meer rubber, iets meer gewicht. Rubber reikt nu tot het buitenste middenvoet. Running Shoes Guru zet de v5 17 g zwaarder en RunningLab ongeveer 15 g. (Doctors of Running, Running Shoes Guru, RunningLab)
Alternatieven vergeleken
Elk lost één ding op dat de FuelCell Rebel v5 niet doet.
New Balance FuelCell Rebel v5 | Adidas Adizero Evo SL | ASICS Novablast 5 | New Balance 1080 v15 | Saucony Endorphin Speed 5 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Kies hem voor | Deze pagina | Sneller | Meer demping | Stabieler | Steviger |
| Drop | 6 mm | 7 mm | 8 mm | 6 mm | 8 mm |
| Stack hiel | 35 mm | 37 mm | 41,5 mm | 40 mm | 36 mm |
| Gewicht | 225 g | 230 g | 252 g | 261 g | 238 g |
| Ondersteuning | Neutraal | Neutraal | Neutraal | Neutraal | Neutraal |
Vragen die hardlopers stellen
Valt de New Balance FuelCell Rebel v5 normaal qua maat?
Ja voor de meeste lopers. Doctors of Running, Running Shoes Guru en RunningLab vonden de gebruikelijke maat goed, en de meeste van de 289 lezers van RunRepeat die stemden zijn het eens. OutdoorGearLab vond hem iets kort. Het volume verschilt meer dan de lengte, en de schoen komt in standaard en breed.
Rebel v4 of Rebel v5: welke kies ik?
Kies de Rebel v5 voor een zachtere, meer gedempte trainer voor elke dag met een beter passende tong en hiel. Hou de Rebel v4 als je hem vooral voor intervallen en wedstrijden gebruikte: Running Shoes Guru en RunningLab vonden de v4 allebei steviger en sneller voor scherpe inspanningen.
Is de Rebel v5 goed voor zware lopers?
Testers adviseren voorzichtigheid. Runner’s World Germany raadt de Rebel v5 aan voor neutrale lopers tot ongeveer 75 kg en stelt de 1080 voor aan zwaardere lopers, en RunningLab merkt twijfels op van zwaardere lopers over lange afstanden. Het heel zachte schuim en de beperkte stabiliteit zijn de redenen.
Rebel v5 of Adidas Adizero Evo SL?
De Adizero Evo SL voelt sneller: Running Shoes Guru vond hem steviger en sneller, en RunRepeat verwijst lopers die maximale veerkracht willen ernaartoe. De Rebel v5 is zachter, met wat Running Shoes Guru het comfortabelere bovenwerk noemt, en past iets beter bij rustige dagen.
Kun je een marathon lopen op de Rebel v5?
Sommige lopers wel. RunningLab beoordeelt de Rebel v5 voor elke afstand tot de marathon en liep er meer dan 30 km in. RunRepeat geeft 74 voor racen, en een tester van Doctors of Running vond hem papperig laat in lange runs, dus hij past beter bij relaxte marathondoelen dan bij snelle.
Hoe lang gaat de Rebel v5 mee?
Minder lang dan de meeste trainers voor elke dag. Running Shoes Guru zag zware slijtage aan de buitenhiel na 120 km en schat ongeveer 300 km. RunRepeat vond dat de buitenzool goed slijt maar gaf de mesh 1 op 5 voor de levensduur van de teenbox, en Doctors of Running zag vroege krassen op de tussenzool.
Bronnen
- New Balance, New Balance introduces the FuelCell Rebel v5 (press release, May 2025). Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Doctors of Running, New Balance FuelCell Rebel v5 Review (Matt Klein, May 2025). Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- RunRepeat, New Balance FuelCell Rebel v5 lab review. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Runner’s World Germany, New Balance FuelCell Rebel v5 im Test. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- OutdoorGearLab, New Balance FuelCell Rebel v5 review. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Running Shoes Guru, New Balance FuelCell Rebel v5 review (Brandon Law). Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- RunningLab, New Balance FuelCell Rebel v5 : test et avis. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Fleet Feet, Men’s New Balance FuelCell Rebel v5. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Running Warehouse, New Balance FuelCell Rebel v5 review. Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- Strideprint, Strideprint running shoe catalogue (ranks computed on 2026-10-13). Geraadpleegd op 13 okt 2026.
- cat: Strideprint-catalogus, 395 schoenen
Zo beoordelen we. We lezen gepubliceerde tests, pagina’s van merken en winkels en labmetingen, vergelijken de cijfers en melden waar ze niet overeenkomen. We hebben deze schoen zelf niet getest. Laatst bijgewerkt op 13 oktober 2026.



